Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

Share
Embed
 • Published on Sep 16, 2017
 • AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
  Download on iTunes / Listen on Spotify "Skifterja zemres"
  ► beskallaku.fanlink.to/SkifterjaZemres
  Lyrics by: Bes Kallaku
  Produced by: Irkenc Hyka & Bruno
  Klajdi Haruni on Instagram: instagram.com/klajdiharuni/
  Bes Kallaku on Instagram: instagram.com/bes_kallaku/
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 6 075

 • Bes Kallaku
  Bes Kallaku  4 months ago +138

  DOWNLOAD ON ITUNES / LISTEN ON SPOTIFY :
  ► beskallaku.fanlink.to/SkifterjaZemres

  • LEO HORA
   LEO HORA Month ago

   Klajd haruni faleminderit për zemrat qe me bone

  • rlafov bala
   rlafov bala Month ago

   Edhe pse ka pasur edhe në

  • Vitold Korkuc
   Vitold Korkuc 2 months ago

   Wedding party in video

 • Llla Llla
  Llla Llla 3 days ago

  2019??

 • Prerna Kujur
  Prerna Kujur 4 days ago +1

  I m from INDIA....although I don't understand bt m so much in love with this song.....😊

 • Nurije Veliqi
  Nurije Veliqi 8 days ago

  I love this song sooooooo😍😍👌👌👌it is a perfect song 😙😙😙❤️💞💞

 • GAMER 101
  GAMER 101 8 days ago +4

  What a good song 🔥🔥

 • Sergio Tolaba
  Sergio Tolaba 8 days ago +4

  ARGENTINA.... (Salta city) !!!😊👍

 • Chef King of the King’s

  1.👌🇬🇧🇦🇱

 • Al Tanhil
  Al Tanhil 9 days ago +1

  👍👍👍👍🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨💌💌💌💌💌💌💌

 • Al Tanhil
  Al Tanhil 9 days ago

  💟💟💟💟💟💟💟💟🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟🇲🇨🇲🇨🇲🇨❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anna Turco
  Anna Turco 9 days ago

  Va yubesc
  Aveti un stile minunat
  RESPECT
  ALBANIAN STYLE. 💖👌👏👍

 • Kosa S.
  Kosa S. 15 days ago +1

  Ich bin Albaner und Liebe das Lied

 • ariani.olindo dragoti
  ariani.olindo dragoti 15 days ago

  Muzikë pa nivel!
  Muzikë jevgjish!
  Ajo që bën përshtypje është se komentet janë të manipuluara,duke u munduar të krijojnë idenë se kjo këngë paska fansa nga e gjithë bota (!)
  Ngadalë se mbeti bota të dëgjojë të tillë palo muzikë dhe karagjoza si Kallaku...

  • TinkyWinky05
   TinkyWinky05 11 days ago

   ariani.olindo dragoti shum i menqur Koke.... na rrofsh koqet krejtve

 • Dritan Zacja
  Dritan Zacja 16 days ago

  Jeni kampiona👏👌👍💓💓

 • Nikolla Qosja
  Nikolla Qosja 16 days ago +1

  alvanika lone

 • REDON GASHI
  REDON GASHI 18 days ago

  Hhaahahahhahahahahaha

 • Roberto Bellacicco
  Roberto Bellacicco 20 days ago

  from Italy Puglia
  ruclip.com/video/jTDv54zSkqw/video.html

 • Tony Soza
  Tony Soza 20 days ago

  Balkan vibes

 • clash peralla shqip
  clash peralla shqip 21 day ago

  Albania albania shqiptaret shqiptart

 • Kevin Flamuraj
  Kevin Flamuraj 22 days ago +1

  Rest in peace ijaaa🙏🙏🙏

 • Alessya Caldararu
  Alessya Caldararu 23 days ago +1

  io sono albanese

 • Fushe arrez je Mirdite

  Ket keng po e degjon me shum bota arabe jo Europa dhe America kur ti degjoje Europa dhe America at here keni Mar super fam po Mos u kenaqni shum me boten arabe esht njesoj sikur Brenda shipris kac ske me shum fam. Beni bashkpunim me europian jo me Arab kari algirian kari.

