Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 19 фев 2016
 • facebook.com/GretaKociOfficialPage/
  instagram.com/gretakoci1/
  Contact : managmentmusicgreta@gmail.com
  Music: Greta Koçi (GM Studio)
  Lyrics: Gold Ag
  Arrangement: G-MI
  Guitar:Arjan Gjici
  M.U.A -Elona Balaj
  Styling:Juli Horjeti
  CHoreography: Arli & Sokol Zhugri
  All Copyrights owned by: Enimusicnetwork
  -I-
  Më mirë pa ty, unë vetëm po rri
  Jo, nuk po du, me t’pa me sy
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi
  Refreni:
  I besova fjalët tua, kur më thoje shumë të dua
  Kur të mirën dhe të keqen, e ndaje me mua.
  T’pata n’zemër, t’pata mrena,
  Fjalët tua ishin rrena
  Unë e ti o zemra jeme, mo kurgjo nuk kena.
  -II-
  T’njoha si burrë por s’e dëshmove kurrë
  T’pata si tatu, kudo në lëkurë
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi
  -III-
  Mall, kur do të kesh,
  mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
  Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
  ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.
 • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 458

 • Anaanaana Anaanaana
  Anaanaana Anaanaana Месяц назад

  Uaaa sa e bukur ☺☺☺☺😘😘😘😍😍😍😍😍😍Greta jam fansja jote me e madhe the dua Gggggggg

 • lule lule
  lule lule 2 месяца назад +1

  Super kenge eshte kjo 👌👌👌👌
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙁☹😢😢😢

 • Ilirjanarama Ilirjana lila
  Ilirjanarama Ilirjana lila 3 месяца назад

  O zemra jem kam qef t shoh niher se shum t dua

 • Dita G
  Dita G 3 месяца назад

  Kenggg shumm e bukur suksese Greta😉😊

 • Mufit Pira
  Mufit Pira 3 месяца назад

  Greta je yll

 • Vojsava Bici
  Vojsava Bici 4 месяца назад

  per.nje cift

 • Vojsava Bici
  Vojsava Bici 4 месяца назад

  kenga e.Greta kocit shume kenge.e bukur kenge per dashurine qe ka shume kuptime

 • M m
  M m 4 месяца назад

  teksi shum i bukur edhe clipi shum i bukur

 • Kadri Pajaziti
  Kadri Pajaziti 4 месяца назад

  si loqk je greta

 • EmmelyBeauty Corner
  EmmelyBeauty Corner 4 месяца назад

  Shum bukur gretaa

 • Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha 4 месяца назад

  Trathtarr i besova fjale tua fjalet tua ische rrena me fole te dua 💔😢

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  jam me tty 6 vitee

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  jam e bekuar me ty

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  parajsa ime

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  angel

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  je e mahniteshme

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  i love you princess you are numero1 in the world

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 4 месяца назад

  omg my best song

 • KE Records
  KE Records 5 месяцев назад

  po me pelqen😍😍😍

 • xhuljeta Dollani
  xhuljeta Dollani 5 месяцев назад

  Fjale prekse kjo kenge brava greta zmr ❤

 • Santi Zela
  Santi Zela 5 месяцев назад

  Bravo

 • Одил Фозилов
  Одил Фозилов 5 месяцев назад

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Sarah Jakupi
  Sarah Jakupi 5 месяцев назад

  SUPERRRRRR💖

 • Jusuf Rexhepi
  Jusuf Rexhepi 6 месяцев назад

  hala ngohet

 • Σοφια ντρεδαη
  Σοφια ντρεδαη 8 месяцев назад

  Greta 🔥🌟🔥🔥

 • Janina Nina
  Janina Nina 8 месяцев назад

  superrrr Haha

 • Murat Priu
  Murat Priu 8 месяцев назад

  Bravo Greta. Koci te limiter 1 je

 • Alexis
  Alexis 10 месяцев назад

  Greta është i mrekullueshëm!!! Të lumtë!!!!

