NO VIDEO :o(

Samanta ft. 2Ton - Bashk' (Official Video 4K)

 • Опубликовано:  7 месяцев назад
 • Deezer: www.deezer.com/album/15598978
  Spotify: open.spotify.com/album/4k8z58Kusk0HPlDVdcn6Xv
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/bashk-feat-2ton-single/id1214626224

  Music: Alandy
  Lyrics: 2Ton, Fifi
  Produced: Alandy
  Styling: Drenusha Xharra
  M.U.A: Arber Bytyqi
  Hair : Egzon
  Special Thanks
  Plaza
  Video by MAX Production: www.facebook.com/MAXProductionAL
  Booking email: booking@maxproduction.net

  Po du me tpas
  Po du me tpas
  Une po du me tpas vec ty
  Po du me tdasht
  Po du me tdasht
  Une po du me tpas vec ty

  Po don me mpas
  Me mpas
  Ti po don me mpas vec mu
  Po don me mdasht
  Me mdasht
  Ti po don me mdasht vec mu
  Yeahhh

  Deri oret e vona bisedat tona
  Sa here kena fol e kom ndje
  Qe me ty po ofrona pres kur po takona
  Qa do qe boj per ty kome ja vle

  Sa do pak n'qef ti mem pas
  Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht
  Sa do pak n'qef ti mem pas
  Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht

  E nese menon me kon bashk ,jo leht nuk e ke
  E di ti po don un me tdasht ,por i vetmi sje
  Nje tjeter e kom dhe ai mu mdon, jo si ti
  A duhet me e lon me ty me kon
  Ca me bo tash

  Merrem afer
  E me duaj si di ti
  Merrem naten
  Mthuaj fjalet si di ti

  Se une e dija
  Qe te une ti ki me ardh
  Se une e dija
  Baby boy

  Deri oret e vona bisedat tona
  Sa here kena fol e kom ndje
  Qe me ty po ofrona pres kur po takona
  Qa do qe boj per ty kome ja vle
 • РазвлеченияРазвлечения
 • Длительность: 3:20
 • bashk  samanta  2ton  samanta 2ton  samanta bashk  2ton bashk  samanta 2ton bashk  

Комментарии: 1 037

 • Arben Tocilla
  Arben Tocilla 2 дня назад

  😘😘😘😘😘

 • Rafet Ferizi
  Rafet Ferizi 8 дней назад

  lahx

 • Nita Ademi
  Nita Ademi 10 дней назад

  R♥

 • Pinco Pallino
  Pinco Pallino 18 дней назад

  Mamma mia quanto è bella...Samanta

 • Anxhela Saraseli
  Anxhela Saraseli 22 дня назад

  Best Song

 • Leonard Toska
  Leonard Toska 24 дня назад

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • amarildo xhelo
  amarildo xhelo 29 дней назад +1

  Jeni te mrekullueshem te dy

 • harry avda
  harry avda Месяц назад

  Jo 2 ton por 2mil ton TOP njeri

 • Albamedia
  Albamedia Месяц назад

  Jam i vetmi qe e dashuroj kte hit??

 • Anila Cani
  Anila Cani Месяц назад

  Bashk'

  Po du me tpas

  Po du me tpas

  Une po du me tpas vec ty

  Po du me tdasht

  Po du me tdasht

  Une po du me tpas vec ty

   

  Po don me mpas

  Me mpas

  Ti po don me mpas vec mu

  Po don me mdasht

  Me mdasht

  Ti po don me mdasht vec mu

  Yeahhh

   

  Deri oret e vona bisedat tona

  Sa here kena fol e kom ndje

  Qe me ty po ofrona pres kur po takona

  Qa do qe boj per ty kome ja vle

   

  Sa do pak n'qef ti mem pas

  Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht

  Sa do pak n'qef ti mem pas

  Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht

   

  E nese menon me kon bashk ,jo leht nuk e ke

  E di ti po don un me tdasht ,por i vetmi sje

  Nje tjeter e kom dhe ai mu mdon, jo si ti

  A duhet me e lon me ty me kon

  Ca me bo tash

   

