Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)

 • Опубликовано:  1 год назад
 • https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/
  https://www.instagram.com/gretakoci1/
  Contact : managmentmusicgreta@gmail.com

  Music: Greta Koçi (GM Studio)
  Lyrics: Gold Ag
  Arrangement: G-MI
  Guitar:Arjan Gjici
  M.U.A -Elona Balaj
  Styling:Juli Horjeti
  CHoreography: Arli & Sokol Zhugri

  All Copyrights owned by: Enimusicnetwork
  -I-
  Më mirë pa ty, unë vetëm po rri
  Jo, nuk po du, me t’pa me sy
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

  Refreni:
  I besova fjalët tua, kur më thoje shumë të dua
  Kur të mirën dhe të keqen, e ndaje me mua.
  T’pata n’zemër, t’pata mrena,
  Fjalët tua ishin rrena
  Unë e ti o zemra jeme, mo kurgjo nuk kena.

  -II-
  T’njoha si burrë por s’e dëshmove kurrë
  T’pata si tatu, kudo në lëkurë
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

  -III-
  Mall, kur do të kesh,
  mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
  Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
  ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.
 • КатегорииРазвлечения
 • Длительность: 3:39

Комментарии: 456

 • Klea Zhupa
  Klea Zhupa 6 месяцев назад

  shum bukur greta koci

 • Xhuli Xhuli
  Xhuli Xhuli 6 месяцев назад +1

  😂😂😂😂😂😘😘😍😭😭

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj 6 месяцев назад +1

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj 6 месяцев назад

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • visar luka
  visar luka 7 месяцев назад

  😍😍😍😍😍

 • Olti Hoti
  Olti Hoti 7 месяцев назад

  shume e mire edhe e bukur je un jam nje vajz e vogel qe te shkruaj un ja fance e jotja

 • Rina Rina
  Rina Rina 7 месяцев назад +1

  o u nuk kam internet

 • Natasha Mija
  Natasha Mija 7 месяцев назад +1

  Çdo kenge qe degjoj nga te tuat ylllllllllllllllllllĺ bravo zemerrr

 • Lili Mina
  Lili Mina 7 месяцев назад

  Me te verdha je diell 1shi. Per nga Franca

 • erijona shala
  erijona shala 7 месяцев назад +1

  je e mrekellueshme

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj 7 месяцев назад +2

  A JE VETEM VELLA HAMDARD

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj 7 месяцев назад

  D

 • Gazmir Kajo
  Gazmir Kajo 7 месяцев назад

  moti

 • Artela Sejdi
  Artela Sejdi 8 месяцев назад

  mall kur do te kesh mua nuk do me kesh...vetem do jeshhhh

 • Hanife Jakupi
  Hanife Jakupi 8 месяцев назад

  leave e

 • Eno Leska
  Eno Leska 9 месяцев назад

  The best song and amazing singer Greta👏👏👏

 • yllzon zariqi
  yllzon zariqi 9 месяцев назад

  shume bukur

 • Xhozi Pllumaj
  Xhozi Pllumaj 9 месяцев назад +5

  GRETA... je shum kengetare serioze🌟🌟🌟Por dhe shummmm e bukur😍 ki inatin...foli hakun 😉

 • Luisa Leon
  Luisa Leon 9 месяцев назад

  bravooooo

 • Ersilda Cana
  Ersilda Cana 9 месяцев назад

  ❤❤❤❤👍👍👍

 • Lejla Emini
  Lejla Emini 9 месяцев назад

  love

 • FallenTitan
  FallenTitan 9 месяцев назад +6

  shum e bukur loqka e ka veshjen mat e miren nga Albania e Kosova

 • beauty love
  beauty love 9 месяцев назад

  e ja sam iz srbije i mnogo mi se sviđa pesma
  može neko da mi prevede

 • Janina Shala
  Janina Shala 10 месяцев назад +1

  E dua shum greten sa perngjan ne mua
  dikur.....moti hahaha omg !!!!!

 • Janina Shala
  Janina Shala 10 месяцев назад +1

  ke humb nje mbreteresh

 • syzana Imeri
  syzana Imeri 10 месяцев назад +2

  sa I bukur fustani I zi

 • Elona Dalipi
  Elona Dalipi 10 месяцев назад +1

  si shpirt

 • Araz Agazade
  Araz Agazade 11 месяцев назад +2

  biyutifuul muzik

 • FallenTitan
  FallenTitan 11 месяцев назад

  love this song

 • Natalia Nako
  Natalia Nako 11 месяцев назад

  bukur

 • Shpend Nerjovaj
  Shpend Nerjovaj 11 месяцев назад +1

  Realizim perfekt ,Greten e ofron si me se miri te adhuruesit  si emotive dhe fizike

 • Donika Kelmendi
  Donika Kelmendi 11 месяцев назад

  Un e ti o zemra jeme kurgjo nuk kena.