 • Florjan Simoni
  Florjan Simoni 11 месяцев назад

  shume kg super komplimente Greta ylli estrades

 • eliona milazimi
  eliona milazimi 11 месяцев назад

  shum e bukur kanga.

 • ITABLINBLIN
  ITABLINBLIN 11 месяцев назад

  que hermosa mujer ❤❤❤❤❤

 • Resi _QLF_
  Resi _QLF_ Год назад +1

  super😉❤❤

 • laila Sulejmanoski
  laila Sulejmanoski Год назад

  ke së i mire

 • Redi Redi
  Redi Redi Год назад

  👑😍👌❤👏

 • Nergisi Idrizi
  Nergisi Idrizi Год назад

  te dua shume.

 • Mira Love
  Mira Love Год назад

  Je engjell ne tok mo yll i bukur me at super ze qe ke

 • Eljesa Kastrati
  Eljesa Kastrati Год назад

  Mall, kur do të kesh,
  mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
  Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
  ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.

 • Xhilda Rama
  Xhilda Rama Год назад

  The best 👌👌❤😍😚💋❤💙💜👍👏🌟

 • Adi Krasta
  Adi Krasta Год назад

  shum bukur greta bravooooo

 • Blerim Bicaku
  Blerim Bicaku Год назад

  muzik

 • sabina gashi
  sabina gashi Год назад

  shum juv dua kengen e keni per mrekulli

 • movie carton
  movie carton Год назад +1

  bravo kusherir

 • Elvira 1974
  Elvira 1974 Год назад

  bellissima Greta ❤❤❤

 • Ela Metaj
  Ela Metaj Год назад +1

  sh bkr greta

 • xhansu durres
  xhansu durres Год назад

  Shme. E bukur kenga 😞

 • Elona Gaxhaj
  Elona Gaxhaj Год назад

  supeeer !

 • Jolly Hotel Lezhe
  Jolly Hotel Lezhe Год назад

  Te shkon e verdha

 • Dallendyshe Debja
  Dallendyshe Debja Год назад

  Shum kenge e bukur. ..brava

 • lollo isaj
  lollo isaj Год назад

  faleminderit shum Greta qe bane nje Kang kaq te bukur, kur isha ne Shqiperi Duke ba pushime e degjoja disa her dhe ndihesha mir, s'di se si ta them, te lumt ( rroft Elbasani!) XD

 • xhenisa collaku
  xhenisa collaku Год назад +1

  je ylll

 • Klea Zhupa
  Klea Zhupa Год назад +1

  shum bukur greta koci

 • Xhuli Xhuli
  Xhuli Xhuli Год назад +2

  😂😂😂😂😂😘😘😍😭😭

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj Год назад +3

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj Год назад +1

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • visar luka
  visar luka Год назад +1

  😍😍😍😍😍

 • Olti Hoti
  Olti Hoti Год назад +1

  shume e mire edhe e bukur je un jam nje vajz e vogel qe te shkruaj un ja fance e jotja

 • Rina Rina
  Rina Rina Год назад +2

  o u nuk kam internet

 • Natasha Mija
  Natasha Mija Год назад +3

  Çdo kenge qe degjoj nga te tuat ylllllllllllllllllllĺ bravo zemerrr

 • Lili Mina
  Lili Mina Год назад +1

  Me te verdha je diell 1shi. Per nga Franca

 • erijona shala
  erijona shala Год назад +2

  je e mrekellueshme

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj Год назад +3

  A JE VETEM VELLA HAMDARD

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj Год назад

  D

 • Gazmir Kajo
  Gazmir Kajo Год назад

  moti

 • Artela Sejdi
  Artela Sejdi Год назад

  mall kur do te kesh mua nuk do me kesh...vetem do jeshhhh

 • Hanife Jakupi
  Hanife Jakupi Год назад

  leave e

 • Eno Leska
  Eno Leska Год назад

  The best song and amazing singer Greta👏👏👏

 • yllzon zariqi
  yllzon zariqi Год назад

  shume bukur

 • Xhozi Pllumaj
  Xhozi Pllumaj Год назад +6

  GRETA... je shum kengetare serioze🌟🌟🌟Por dhe shummmm e bukur😍 ki inatin...foli hakun 😉