  Merrem afer

  E me duaj si di ti

  Merrem naten

  Mthuaj fjalet si di ti

   

  Se une e dija

  Qe te une ti ki me ardh

  Se une e dija

  Baby boy

   

  Deri oret e vona bisedat tona

  Sa here kena fol e kom ndje

  Qe me ty po ofrona pres kur po takona

  Qa do qe boj per ty kome ja vle

 • Raid Muca
  Raid Muca Месяц назад

  🤗🤗😘

 • flosad vrapi
  flosad vrapi Месяц назад

  ▒█░░░ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀█ ░░░▒█ ▒█▀▀▀ ▒█▄░▒█ ▒█▀▀▄ ░█▀▀█  █▀█  ▀▀█▀▀ ▒█▀▀▀█ ▒█▄░▒█
  ▒█░░░ ▒█▀▀▀ ▒█░▄▄ ░▄░▒█ ▒█▀▀▀ ▒█▒█▒█ ▒█░▒█ ▒█▄▄█  ░▄▀  ░▒█░░ ▒█░░▒█ ▒█▒█▒█
  ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄ ▒█▄▄█ ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄ ▒█░░▀█ ▒█▄▄▀ ▒█░▒█  █▄▄  ░▒█░░ ▒█▄▄▄█ ▒█░░▀█

 • guiseppe trabagoo
  guiseppe trabagoo Месяц назад +1

  Greetings frome italy :)

 • Fitore Kutllovci
  Fitore Kutllovci Месяц назад

  Bashkë*

 • Gresa Zhitija
  Gresa Zhitija Месяц назад

  😘😘😘

 • Λιντα Σαντουσι
  Λιντα Σαντουσι Месяц назад

  💗💗💗💗💗💗💗

 • Anna
  Anna Месяц назад

  Nuk e kuptoj kush budall munet me i dhon disklike, kjo kong esht #LEGJENDË ! 🤙🏿 Bravo 2Ton (the best si gjithmon') bravo dhe Samanta ! 😊⚡️

 • Agron Ali
  Agron Ali Месяц назад

  Bv vv

 • baba baba
  baba baba 2 месяца назад

  E kopjuar nga Aleksandra Prijovic Totalna Anastezija

  • Geg Toska
   Geg Toska Месяц назад

   baba baba nuk kan lidhje njera me tjetren.

  • Ronix
   Ronix Месяц назад

   Pse  po  jep  komengte  pa  fakte...se  kjo  kenge  Nuk  eshte  e  kopjuar  me  qen  ashtu  ja  kishin  BLOKUAR  Videon  ...Por  ndoshta  eshte  COVER...dhe  qdo  kush  ka  te..drejt    Vetëm  mos  te  jet  i  njejt...Ti  nuk  ne  din  se  qka  eshte  COVER  dhe  KOPJIMIT  I  njejt...!

 • Eljesa Krasniqi
  Eljesa Krasniqi 2 месяца назад +1

  Kjo keng esht nje hit dhe kush mendon kështu Like

 • anisa krasniqi
  anisa krasniqi 2 месяца назад

  e bukur ke nga bravissimo

 • YOU ANGEL
  YOU ANGEL 2 месяца назад

  Po du met pas po du met pas veq ty na myti dashnija,.......

 • Bukurije Jahja
  Bukurije Jahja 2 месяца назад

  Samanta të dua shumë

 • Klodiana Gjoka
  Klodiana Gjoka 2 месяца назад

  Sagapo kardhjamu poliiiiiiiiiiiii 😉😉😉😉😉😉

 • Matilda Xhone
  Matilda Xhone 2 месяца назад

  super kenge

 • CLASH RoYaL AL
  CLASH RoYaL AL 2 месяца назад +1

  love 2ton

 • Denis Lluca
  Denis Lluca 2 месяца назад

  jeni te papar

 • ravi manickam
  ravi manickam 3 месяца назад +2

  Excellent Music & as well this song too, although I don' t understand their singing song language but love to listen this song soooooooo.........much.

