ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΣΠΕΡΝΕΙ ΔΙΧΟΝΟΙΑ!

Share
Embed
  • Published on Mar 8, 2019
  • Ακόμη ένα τεράστιο, ξύλινο κουτί και μάλιστα σφραγισμένο με καρφιά, έφτασε στο στούντιο των Unboxholics. Το ανοίγουμε και...μαλώνουμε για το εσωτερικό του!
    Τα links των προϊόντων:
    Amiibo Star Fox: www.otakustore.gr/starfox/fox-nintendo-amiibo-no-6/14526/
    Σουβέρ Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/breath-of-the-wild-coaster-set-x4/12486/
    Καπέλο Atari: www.otakustore.gr/atari/atari-logo-hat/14262/
    Κούπα NES Controllers: www.otakustore.gr/nintendo/nes-controllers-mug-300ml/12484/
    ORB AR Pistol: www.otakustore.gr/otakucult/orb-ar-bluetooth-game-pistol/12508/
    Φωτιστικό Playstation: www.otakustore.gr/sony-playstation/playstation-buttons-light/13247/
    Dark Souls 3 Art Book: www.otakustore.gr/ds/dark-souls-3-design-works-art-book/14443/
    Βάζο για μπισκότα Game Boy: www.otakustore.gr/nintendo/game-boy-cookie-jar/14495/
    Final Fantasy Ultimania Vol. 1: www.otakustore.gr/ff/final-fantasy-ultimania-vol-1/14466/
    The Art of Metal Gear Solid 1-4: www.otakustore.gr/mgs/the-art-of-metal-gear-solid-i-4/13740/
    Φιγούρα Dark Souls Black Night: www.otakustore.gr/dark-souls/black-knight-dxf-limited-edition/14391/
    ORB Virtual Archer: www.otakustore.gr/otakucult/orb-virtual-archer-ar-gaming-bow/13315/
    Φωτιστικό 4-Star Dragon Ball: www.otakustore.gr/dragon-ball/4-star-dragon-ball-lamp/12351/
    Voltron Funko POP: www.otakustore.gr/voltron/voltron-mega-size-funko-pop/14669/
    Φωτιστικό Pac-Man: www.otakustore.gr/pac-man/pac-man-light-with-sound-remote/12093/
    Φιγούρα Samus: www.otakustore.gr/metroid/samus-aran-prime-3-figma-limited/12247/
    Riku Funko POP: www.otakustore.gr/kingdom-hearts/riku-funko-pop/12283/
    Κούπα Super Metroid: www.otakustore.gr/metroid/super-metroid-mug-300ml/12263/
    Metal Gear Solid V Art Book: www.otakustore.gr/metal-gear/the-art-of-metal-gear-solid-v/11875/
    Σουβέρ SNES Game Covers: www.otakustore.gr/nintendo/snes-game-covers-coasters-x4/11927/
    Κούπα Resident Evil: www.otakustore.gr/re/resident-evil-3d-mug-skull-450ml/13767/
    ORB Retro Console: www.otakustore.gr/otakucult/orb-retro-400in1-game-console/14487/
    T-Shirt Sailor Moon: www.otakustore.gr/sailor-moon/luna-face-t-shirt-women/5925/
    Μαγνητάκια Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/zelda-botw-magnet-set-x21/12487/
    Amiibo Sonic: www.otakustore.gr/sonic/sonic-nintendo-amiibo-no-26/14499/
    Τυχαίο Μπρελόκ Nintendo: www.otakustore.gr/nintendo/random-nintendo-backpack-buddy/12458/
    Κούπα Super Mario: www.otakustore.gr/super-mario--bros--kart/super-mario-mug-heat-active/11039/
    Τετράδιο Super Mario: www.otakustore.gr/sm/super-mario-notebook-3d-effect/14266/
    Τσάντα Ghost (Pac-Man): www.otakustore.gr/pac-man/blinky-backpack-red-ghost/13580/
    Stress Ball Triforce: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/triforce-stress-ball-/12259/
    Stress Ball Poke Ball: www.otakustore.gr/pokemon/stress-ball-premier-ball/10584/
    Τετράδιο Donkey Kong: www.otakustore.gr/dk/donkey-kong-notebook-3d-cover/12483/
    UNO Dragon Ball: www.otakustore.gr/db/uno-dragon-ball-super-limited/9176/
    Λούτρινο Crystal Star: www.otakustore.gr/sailor-moon/crystal-star-mini-plushie/13907/
  • EntertainmentEntertainment

Comments • 1 003

  • YT_Jimba player
    YT_Jimba player 10 days ago

    Από το 17:37 και μετά μιλάνε μια δικιά τους γλωσσα

  • paul paraskeuopoulos
    paul paraskeuopoulos 12 days ago +1

    Αν θέλετε να δείτε τι έχει μέσα το κουτί πάντε στα 4:00 λεπτά

  • Pafilis
    Pafilis 15 days ago

    Ήταν 999 σχόλια... Τώρα είναι 1000!