 • Kristina Broo
  Kristina Broo 11 месяцев назад

  Fjalet tuja ishin Rrena ....................

 • Julia & Xhoni
  Julia & Xhoni 1 год назад

  ❤...❤

 • Romina Bulica
  Romina Bulica 1 год назад

  shume e bukur kenga e keber te bukur shume kengen greta je shume e bukur si ylly

 • ana kristina kovcova
  ana kristina kovcova 1 год назад

  i love ❤❤❤❤❤omaj got

 • hayri apaydın
  hayri apaydın 1 год назад +3

  istanbul slm çok güzel bravoo

 • Shehride Dragobuzhda
  Shehride Dragobuzhda 1 год назад

  gretaaa

 • Shehride Dragobuzhda
  Shehride Dragobuzhda 1 год назад

  princes

 • Aferdita Rexha
  Aferdita Rexha 1 год назад

  this Song is Good (im alabana)😂😙

 • Yzion Beatz (Official Channel)
  Yzion Beatz (Official Channel) 1 год назад +3

  fantastic guitar melody 😍😍🇦🇱

 • Revista Profesionale
  Revista Profesionale 1 год назад

  shume mireeeeeeeee

 • Edona Shabani
  Edona Shabani 1 год назад

  😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😚😚

 • klidi gjoci
  klidi gjoci 1 год назад +1

  i besova fjalet tuja dhe ne te vertet kjo eshte kenge me e bukur se si 1

 • GjergjNdrejaj123
  GjergjNdrejaj123 1 год назад

  PERFEKTE

 • Lena Hess
  Lena Hess 1 год назад

  perfect

 • Liesa Klinaku
  Liesa Klinaku 1 год назад

  shum mir

 • Sy shkrura Tropoje
  Sy shkrura Tropoje 1 год назад +1

  Fjalet e tua ishin rrena
  Super keng me shum kuptim

 • Afrore Morina
  Afrore Morina 1 год назад

  Greta Koçi , Dhurata Dora , Eni Koçi jan më të bukura

 • Afrore Morina
  Afrore Morina 1 год назад

  { shpresojm qe ta qesësh edhe një këng të re?}

 • Afrore Morina
  Afrore Morina 1 год назад

  Të gjitha këngët e tua jan të mira por më shum kënga qe e bëre me Gold Ag mas miri dhe këngën I Besova edhe motra jote Eni është e bukur sa interesante dy motra të bukura! Bravo!

 • Afrore Morina
  Afrore Morina 1 год назад

  Greta shum e bukur je por më shumë aty me të verdha

 • Kasandra Music
  Kasandra Music 1 год назад +4

  Lyrics:
  V: Më mirë pa ty unë vetem po rri, 
  jo nuk po du me t'pa me sy 
  oooh me mirë jam vetë, 
  unë po ndihem okej 
  qe nuk te kam ty, 
  më nuk ka rendesi. 

  R:
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena. 

  V: T'njoha si burrë, por se deshmove kurr. 
  T'pata si tatoo ku do ne lekurë 
  oooh me mirë jam vetë, 
  unë po ndihem okej 
  qe nuk te kam ty, 
  më nuk ka rendesi. 

  R:
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena. 

  Maall kur do te kesh 
  mu s'do me gjesh vetëm do jesh... 
  Do të mungoj tjetren kur ta kesh 
  ke humb nje mbreteresh 
  vetem do jesh 

  R: x2: 
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena.

  Beautiful Song!! I love It!! Greetings from Greece!!

 • Pashk Gjonlekaj
  Pashk Gjonlekaj 1 год назад

  shum këngë e bukur siq je dhe ti vet GRETA KOQI...Respekt për këto këngë të mrekullueshëm që po na dhuron të dëgjojmë me plot dashuri dhe knajsi

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza 1 год назад +2

  veshjet super sidomos fustani i gjate.