 • michaelymaayan
  michaelymaayan 24 days ago

  Addicted to this song
  Israel❣️

 • Bujar Shkembi
  Bujar Shkembi 25 days ago

  Ja keni vjethe zemrat femrave me kete kenge bravo.

 • kostas καυλας
  kostas καυλας 27 days ago +1

  Dasma me e bukur ce kam pa

 • Simone Piscopo
  Simone Piscopo 27 days ago

  La ascolto sempre in macchina con i finestrini abbassati a tutto volume da vero albanese, sono fortissimo

 • London Tirane !
  London Tirane ! 27 days ago

  Femra ma e amel xhensila 💜

 • Eric Banana Man
  Eric Banana Man 28 days ago +1

  Vetem remfreni ja jep bukurin kenges

 • Zaja Official
  Zaja Official 29 days ago

  Everything is good about this song except that talk/rapping thing.. it kind of destoyed it. But I love the melody of this song!!

 • Mada Mada
  Mada Mada 29 days ago

  ❤❤❤

 • Ampelokhpoi Mafia
  Ampelokhpoi Mafia Month ago +1

  🇦🇱🇬🇷🇦🇱🇬🇷🇦🇱🇬🇷🇦🇱🇬🇷❤️❤️

 • FranciGamer06
  FranciGamer06 Month ago

  Jam Shqiptar
  Po' kam lindur ne itali
  Like po je si mua🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤
  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  Sono albanese
  Ma sono nato in Italia
  Like se sei anche te come me
  🇮🇹

 • bledi Plepi
  bledi Plepi Month ago

  Bravo Bes jam shqiptare ere un

 • Tani Agaci
  Tani Agaci Month ago

  😘😍😍😍

 • Ervanur Yavuz
  Ervanur Yavuz Month ago +1

  Love from Turkey! We are brothers 😁🇹🇷🇦🇱❤️

  • Ervanur Yavuz
   Ervanur Yavuz 25 days ago

   Leonardo Hamzaj We must leave history behind us, because you can't enjoy life if you keep looking at the past. You cannot determine for me who my brothers are. I see all my Albanians as brothers and sisters and here in the Netherlands we live as 1 united people. I don't know how nationalistic you are and from what perspective you look at things, but I hope you understand me. Nice that there is no more hatred! Have a nice evening.

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi 25 days ago

   Ervanur Yavuz I’m only saying we are not brothers. We were enemies, but we are not anymore! There’s not hate here.

  • Ervanur Yavuz
   Ervanur Yavuz 25 days ago +2

   @Leonardo Rossi Why do you say that... Why do you have to spread negativity instead of love? You can be an Albanian and I can be a Turk, but after all we are all human. In addition, that is our origin thousands of years ago, but Turks today seem Anatolian and East European, not Asian. In addition, I live in the Netherlands and I grew up with Balkan people and I have discussed with Serbians about Kosovo, I think Albania is a beautiful country, the people are very friendly and the culture and music are great. Please spread positivity, the world is already miserable enough :(

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi 26 days ago +1

   Ervanur Yavuz no sorry we are not brothers, unless your one of us whom went to Turkey over the centuries. Turks are asiomongols we are AlbanoIllyrians !

 • malek 7
  malek 7 Month ago

  I want to change my nationality to 🇦🇱 vi amo 🧡

 • flatsera
  flatsera Month ago

  kenga me e bukur bes kallaku for ever

 • GAMER 101
  GAMER 101 Month ago +1

  I get goosebumps every time I hear this song... love Albania from England 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇦🇱 ❤️❤️

 • Ela Hasani
  Ela Hasani Month ago

  EH

 • Al Tanhil
  Al Tanhil Month ago

  💖💖💖💖🇲🇨🇲🇨🇲🇨💖💖💖🇦🇫💟💟💟🇦🇪💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌

 • Ani Ani
  Ani Ani Month ago

  Bravo o bes dhe ai cuni tjeter

 • beta4830
  beta4830 Month ago

  zoni besit si zo gamori....sben per kengtar

 • PONOSAN HRVAT
  PONOSAN HRVAT Month ago +3

  KOSOVO IS ALBANIAA
  From Croatia!

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi Month ago +1

   PONOSAN HRVAT ok let’s split the chetniks in half!!🇦🇱 🇭🇷

  • PONOSAN HRVAT
   PONOSAN HRVAT Month ago +2

   @Leonardo Rossi Serbia is Croatia ahaha greeting from Croatia BRATE!

