Ciljeta ft. Trimi - BUBU

 • Опубликовано:  28 дней назад
 • Ciljeta ft. Trimi - BUBU

  http://smarturl.it/ONIMA
  Ciljeta ft. Trimi - BUBU
  Teksti: Trim Jetullahu & Fifi
  Produced by: Elgit Doda
 • КатегорииРазвлечения
 • Длительность: 3:11
 • Тэги для этого Видео:  ciljeta  onima  trim jetullahu  imagine films  

Комментарии: 211

 • Timeta Perteshi
  Timeta Perteshi 8 часов назад

  🎧🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🔊🔊🔊🔊🔊🔊📢📣📣📣📣📣🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎻🎻🎻🎻🎻🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎎🎃🎃🎃🎉🎉🎉🎉🥉🥈🥈🏅🏅🥇🥇🥇🥈🥈🥈🥈🥈

 • Timeta Perteshi
  Timeta Perteshi 8 часов назад

  😚

 • Timeta Perteshi
  Timeta Perteshi 8 часов назад

  shum cull

 • Kristin Prifti
  Kristin Prifti 14 часов назад

  "se ti vlen mshum se 💎e 👑

 • Roela Ro
  Roela Ro 1 день назад

  Yll

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 1 день назад

  Bravo Trimii

 • Go Big
  Go Big 1 день назад

  Why are you trying so hard to be G4SHI??? Be yourself. 😆😆

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 1 день назад

  eyyyyo

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 1 день назад

  shume bukur

 • maria oliver
  maria oliver 2 дня назад

  super song bravo Ciljeta perfekte si gjithmonë

 • Ledjan Llukovi
  Ledjan Llukovi 2 дня назад

  nice song

 • Yes I Can
  Yes I Can 2 дня назад

  hera par qe shoh Cilin kaq te veshur.Goxha ndryshime

 • Orton Randy
  Orton Randy 3 дня назад

  Ky Trimi a qysh e paska emrin haber me muzik ska se per Ciljeten hiq se hiq.

 • Juliane Scherer
  Juliane Scherer 3 дня назад

  LP J fkf

 • Juliane Scherer
  Juliane Scherer 3 дня назад

  .

 • canale senza nome
  canale senza nome 4 дня назад

  FANTASTIK

 • Xhuli Xhuli
  Xhuli Xhuli 4 дня назад

  😭😭😭💋💋💋😭😭😭💘💘👸👸💋💋👏👏👏👏👌👌👌

 • Bernd Widmann
  Bernd Widmann 5 дней назад

  as

 • Rudina Ina
  Rudina Ina 5 дней назад

  nice song 😍😍😍 Kosov ❤ Alb😚😚

 • Miss Olsita
  Miss Olsita 5 дней назад

  Trimi zbulim .

 • Leonard Toska
  Leonard Toska 5 дней назад

  bravi djima shum bukur

 • Ajan-aurora Imeri
  Ajan-aurora Imeri 6 дней назад

  cili e bukur si gjithmon vec floket e drejta te rin me bukur 💖 by the way nice song 👍👌👌

 • Landi 10
  Landi 10 6 дней назад

  bravo çili🙌🙌🙌

 • Kristjan Xhuli
  Kristjan Xhuli 6 дней назад

  superrrrrr cili ylll zemerrr

 • Nard Bram
  Nard Bram 7 дней назад

  ciljeta yll fare

 • Mimoza siu
  Mimoza siu 7 дней назад

  me gusta

 • Elvira Gashi
  Elvira Gashi 7 дней назад

  ĺöp.mmmmlpö

 • Kosta Zace
  Kosta Zace 8 дней назад

  Bravo trimi super hit

 • BLEONA KRASNIQI
  BLEONA KRASNIQI 10 дней назад

  👄👄👄👄👄😍😍❤❤😍❤❤❤❤👄👄👄👄😍😍😍😍❤❤❤😍😂😂😂😊😊😊😁😁😡😡😡😑🐯😅🐯😅🐯😅🐯💓💓💔💔💜💜😎💏😊😊😊😂😊😂😊😊😍😍❤😍❤❤😍😍😂😂😂😍😂😍😂😊❤❤❤👄👄❤❤👄😂❤😂❤😊😊❤❤😂😂👄😍😡🐯💔🐯😎😡❤😍💑👄👄👄👄👄👄❤😊🐆🐆💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👄👄😡💏💏💏💏💏💏👄👄👄👄👄👄👄👄😊❤😊😊❤👄👄👄👄👄👄👄👄👄❤❤❤❤❤❤❤❤👄👄👄👄👄👄👄👄👄😊😂😂😂👄👄👄👄👄❤👄😍😂❤😊💏💏👄👄👄😍👄❤❤😂😂😍