 • Dan Dan
  Dan Dan 1 год назад

  Greta zemer shpirt loqk
  Gjithqka e jemja je
  Gjysma e zemres temm
  Ma e mira e botes

 • Sarajlija BiH
  Sarajlija BiH 1 год назад +12

  I love you Gretaaaa

 • Rudina Hoxha
  Rudina Hoxha 1 год назад

  uuu sa m pelqen Greta si llokum me arra

 • beldjilali hamza
  beldjilali hamza 1 год назад

  love

 • Sali A. Salihu
  Sali A. Salihu 1 год назад +4

  i Besova fjalet tua kur me thoje shum te Dua ♡

 • alda luka
  alda luka 1 год назад

  kjo keng na kujto gjera tvjetra ♡♥

 • elez dajci
  elez dajci 1 год назад +1

  Greta te pergezoj per gengen ishte ylle

 • argjend kuksi
  argjend kuksi 1 год назад

  yll

 • Vali curaj
  Vali curaj 1 год назад +1

  shum bukur bravoooo

 • Nefise Fazliu
  Nefise Fazliu 1 год назад +4

  nje keng e mrekullushme bravo veq vazhdo

 • ME me
  ME me 1 год назад

  love it

 • mitko mitaka
  mitko mitaka 1 год назад +2

  ............

 • Dona gilaj
  Dona gilaj 1 год назад

  I love this song
  Bravo GRETA je e talentuar
  Nojeher besojme shume ne njerzite po qte beshe nga gabimete mesojme se ai qe donim nuk ishte ashtu qe enderroni
  Bravo locke^_^

 • Hasan Ismaili
  Hasan Ismaili 1 год назад +3

  Shum keng ebukur

 • Hasan Ismaili
  Hasan Ismaili 1 год назад +2

  Shum keng ebukur

 • Ferdane shume e embel kjo kang Hajra perfekt

  teksti shume I mire bashe pom pelqen

 • Syart Official
  Syart Official 1 год назад

  292

 • Aurora Gjoshi
  Aurora Gjoshi 1 год назад

  💖👭Greta -Eni
  Motra
  E unë e motra ime e pelqena Greten por motra ime e polqen Enin
  Grela Aurora
  Eni Aulona

 • elhame hasani
  elhame hasani 1 год назад +4

  shum bukur😙😙😙😙😚😚😚💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄💔💗💜💔💗💕💋💖💚 💙💗💙

 • Dredhza Ebukur
  Dredhza Ebukur 1 год назад

  Greta ♤♤♤ I love you. ...princesha e trojeve,shqiptare je ... <3

 • riola xhoxhaj
  riola xhoxhaj 1 год назад

  Greta

 • Kostandina Kostandina
  Kostandina Kostandina 1 год назад

  superrr

 • Adelina Gilli
  Adelina Gilli 1 год назад +4

  Qka tè them je njè yll 🌟💖

 • ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣ
  ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣ 1 год назад +4

  cool

 • Edisnajda Koci
  Edisnajda Koci 1 год назад

  bellissima cancone

 • Dnc Chgh
  Dnc Chgh 1 год назад

  Bravoo grataa je shum e bukur na fal shum keng te bukura ashtu qysh din ti sjellesh vetem tii te duaaa💖❤💋💖❤💋

 • Engjolie Soleil
  Engjolie Soleil 1 год назад +2

  veshjet shume te bukura. kenga e lezetshme

 • oltion Çera
  oltion Çera 1 год назад

  bravo greta koci

 • Nori King
  Nori King 1 год назад +5

  Ku e prek Gold AG, padyshim qe bahet HITT yeahh

 • ymran gollaku
  ymran gollaku 1 год назад

  bash mreteresha ma e bukur je 👑

 • Aurora Gjoshi
  Aurora Gjoshi 1 год назад

  Greta shumë këng të mira këndon me Enin veq vazhdoni më shumë

 • Deni Deni
  Deni Deni 1 год назад

 • Albania Alb
  Albania Alb 1 год назад

  Ky ze te ben per te qare.e ke kenduar me shpirt.urime Greta je shume 👌

 • Erza Pira
  Erza Pira 1 год назад

  1:14 esht veni i klipit bomba

 • El Guaje
  El Guaje 1 год назад

  super

 • Elizabeta Eli
  Elizabeta Eli 1 год назад

  zzmmssww22👧👶

 • naser ahmeti
  naser ahmeti 1 год назад

  shummm te duaa

 • dasara
  dasara 1 год назад

  super

 • Lindi Morina
  Lindi Morina 1 год назад

  💝😘

 • Vale31 21
  Vale31 21 1 год назад

  super loqk je♥♡♥

 • larika buqaj
  larika buqaj 1 год назад

  shebellore

 • Nensi Murataj
  Nensi Murataj 1 год назад

  :) ;)

 • Festime Grazhdani
  Festime Grazhdani 1 год назад

  e vertet

 • Ani Tuli
  Ani Tuli 1 год назад

  o greta je yll fere fare

 • Anila Gashi
  Anila Gashi 1 год назад

  ti 63amg po ti kur i mbush

Seo