 • Diellza Maznikolli
  Diellza Maznikolli 3 месяца назад

  Super. Kengetare e bukur je samanda

 • Gorgina Gio
  Gorgina Gio 3 месяца назад

  Sa te mireeee 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Armando Shuli
  Armando Shuli 3 месяца назад

  super hit
  super kenge
  love u both ❤️

 • Nertila Brace
  Nertila Brace 3 месяца назад

  👏👏👏

 • Egzon Bunjaku
  Egzon Bunjaku 3 месяца назад

  Vll km nenn n

 • Ergys Marku
  Ergys Marku 3 месяца назад

  i like this song you are beutiful samanta😘😘😘💗💗💗💜💜💝

 • Klea Peza
  Klea Peza 3 месяца назад +1

  sa fiksim e kam kte kongen😍 o samanta sa e mire qe je mi te dua😉😘😘kush e don samanten like my coment pa ngut!!!😙😗

 • Austin Mahone
  Austin Mahone 3 месяца назад +1

  Respect from Makedonija ( МАКЕДОНИЈА)
  2Ton ела во Скопје да пееш оти многу те обожавам и ги слушам сите твоите песни.

 • GoldenGirl Selena
  GoldenGirl Selena 3 месяца назад

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • GoldenGirl Selena
  GoldenGirl Selena 3 месяца назад

  🔥🔥🔥

 • mirand qerkezi
  mirand qerkezi 3 месяца назад

  urime urime samanta she 2ton me shume like keni nga une

 • xhak xhakomo
  xhak xhakomo 3 месяца назад

  Buker shume stille te Buker Muzikore.

 • Blueeyes_boy 25
  Blueeyes_boy 25 3 месяца назад

  Samanta look like Selena Gomez😁😁😁😍

 • lela.krasniqi krasniqi
  lela.krasniqi krasniqi 3 месяца назад +1

  motra o motra Mir qe te kam

 • Catmy Princess
  Catmy Princess 3 месяца назад

  ♡♡♡♥♡♡♡

 • CJ Philadelphia
  CJ Philadelphia 3 месяца назад

  Fuck serbia🖕

 • Gorgina Gio
  Gorgina Gio 3 месяца назад +1

  Samanta ka ze te embel 2ton eshte krejt tip fantastik

 • 619forever like
  619forever like 3 месяца назад +2

  amazing song i like it from new york

 • Emiljano Lezh
  Emiljano Lezh 3 месяца назад

  shum e bukur kanga ja vlen ta degjosh

 • markel cake
  markel cake 3 месяца назад

  Super

 • Bshsgsgss Hshshshs
  Bshsgsgss Hshshshs 3 месяца назад

  doamneeeeeee ce femeie frumoasaaa doamne

 • Genta Gjashi
  Genta Gjashi 3 месяца назад +1

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Genta Gjashi
  Genta Gjashi 3 месяца назад +1

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Rayhana Star
  Rayhana Star 3 месяца назад

  شكون من الجزائر يسمع هاد لغنية ؟؟

 • erisa prendi
  erisa prendi 3 месяца назад

  bravo bravo

 • Hanni B
  Hanni B 3 месяца назад

  (y)

 • Trevis Gjika
  Trevis Gjika 3 месяца назад +1

  ITALIA💗💗MUZIK ALBANIA

 • Lorenc Demo
  Lorenc Demo 3 месяца назад +1

  Njeshhhhhhhhhhhhhh

 • Arjana Ramadani
  Arjana Ramadani 3 месяца назад

  ArijNAArt💜💜💜💜

 • Mirela Velillari
  Mirela Velillari 3 месяца назад

  bella

 • Jyffkgfhff Dfjsjfjgh
  Jyffkgfhff Dfjsjfjgh 3 месяца назад

  g such cry I society uvuvsocucytrcfygt

 • Leutrim Perteshi
  Leutrim Perteshi 3 месяца назад

  shum e mire samata

 • Leutrim Perteshi
  Leutrim Perteshi 3 месяца назад

  jo sosht mir mu kan kta bashk edhe pse klipi shum i mir edhe ritmi edhe zëri😉😉😉

 • Bianca Fernandes
  Bianca Fernandes 3 месяца назад

  Que mulher feia

 • naxhije Salihu
  naxhije Salihu 3 месяца назад +1

  👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋🍒💓💓💓💓😂😂🌻🌼🌷🌺🍇🍒🍒🍒🍒 qeshtu je ti 2toni jem permu tedua

 • Qendresa Kryeziu
  Qendresa Kryeziu 3 месяца назад +1

  2Ton:] 
  po du met pas, po du met pas 
  une po du met pas veq ty. 
  po du met dasht, po du met dasht 
  une po du met dasht veq ty. 