 • Luisa Leon
  Luisa Leon Год назад +1

  bravooooo

 • Ersilda Cana
  Ersilda Cana Год назад +1

  ❤❤❤❤👍👍👍

 • Lejla Emini
  Lejla Emini Год назад +1

  love

 • FallenTitan
  FallenTitan Год назад +7

  shum e bukur loqka e ka veshjen mat e miren nga Albania e Kosova

 • beauty love
  beauty love Год назад +1

  e ja sam iz srbije i mnogo mi se sviđa pesma
  može neko da mi prevede

 • Janina Shala
  Janina Shala Год назад +1

  E dua shum greten sa perngjan ne mua
  dikur.....moti hahaha omg !!!!!

 • Janina Shala
  Janina Shala Год назад +1

  ke humb nje mbreteresh

 • syzana Imeri
  syzana Imeri Год назад +3

  sa I bukur fustani I zi

 • Elona Dalipi
  Elona Dalipi Год назад +1

  si shpirt

 • Araz Agazade
  Araz Agazade Год назад +2

  biyutifuul muzik

 • FallenTitan
  FallenTitan Год назад +1

  love this song

 • justin bieber
  justin bieber Год назад +1

  bukur

 • Shpend Nerjovaj
  Shpend Nerjovaj Год назад +2

  Realizim perfekt ,Greten e ofron si me se miri te adhuruesit si emotive dhe fizike

 • Donika Kelmendi
  Donika Kelmendi Год назад +1

  Un e ti o zemra jeme kurgjo nuk kena.

 • Kristina Broo
  Kristina Broo Год назад +1

  Fjalet tuja ishin Rrena ....................

 • Julia & Xhoni
  Julia & Xhoni Год назад +1

  ❤...❤

 • Romina Bulica
  Romina Bulica Год назад +1

  shume e bukur kenga e keber te bukur shume kengen greta je shume e bukur si ylly

 • ana kristina kovcova
  ana kristina kovcova Год назад

  i love ❤❤❤❤❤omaj got

 • hayri apaydın
  hayri apaydın Год назад +4

  istanbul slm çok güzel bravoo

 • Shehride Dragobuzhda
  Shehride Dragobuzhda Год назад

  gretaaa

 • Shehride Dragobuzhda
  Shehride Dragobuzhda Год назад

  princes

 • Aferdita Rexha
  Aferdita Rexha Год назад

  this Song is Good (im alabana)😂😙

 • Yzion Beatz (Official Channel)
  Yzion Beatz (Official Channel) 2 года назад +3

  fantastic guitar melody 😍😍🇦🇱

 • Revista Profesionale
  Revista Profesionale 2 года назад

  shume mireeeeeeeee

 • Edona Shabani
  Edona Shabani 2 года назад

  😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😚😚

 • klidi gjoci
  klidi gjoci 2 года назад +2

  i besova fjalet tuja dhe ne te vertet kjo eshte kenge me e bukur se si 1

 • Lena Hess
  Lena Hess 2 года назад

  perfect

 • Liesa Klinaku
  Liesa Klinaku 2 года назад

  shum mir

 • Beta Rrustaj
  Beta Rrustaj 2 года назад +2

  Fjalet e tua ishin rrena
  Super keng me shum kuptim

 • game 2 tv
  game 2 tv 2 года назад

  Greta Koçi , Dhurata Dora , Eni Koçi jan më të bukura

 • game 2 tv
  game 2 tv 2 года назад

  { shpresojm qe ta qesësh edhe një këng të re?}

 • game 2 tv
  game 2 tv 2 года назад

  Të gjitha këngët e tua jan të mira por më shum kënga qe e bëre me Gold Ag mas miri dhe këngën I Besova edhe motra jote Eni është e bukur sa interesante dy motra të bukura! Bravo!