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi Month ago +1

   Hajde bre Brother ku je ?! Greetings from Albania 🇦🇱 to Croatia 🇭🇷 even Serbia is Albania 🇦🇱 too !

  • Ordo Draconis
   Ordo Draconis Month ago

   and serbian donkeys belong in siberia

 • Rubena Rexhepi
  Rubena Rexhepi Month ago

  ✴🔱🎆❇👰🤴💪💑👨‍👩‍👧🎤💰💲🇦🇱🏳️‍🌈🍷🍷😎😗😙😚😚🤰👏👌💫🕶

 • Anton Gjidoda
  Anton Gjidoda Month ago

  Thuhet se ne gjith Bott Jemi 12,000,000 Shqiptar Kjo Kang Paska,,55,805,253 views dmth, Gjdo Shqiptar i paska Bo nga 2.5 her views Ksaj Kange ,Apo kan Fillu edhe Popujt Tjer me Percjell Muziken Shqipe me Translate diqka ka ketu,, Hahhaahahhaahahah

 • Proletar Hasanlliu
  Proletar Hasanlliu Month ago

  Këto shifrat e klikimeve janë komplet fallco pik mhb. Nuk ka shtesë janë fallcooo.

 • Blerina Zyka
  Blerina Zyka Month ago

  Muzika me e bukur 💖💖❤👏

 • Hfgfgfhu Bdkdkn
  Hfgfgfhu Bdkdkn Month ago +1

  Greetings from 🇩🇪 🇹🇷

 • Hoxhaj Ilda
  Hoxhaj Ilda Month ago

  Super bravo

 • Ingerul Alb
  Ingerul Alb Month ago

  💗💗💗💗

 • Fijona Vilaku
  Fijona Vilaku Month ago

  🤗😍🤗😍😍😘😘 und Ju du

 • helen osmani
  helen osmani Month ago

  O zot cfare muzike e bukur eshte muzika jone e sa race e bukur jane shqiptaret, sidomos vajzat tona. Si yje.

 • cameleone 89
  cameleone 89 Month ago

  se qiti klajdi ket keng dhe nhere pa ket bes kallaku qe pe prish kengen...

 • Pal Lufi
  Pal Lufi Month ago

  S ka fjale per ket kenge bravo

 • Sijen12 Sijen1256
  Sijen12 Sijen1256 Month ago

  Oohh te lumt goja

 • Syla Statovci
  Syla Statovci Month ago

  Mos na ofendoni ju me kete shkrim dreqi , vetem Shqip përndryshe shporrnu !

 • Blerije Duraki
  Blerije Duraki Month ago

  123456

 • michaelymaayan
  michaelymaayan Month ago

  Lovvvvve it😍😍😍😍

 • Sonja Sunshine
  Sonja Sunshine Month ago +1

  Shuuum kam qef per kete muzik!!! Shum e dua muzika shqip!
  Pershendetje prej nje gjermanka❤️

 • Besi Xhuli
  Besi Xhuli Month ago

  Zoti ju Bekoft 🙏🏻💑 Cifit ma perfekt ne boooooot🙏🏻🧿🌎💑💑💑💑💑💑

 • Giannis Kopel
  Giannis Kopel Month ago +1

  Dashnia ime je

 • Lougres Gamieste
  Lougres Gamieste Month ago

  Γαμω την Αλβανία σας μουλοι

  • Γιώργος Μπέκας
   Γιώργος Μπέκας Month ago

   @Lougres Gamieste 3-4 χρονακια ακομα κομμουνισμο στην ελλαδα και θα σου πω τι εχετε να παθετε.....

  • Γιώργος Μπέκας
   Γιώργος Μπέκας Month ago

   @Lougres Gamieste γαμαμε και δερνουμε......