 • Tafa Stravula
  Tafa Stravula 10 дней назад

  👌👌

 • panajota aster
  panajota aster 11 дней назад

  Super 👏 po ky cuni qeka super edhe zerin edhe paraqitjen ♥️😘😍😍😍😍😍

 • vjola qyra
  vjola qyra 11 дней назад

  wawwawawwwa super vidio dhe keng .. jeni me te miret .. keshtu vazhdoni :*

 • Gzime Dyli
  Gzime Dyli 11 дней назад

  super 😍😍

 • Elenarico Love
  Elenarico Love 12 дней назад

  ciljeta alwas amazing

 • Elona Kurtaj
  Elona Kurtaj 12 дней назад

  superrrr keng keng fiksuse 😍😍😍

 • Rexhino Allmuca
  Rexhino Allmuca 13 дней назад

  trimi po duket ai maluma 😂

 • xhilda alija
  xhilda alija 13 дней назад

  super sweet

 • QxeenKoo RBLX
  QxeenKoo RBLX 13 дней назад

  I LOV CILJETA!

 • Kristiana Marku
  Kristiana Marku 14 дней назад

  Hey... yo bu you know I love you too... jo s'po me le inati jo s'po me le inati..... lalalalala

 • Ervin Maci
  Ervin Maci 14 дней назад

  Thats a beautiful song!!!😃😃😃😃

 • f.milla f.milla
  f.milla f.milla 14 дней назад

  ciljeta e mrekullueshmw

 • Jetmira Veseli
  Jetmira Veseli 14 дней назад

  Qili BUKUROSHE 😍❤SA E EMBEL JE

 • ÜÇ KAFADAR
  ÜÇ KAFADAR 14 дней назад

  mükemmelll

 • Ana ves.
  Ana ves. 14 дней назад

  I love this song💪is my best👌

 • Bekim Mjeshtri
  Bekim Mjeshtri 15 дней назад

  shum bukur

 • Agron Ademi
  Agron Ademi 15 дней назад

  gret video! guys please rate my hot video on my channel. who liked this video, click " like") lejlane ademi 💋 👅

 • enver dulja
  enver dulja 15 дней назад

  supeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr muzike

 • Nathalie S
  Nathalie S 16 дней назад

  01:48 xhaja tu bo sacme! hahaha <3

 • Bajram Kovaci
  Bajram Kovaci 16 дней назад

  Super rrespekte u pershendes nga Londra🇦🇱

 • artistet shqip
  artistet shqip 16 дней назад

  Shum duett qe po pershtatet 👏 ciljeta githmon ashtnice ky raperi i ri trimi premton shum 🔥

 • Beke Lokja
  Beke Lokja 17 дней назад

  shyqyr u mbulove ciljeta, je shume e mire ketu 😊😚

 • Aluschie Lucio
  Aluschie Lucio 17 дней назад

  which language is this?

  • Aluschie Lucio
   Aluschie Lucio 17 дней назад

   thank you👍


  • Romi Ç
   Romi Ç 17 дней назад

   Aluschie Lucio Albanian😄


 • Adela Ajdini
  Adela Ajdini 17 дней назад

  aww 😍😍 m plq sh kjo keng 🤗🍦

 • erinda Ndoj
  erinda Ndoj 18 дней назад

  shume bukur super

 • Izja Hymetllari
  Izja Hymetllari 18 дней назад

  bravoo

 • Silda Silda
  Silda Silda 18 дней назад

  great video and song

 • Ilias Tatsiopoulo
  Ilias Tatsiopoulo 18 дней назад

  trimi super boy. dhe ti cili je shum e mire

 • Official MiJoo
  Official MiJoo 18 дней назад

  Kush e BONI Like Muziken pa e ngu hiq 😂😍❤

 • Aida Ida
  Aida Ida 18 дней назад

  Sa super kenge bravoo

 • klarisa12 klarisa12
  klarisa12 klarisa12 18 дней назад

  shum shum shum shummm bukur😊💋💋❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • WRVEVO
  WRVEVO 18 дней назад

  superr

 • Xhuli Xhuli
  Xhuli Xhuli 18 дней назад

  ❤❤❤💋💋💋💋💋💋💘💘💘😭👏👏👏👸👸👸👸👸👸👸👑👑👑😚😚👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💋💋💋💋💋

 • Alban Great
  Alban Great 18 дней назад

  e Bukur gjithçka 😍😍

 • Deniz Barwitzky
  Deniz Barwitzky 19 дней назад

  shum E mir cica

 • Fabio kola
  Fabio kola 19 дней назад

  jeten time gjithmon I theras Bubu dhe bu bravo dol dhe kenga jon ...nje Big Like per ju ....