  • Kyriakos Kyriakos
    Kyriakos Kyriakos 15 days ago

    Σκύλα από το αρχαίο ουσιαστικό σκῦλον, εξ ου και σκυλεύω... Και όχι από το σκύλος.

  • Chris mad
    Chris mad 17 days ago +1

    Μλακαεεςςςς εκλαψααααα😂😂😂😂😂😂😂

  • Αλέξανδρος Καλαρυτης

    Ο παππούς μου στο καφενείο 19:02

  • KAPOTIS
    KAPOTIS 19 days ago

    Το βίντεο εχει περασει στα all time classics...

  • KOTSAFTHNOS TV tv
    KOTSAFTHNOS TV tv 22 days ago +1

    FAKIS KAI ALEKOF UNBOXHOLICS

  • VMplays Fortnite and more

    Ο καθένας βγάζει το δικό του εκλαψα

  • Dionysys Gaming007gr
    Dionysys Gaming007gr 25 days ago

    Αλεξανδρος:Επεσε ενα χερι
    Σακης:Τι ποιοτητα ειναι αυτη;
    20:32 στο βιντεο

  • ex ex master spyros kritikos

    Τέλειο

  • StefVyr
    StefVyr Month ago

    17:38 - 18:43 με ταχύτητα 0,5 XD!!!!!!

  • Ειρηνη Περου

    ορεο

  • I LOVE LEBRON JAMES

    Lolre file

  • RMG_ 3017
    RMG_ 3017 Month ago +1

    13:25 oταν ο αλεκος συνηδειτοποιει πως το προιον ειναι χορηγια

  • BruceGr
    BruceGr Month ago

    Αν ισχύει αυτό που λέγαν οι γιαγιάδες παλιά οτι τα αγοράκια δεν πρέπει να ζηλεύουν γιατί θα έχουν πρόβλημα με το πουλάκι τους, τότε εγώ πρέπει να έχω μείνει στείρος...

  • Παναγιωτης 1234

    16:50 ΟΟΟΟΟΟ😮 ΤΕΛΙΟΝ

  • σπιντερμαν

    Sto mikos hahahashahuahahahhwhaha

  • vaggelis mparitas
    vaggelis mparitas Month ago

    31:54 όχι OCD ofd

  • Aristotelis Polugenis

    Τελιο

  • Miltos Euthimiou
    Miltos Euthimiou 2 months ago

    Όταν το γέλιο του Σάκη είναι άπειρες φορές πιο αστείο από το meme ! Το βίωσα στο μεγαλείο του! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  • KOTSAFTHNOS TV tv
    KOTSAFTHNOS TV tv 2 months ago +1

    FAKIS KAI ALEKOF UNBOXHFOLICS

  • KOTSAFTHNOS TV tv
    KOTSAFTHNOS TV tv 2 months ago

    SAKI TH GELIO EINAI AUTO MALAKA

  • Παναγιώτης Ζωντανός

    Σακη πρεπει να βαλεις λαδι στις φονιτικες χορδες γιατι τριζεις οταν γελας 😂😂😂

  • Tommy Paris
    Tommy Paris 2 months ago

    Μωρεε σημασια που δίνεται και οι δύο στο κανάλι σας στα comments 1 χρόνο γράφω ούτε like ούτε απάντηση όλο λόγo είσαι, Σάκη όταν ανοίγεις κουτακι και λές τσεκάρω και μυνήματα σας! Λοιπόν απ το πουθενά έγινες μέσω της Mairy Claire φίλη μου η οποία ξεκίνησε το πρόγραμμα που εμφανίζεσαι και ψωνίστηκες, το youtube το πούλησε στην Google που κάθομαι και δίνω σημασία! δύο μήνες θέμα άν θέλω και σου παίρνω τον κόσμο των views μέσω δικών μου clips,σοβαρέψου σιδεράς είμουν και εγώ πρώτης γυμνασίου, άν έχεις ένα κανάλι μεγάλο όπως αυτό να έχεις και τα κότσια σαλονικιέ! Άδικο έχω; Λοιπόν, δέν είναι όλα να τραβήξεις κοινό! Μήν πείς θέμα άν μπορώ για θα το κάμω πάνε να κάνεις κάνα like! Τα λέω και για στήριξη των Unboxholics παράπονα έχω απο κόσμο πο σε έστειλα ούτε ένα like απο πουθενά! Λένε μάλλον πέφτουν λεφτά για τα likes στους άλλους δέν είναι έτσι λέω αξίζει αλλά πολύ αδιαφορία πίεση δέχτηκα να τα πώ όχι μόνο απο δική μου γνώμη να σχολιάσω! Ξυπνήσαμε άμε!!