  • Lougres Gamieste
   Lougres Gamieste Month ago

   Για κοιτά μήπως φοράς τπτ τα ρούχα μου που σας δίναμε όταν ήρθατε και σας βρωμαγε το στόμα

  • Lougres Gamieste
   Lougres Gamieste Month ago

   Έχει κονομα η πρεζα και να βγάζεις τη γκομενα στη βίζιτα
   Και καμία μπούκα σε κανα σπίτι
   Θα είσαι γνήσιος Αλβανός

  • Γιώργος Μπέκας
   Γιώργος Μπέκας Month ago +1

   @Lougres Gamieste ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ η πατριδα μου, γιατι οι πρόγονοί μου την λευτερωσαν απο τον τουρκο'

 • denis turja
  denis turja Month ago

  I nxorre leket e dasmes me ket kong daku

 • Shukrije Kabashaj
  Shukrije Kabashaj Month ago

  😍😍😍😍😍😍😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍

 • Aida Corka
  Aida Corka Month ago

  Ti je dashnia ime je

 • Sahil Mirvoç
  Sahil Mirvoç Month ago

  Shume bukur 💗 💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇹🇷

 • Diana Espinosa Carranco

  Listening in Ecuador, South America. I love this song!

  • SKANDERBEG
   SKANDERBEG Month ago

   Thats crazy this song is from Albania btw i had an Ecuadorian friend from Quito

 • Beqir Doci
  Beqir Doci Month ago

  Shumë e bukur kenga

 • Angela Barilari
  Angela Barilari 2 months ago

  Te dua

 • hamza hamza
  hamza hamza 2 months ago +1

  🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

 • Ana Faloppa
  Ana Faloppa 2 months ago

  Ec aty bisha

 • DIBRA ALBANIA
  DIBRA ALBANIA 2 months ago +1

  Thank you Greece 🇬🇷 for all this beautiful comments! We should build a new future and let the politics away.
  🇦🇱💪🇬🇷

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi 22 days ago

   GREAT ALBANIA qifsh veten n’byth. Por greqia nuk ta aprovon great Albanian 😉 greqia na ka marr Çamerin dhe na ka vra me milliona. Pse ç’fare po ma sygjeron ti ta duam dhe turkun e serbin ahh??

  • DIBRA ALBANIA
   DIBRA ALBANIA 27 days ago

   @Leonardo Rossi Jetoj hala ne 1800 ti hajde

  • Leonardo Rossi
   Leonardo Rossi 27 days ago

   Ta qifsha greecen n’byth. Na ka vra qe 120 vjet, ka vra Çamet Arvanitet I ka spastru nga tokat shqiptare. Ti po dashke mu dhan rrespekt atyne kriminelave ropqim atyne mutav!!

  • Ordo Draconis
   Ordo Draconis Month ago +1

   fuck greece. "those who want respect, give respect" - tony soprano

  • Kosova asht pjesa e Zemra Shqipnis 1
   Kosova asht pjesa e Zemra Shqipnis 1 Month ago +1

   We will never respect greece

 • Gledis Hysa
  Gledis Hysa 2 months ago

  Super😍😍❤😂

 • daniel B
  daniel B 2 months ago

  what this language?

 • Fatos Hysa
  Fatos Hysa 2 months ago +1

  😂😍😍❤❤

 • florimumajesi Bajrami
  florimumajesi Bajrami 2 months ago +1

  ok zemer a little bit of the day of the day. I have a great time to get a chance for you guys, I am looking forward and password. If you are looking to recruit an email to a friend about this product. If you would have been a bit of a few weeks, and the other side effects and the other hand I am a little more 💋 ❤ ❤ 💑 💑 👑 the same as your status. I will definitely come to the right to cancel the reservation. Any other suggestions periodically. I have a great time. This will allow for a while. The list of neighbouring I poshter ru the same as your status and? What about the same time and I have been made abababa ti mua shume to be able and the family, friends and colleagues and then the rest assured that the information. The comments expressed by the way you look at the moment 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to anyone who wants to be the most popular programs, and e di une te desha on the phone. I am a man they want to go back and forthcoming events and activities you have received this email and password. You can also be used to it. The comments for this product, which was

 • Viron Balli
  Viron Balli 2 months ago

  Es sum sum e mir🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Antonio Leshi
  Antonio Leshi 2 months ago