  [Samanta:] 
  po do mem pas, mem pas 
  ti po do mem pas veq mu. 
  po do me mdasht, me mdasht 
  ti po do mem dasht veq mu. 

  [2Ton:] 
  deri oret e vona, bisedat tona 
  sa here kena fol e kom ndje. 
  qe me ty po ofrona, pres kur po takona 
  qa do qe boj per ty, ka me ja vlejt. 

  sado pak n'qef ti mem pas, 
  sa mashum mem njoft hala ti ki mem dasht (x2) 

  [Samanta:] 
  e nese menon me kon bashk, 
  jo leht nuk e ke. 
  e di ti po don un me tdasht, 
  po i vetmi sje. 
  ni tjeter e kom e aj mu mdon, 
  jo si ti. 
  a duhet me lon me ty me kon, 
  ça me bo tash? 

  [2Ton:] 
  po du met pas, po du met pas 
  une po du met pas veq ty. 
  po du met dasht, po du met dasht 
  une po du met dasht veq ty. 

  [Samanta:] 
  po do mem pas, mem pas 
  ti po do mem pas veq mu. 
  po do mem dasht, mem dasht 
  ti po do mem dasht veq mu. 

  merrem afer, 
  e me duaj si di ti. 
  merrem naten, 
  M'thuaj fjalet si di ti. 
  se un e dija qe te un ti ki me ardh, 
  se un e dija, babyboy. 

  [2Ton:] 
  deri oret e vona, bisedat tona 
  sahere kena fol e kom ndje. 
  qe me ty po ofrona, pres kur po takona 
  qa do qe boj per ty ka me ja vlejt. 

  po du met pas, po du met pas, 
  une po du met pas veq ty. 
  po du met dasht, po du met dasht, 
  une po du met dasht veq ty. 

  po do mem pas, mem pas 
  ti po do mem pas veq mu. 
  po do mem dasht, mem dasht 
  ti po do mem dasht veq mu.

 • 68monstro
  68monstro 3 месяца назад

  When you say "greetings from Croatia, Turkey, Irak,..." Albanians people say "Thank you!" but when you say "Greetings from France" albanians answer is "Fuck France!". What's the problem,? Albanians are racists??? In France we have a lot of muslims, as albanians...  Albania best friend USA are not muslim so.... i don't understand

 • Genti Cekaj
  Genti Cekaj 4 месяца назад

  Nikoll nikprela

 • Kristina Gjoni
  Kristina Gjoni 4 месяца назад

  "Po du me tpas
  Po du me tpas
  Une po du me tpas vec ty
  Po du me tdasht
  Po du me tdasht
  Une po du me tpas vec ty"

  LOVE IT~~

 • Fiona klein
  Fiona klein 4 месяца назад

  💪❤💪

 • Erwan
  Erwan 4 месяца назад

  albanian music is the best

 • MyRottenCorpse
  MyRottenCorpse 4 месяца назад +1

  I'm in love with a beautiful albanian girl (she's my princess) and this is her favourite song <3 <3

 • Erin Hyseni
  Erin Hyseni 4 месяца назад

  its no 4k

 • YOU ANGEL
  YOU ANGEL 4 месяца назад

  oooooooo breeee

 • Granit Kasolli
  Granit Kasolli 4 месяца назад

  Na keni thi karin me qesi muzika,regeton me harmonik,jau qifshin nanen te dyjat

  • Granit Kasolli
   Granit Kasolli 4 месяца назад

   Shijoje at boten tende te vockel.klm.