  • its ariou game
    its ariou game 2 months ago

    Το έχω αυτό το παιχνίδι στο νητεντο μου το fikman πώς το λένε τέλος πάντων

  • Bob Petsi
    Bob Petsi 2 months ago

    #FIGMA

  • stormer1978
    stormer1978 2 months ago

    #unboxin

  • stormer1978
    stormer1978 2 months ago

    23:23

  • stormer1978
    stormer1978 2 months ago

    32:60

  • stormer1978
    stormer1978 2 months ago

    6:30

  • ΖΗΣΗΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ

    Το κουτι πως ονομαζεται ρε κασονι, καφασι πως;;

  • Μιχαηλ Ριτσακης

    Το γελιο του σακη πρεπει να μπει στο the last of us part 2 στη κραβγη των ζομπι

  • Παύλος Τζανής

    Unboxfolics

  • Vasilis Vorreakos
    Vasilis Vorreakos 2 months ago

    Fony firasik fark

  • GamersGtech
    GamersGtech 2 months ago

    Το fark στα αφρικάνικα σημενει γουρούνι

  • paloukilouk uh
    paloukilouk uh 2 months ago

    ΑΛΕΚΟΣ 5:20 ΚΛΑΙΩΩΩΩ

  • giot games
    giot games 3 months ago +1

    Unboxfolifs 😂😂😂

  • Esmeraldito Prishka
    Esmeraldito Prishka 3 months ago

    H villa kai ta fasolia ( ta pio wrai mousia 🍈🍈🍈🍈🍈🍈

  • ArGiii
    ArGiii 3 months ago +1

    mlk gt o sakhs ksefouskoni etsi?? XD

  • Marina Ep
    Marina Ep 3 months ago

    Παιζει να το εχω δεν 100 φορες και ακομα κλαιω 😂

  • Θεοχαρης Κακουλιδης

    Ενα ηθελα να βγαλουν και να πουν α σκατα ειναι😂😂😂

  • Alex T
    Alex T 3 months ago

    Μαλάκες, ο Σάκης όταν μιλάει βγάζει υπέρυχους

  • Nik Stefan
    Nik Stefan 3 months ago

    Amiibo καμιά κουβέντα αμέσως να πέσετε να με φάτε όλοι .

  • Haz3 MapZ
    Haz3 MapZ 3 months ago +1

    17:33 οτκ

  • white aesthetic meme god

    Το γελιο του σακη μου τρυπα τα αυτια και μου αρεσει😂

  • Lefteris Trentsios
    Lefteris Trentsios 3 months ago +1

    Οσοι κτλβν με την πρωτη τι ενοουσε ο Αλεκος περασαν γαματα

  • asikos
    asikos 3 months ago

    εντομεταξυ αμα προσεξετε καλα απο πισω παιζει το beat που εχει σε ενα τραγουδι του ο SASKE που λεγεται ΤΑΡΑΤΣΑ/

  • Αγγελος Σερετης

    Ψωφαω για τα γέλια σας

  • Zoi S
    Zoi S 3 months ago

    27:47 ελιωσαααα

  • Μανος Λουδαρος

    Ειναι κακο που μου σηκωθηκε ;;;;

  • pernikos 1
    pernikos 1 3 months ago

    Einai ofiffial fano 😂😂😂

  • giannhs _GR_
    giannhs _GR_ 3 months ago

    Furasik fark

  • giannhs _GR_
    giannhs _GR_ 3 months ago

    17:51 εχω πεθανει στα γελιααα

  • Vaahkrod Henvak
    Vaahkrod Henvak 3 months ago

    Ειδα οτι εχεις 2 7970 crossfire, ποσο παιζει να γαμαει?.... 17:37 για τους παλιους

  • Leonardo Bonacheli
    Leonardo Bonacheli 3 months ago

    www.google.com/search?biw=1920&bih=969&tbm=isch&sa=1&ei=_8XyXMPUBsvPwALBhaKgAw&q=fony&oq=fony&gs_l=img.3..0l9j0i10i30.2319.3576..4220...0.0..0.152.489.0j4......0....1..gws-wiz-img.......0i10.nyKOYup5KXU#imgrc=zm7WaKpHLnWdNM:

  • little YEET
    little YEET 3 months ago

    18:45 F I G M A

  • MRCYO HD
    MRCYO HD 3 months ago

    με το pac man ξετρελαθηκα :)

  • KOTSAFTHNOS TV tv
    KOTSAFTHNOS TV tv 3 months ago +1

    FAKIS KA ALAKOF UMBOXHFOLICS XAXAXAXAXAXAXAXAXA