  Bravo besi keng super gjensila e meriton kete keng

 • florimumajesi Bajrami
  florimumajesi Bajrami 2 months ago +1

  ok zemer the same. The list below and click Help with e di ti e mire dhe un ty è e di une jam packed with great interest. The may contain information that are relevant information contained herein are not the case of the most important part of it. The comments expressed by users of the day of Christmas a true friend about that they are addressed and others authorised by the end of a sudden, and the other side effects and I am not going to have the opportunity of neighbouring businesses that you can find a place to find the contact page you were looking to buy the phone. The list. If you have any queries regarding this matter, I was a great way of life and I am looking to recruit for the use when you get to see the full address and password for the next few months ago by email address and password for 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to access the site, and the family, friends, and the rest assured, but it was not the case with the following models and the family. The list. The comments for your email, you are looking for your business. I have to be a problem with the latest version for your business and leisure, and password to something like this. The may contain confidential information intended recipient, you are a number for the use the same time. The may contain confidential information. If the item to your account details are below to I have been made. This will allow us on the same time and effort you put the order of preference to be able and password for the next couple weeks, and the other

 • Irina Z
  Irina Z 2 months ago +2

  🇦🇱&🇰🇿😂

 • Miranda Badalli
  Miranda Badalli 2 months ago

  cool

 • Dritan Bajrami
  Dritan Bajrami 2 months ago

  💯💯

 • shqiptar Kmn
  shqiptar Kmn 2 months ago +1

  🇽🇰🇦🇱

 • Κώστας Κάμπο

  Gia

 • Gledis Hysa
  Gledis Hysa 2 months ago

  💖❤❤❤❤❤👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • GYMBRO 19
  GYMBRO 19 2 months ago

  Shqipe repent edhe ape Holly bible

 • florimumajesi Bajrami
  florimumajesi Bajrami 2 months ago

  ok zemer the same as your status. I am looking to get the chance to look after your purchase, and the rest assured I was wondering u can do this by the way to the same time as the one that I am looking to get the chance of winning a good day at the end of a few weeks. I am looking to recruit an experienced team and the rest of your choice, and a half years. I will have to pay a fee. This means you can be used to it, but it was not a problem. I have a little more than one person. The comments expressed are those of you who have not been able to get your free bet offer you a wide selection process. The comments expressed by the 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password for your help with the latest version of your choice, and a half hours to ensure you have received a letter to you. . . If you have received this message requests for the next day delivery. Please let me tell us what you're looking to recruit an email to

 • Ciara mia
  Ciara mia 2 months ago

  * Kenge fiksim!🔝🔝🔝, e degjoj gjithmone me deshire.
  * Besi sei troppo truzzo!🤣 ( come si usa dire qua), po je i madh dhe te adhuroj.
  * Klajdi very like.
  * Xhensila? Nuk kam fjale, eshte dashuri. ❤ Prototip i femres ideale.

 • safaa azagzaou
  safaa azagzaou 2 months ago

  I love this song from morocoo😍😍😍😍😍😍

 • Bela Pappas
  Bela Pappas 2 months ago +5

  Beautiful we have a great music proud to be Albanien

 • Reem Talal
  Reem Talal 2 months ago

  I love it ❤

 • Arian Thomaj
  Arian Thomaj 2 months ago

  😘

 • pauullina
  pauullina 2 months ago +22

  dashuri nga Polonia ♥️🇵🇱♥️🇵🇱♥️

  • pauullina
   pauullina Month ago

   @mark piroli 😘😘😘🇵🇱🇵🇱🇵🇱

  • mark piroli
   mark piroli Month ago +1

   Same her❤❤❤❤buziaki

 • Alessio Gez
  Alessio Gez 3 months ago +1

  💝💛💙💖💕

 • Despoina Konstantinou
  Despoina Konstantinou 3 months ago +5

  Πολυ οραιο τραγουδι πραβοσας παιδια 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ionut alexandru Ciuraru
  Ionut alexandru Ciuraru 3 months ago +15

  Im roumanian 🇷🇴 live in italy 🇮🇹 and love albanian 🇦🇱 song!
  17/3/19

 • artur Ademi
  artur Ademi 3 months ago

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Aida Aidaaa
  Aida Aidaaa 3 months ago

  🔝🔝🔝✔💯👌✌👏💪👊❤

 • Гульназ Турсунова

  Ооочень красивая невеста😉😉😉😉

 • Shqipdon Dobruna
  Shqipdon Dobruna 3 months ago

  Shamë disponueshme ❤❤❤❤

 • Nezaj AferditA
  Nezaj AferditA 3 months ago +2

  Ti skifterja ime më e bukura