  • Ronix
   Ronix 4 месяца назад +4

   Askush  nuk  te  dhunon  te  dëgjosh  kengën...  pse   po.. jep  komente  boshe..se  ma  thine  mullarin...!Baju  ore  spec....

 • Sytki Susta
  Sytki Susta 4 месяца назад

  Sa bukur tirona jone nga nolt......

 • Reyyan Demirhan
  Reyyan Demirhan 4 месяца назад +1

  süperr

 • Genta Genta
  Genta Genta 4 месяца назад

  💓💓💓💓💓

 • Ardiana a Hasani
  Ardiana a Hasani 4 месяца назад

  te dua shum 💋

 • burhan Hajolli
  burhan Hajolli 4 месяца назад

  chill

 • Fejzi Ramadani
  Fejzi Ramadani 4 месяца назад +1

  shum um dhimet qeky 2toni bre shum gjyna]

  • LucidDreaming9
   LucidDreaming9 4 месяца назад +2

   Po  pse  te  dhimet  bre..,,nuk  tregove ...?  Apo  qe  eshte  gjithmon  i  shoqeruar  nga  Bukuroshet  e  Shqiperis dhe  Kosovës...apo  mos  je  XHELOZ...?

 • Esat Devolli
  Esat Devolli 4 месяца назад +1

  E.SAB.🇦🇱😍

 • KJARA MURATI
  KJARA MURATI 4 месяца назад +1

  👌👌👌👌👌👌👌

 • Merdijan Masllani
  Merdijan Masllani 4 месяца назад

  një këngë shumë e veçant

 • مصطفى عثمان
  مصطفى عثمان 4 месяца назад +1

  gooood

 • Mille Copia
  Mille Copia 4 месяца назад

  shum bukur bravo samanta

 • Abdel Hannan
  Abdel Hannan 4 месяца назад

  Bravo

 • Armorela Sufaj
  Armorela Sufaj 4 месяца назад

  ju dua shume

 • Armorela Sufaj
  Armorela Sufaj 4 месяца назад

  super😜😜😜

 • medina Y
  medina Y 4 месяца назад

  loveeeeeee samanta 😇💖💕

 • Pleurati CsStrike
  Pleurati CsStrike 4 месяца назад

  o NR 1 Gjithmon bree ka mu kan

 • GeeMaLi
  GeeMaLi 4 месяца назад

  K

  • GeeMaLi
   GeeMaLi 4 месяца назад +1

   F

  • GeeMaLi
   GeeMaLi 4 месяца назад

   Xxc

  • GeeMaLi
   GeeMaLi 4 месяца назад

   ; erlijjjrrrsfrt

 • Anisa Myrtaj
  Anisa Myrtaj 4 месяца назад

  👍👌💗💝💖💗💝💖💕💟💛💜💞😘💚💘

 • Fato Musliu
  Fato Musliu 4 месяца назад

  ca bon

 • vjolanda shengjergji
  vjolanda shengjergji 4 месяца назад

  superrrr kenge ❤😍

 • Jona Podja
  Jona Podja 4 месяца назад

  super kenge bravooo

 • uendi mellaraj
  uendi mellaraj 4 месяца назад

  samanta ti je kengetarja ime e preferuar dhe je shume e bukur🤗😗

 • king 13
  king 13 4 месяца назад +1

  veq vazhdo kshtut se mir e ki

 • king 13
  king 13 4 месяца назад +1

  je perfekt moj samanta me zonin ton edhe me shum sene tjera

 • Sanije Islami
  Sanije Islami 4 месяца назад

  hegggyfgyeggeyvybeyebyehvsyfbyge yvgegeggeveg syge egegegeegegegeggeye egedgvvrfhgyfgcgxgztfhhehhehyge gdgfygeg eyebywv geystete ye. tehgsbywgbhebue ge yehye Geffen gytvftdvfefegye feyeggegegege ge te getdgev gehsbggge ge fsgegegffgyr

 • Tiba Ahmadi
  Tiba Ahmadi 4 месяца назад

  wow it's so great dude