 • RestE EsteR
  RestE EsteR 19 дней назад

  nice 😍

 • bekime hoxha
  bekime hoxha 19 дней назад

  c'eshte kjo muzike
  pa lidhje

 • Endrit Zyberi
  Endrit Zyberi 19 дней назад

  ju lumt goja best song loveeeeeee

 • Toro Man
  Toro Man 19 дней назад

  yes shum seni i fort 👏👏🎶🎧🛀

 • Tela Cullhaj
  Tela Cullhaj 19 дней назад

  e thjeshte 👌perfekt 👌👌

 • Anjeza Bezhani
  Anjeza Bezhani 19 дней назад

  Bubu🐻🐻🐻🐻🐻

 • Erald Buba
  Erald Buba 19 дней назад

  nga eshte

 • ali berisha
  ali berisha 19 дней назад

  keto gocat nga shipria vdesin per kar kosovar

 • Manjola Arrinaj Docaj.
  Manjola Arrinaj Docaj. 19 дней назад

  😀😀😀 nice

 • noizy vevo
  noizy vevo 19 дней назад

  big up 👑

 • Silvia Tufa
  Silvia Tufa 20 дней назад

  keng primitive. .video per turp

 • Geraldo Lazaj
  Geraldo Lazaj 20 дней назад

  ajde ti me lalin hahaha fantastike🎤🎤🎤🎤🎤🎧🎧

 • TONI production-s
  TONI production-s 20 дней назад

  Shum prefekte.
  Suksese.

 • Xhulia Pergjergji
  Xhulia Pergjergji 20 дней назад

  👌👌👌

 • Besim Memqaj
  Besim Memqaj 20 дней назад

  instrumentali i njejt si J.Balvin - ay vamos

 • Njomza Rramanaj
  Njomza Rramanaj 20 дней назад

  Shum mir♥♥♥♥

 • Εφροσυνη Παντο
  Εφροσυνη Παντο 20 дней назад

  amazing song!!!!!bravo👏👏👏👏👏😍😍😍😍💋💋💋💘💘

 • Fjoralba Batusha
  Fjoralba Batusha 21 день назад

  si cdo here ciljeta je e mrekullueshme ❤❤❤❤

 • mikel mikel
  mikel mikel 22 дня назад

  Ajde ti me Lalin 😍

 • emanuela cercizi maraj
  emanuela cercizi maraj 22 дня назад

  Bukur super kjo kenge

 • Besart Nezaj
  Besart Nezaj 23 дня назад

  uuuui

 • Zayyl von Nerven NERVEN
  Zayyl von Nerven NERVEN 23 дня назад

  😚😚😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😄

 • Korab Totaj
  Korab Totaj 23 дня назад

  like kush osht tu i lexu komentet

 • ErisA Hameti
  ErisA Hameti 24 дня назад

  super keng

 • Erjon Cela
  Erjon Cela 24 дня назад

  hiti veres 2017 👍👌👌👌⭐

 • rodrigo rajku
  rodrigo rajku 24 дня назад

  O Çilii , x Vette Je Ok Po Sgjette Nai Kengtar tjetter Me Bo Keng , Apo Sdinte Me u bo I Famshem Ky Tipii dhe Dole Vullnetare ti japash Pak Fam.

  • rodrigo rajku
   rodrigo rajku 4 дня назад

   Bronson pse e I Famshem pse e Qi n Byth? Po ti kush Karin Je? Kolegu i tij Bythqir ? Exit er Kar


  • Bronson G
   Bronson G 4 дня назад

   rodrigo rajku po ik mo ropqim se ai ishte i famshem


 • Ledi Dura
  Ledi Dura 24 дня назад

  😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

 • Qendresa Latifi
  Qendresa Latifi 24 дня назад

  Trimi djal trim bravo loqkoman😘

 • Sildi Otr
  Sildi Otr 25 дней назад

  hit hit # Ciljeta kjo keng esht super

 • Elda Sinanaj
  Elda Sinanaj 25 дней назад

  super keng
  ...bravo ciljeta..i love you

 • diella prozhmi
  diella prozhmi 25 дней назад

  bukur vec vazhdo ciljeta

 • durim Dudi
  durim Dudi 25 дней назад

  incizimi teper bukur, oh Tirana ♥️👐🏼🖤🇦🇱

 • mehmet taylan çıplak
  mehmet taylan çıplak 25 дней назад

  ananısikiyim oç

  • Besian Halimi
   Besian Halimi 14 дней назад

   your mother şiksin ignorant 😉


 • Renato Velaj
  Renato Velaj 26 дней назад

  kenga me e bukur !! Bravo cili

Seo