Elgit Doda - Asaj

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 28 апр 2017
 • Video by: Pro Video
  Producer - Elgit Doda
  Facebook
  facebook.com/pg/DodaElgit
  Instagram
  instagram.com/elgitdoda/

  TEKSTI
  I lutem asaj, ta dua dhe pak
  Se lamtumirën dot unë jo nuk e mbaj
  Dhe pse faj jo nuk kam
  I lutem asaj, më lër dhe pak në zemër të të mbaj
  Isha i lumtur, kur të jetoja ty
  Atëherë kur ne gjithçka ndanim bashkë
  U mësova të të dua ty çdo ditë e më shumë
  Më thuaj ti tani si të të harroj
  Por prapë kujtimet do ti ruaj dhe pse ty s’të kam
  E di do vuaj unë do vuaj më gjatë
  Është e vështirë të jesh pa ty
  Çdo ditë e çdo natë
  E humba veten unë pak nga pak
  Tek ty…
  Refreni x 2
  I lutem asaj, ta dua dhe pak
  Se lamtumirën dot unë jo nuk e mbaj
  Dhe pse faj jo nuk kam
  I lutem asaj, më lër dhe pak në zemër të të mbaj
  Çdo moment pa ty, tani më vret nga pak
  Asgjë e imja jo më stë mban
  Më lëndon pafund kur për ty veten mundoj
  Më thuaj ti si të të harroj
  Po prapë kujtimet do ti ruaj dhe pse ty s’të kam
  E di do vuaj , do vuaj më gjatë
  Është e vështirë të jesh pa ty
  Çdo ditë e çdo natë
  E humba veten unë pak nga pak
  Tek ty…
  Refreni x 2
  I lutem asaj, ta dua dhe pak
  Se lamtumirën dot unë jo nuk e mbaj
  Dhe pse faj jo nuk kam
  I lutem asaj, më lër dhe pak në zemër të të mbaj
  I lutem asaj…
  Lamtumirën dot se mbaj
  I lutem asaj…
  Lamtumirën dot se mbaj
  Lamtumirën jo se mbaj!
 • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 540

 • Resa Resa
  Resa Resa 21 день назад

  I lutem asaj ta dua dhe pak hiiiiiiit 👍👌🔥🔥🔥🔥🔥

 • Lola Lika
  Lola Lika Месяц назад

  burrel + elgiti doda =hite shqiptare 👐🎧🎶😀

 • Valentina Di Stasi
  Valentina Di Stasi Месяц назад

  Qualcuno mi può spiegare di cosa parla questa canzone ??

 • Σοφια ντρεδαη
  Σοφια ντρεδαη 2 месяца назад

  Shum keng e bukur 🌿🌸🌼🌷i lutem Asaj, Suksese Respekt.

 • Vini Alla
  Vini Alla 2 месяца назад

  Nje keng shum e bukur qenka fiks per persona te lenduar 😔😔😔

 • ajshe molla
  ajshe molla 2 месяца назад

  😓

 • El'a
  El'a 2 месяца назад

  Sa me pelqen... 😍😍

 • Leon Leonard
  Leon Leonard 2 месяца назад

  kenge shume e bukur

 • Marsida Binjaku
  Marsida Binjaku 3 месяца назад

  super kenge

 • Arber Salihu
  Arber Salihu 3 месяца назад

  Like, kush e ndegjon edhe ne 2018 kete super kenge!

 • EDA EDA
  EDA EDA 4 месяца назад +1

  super hit👏👏👏💜💜💜

 • Denalda Kerkuti
  Denalda Kerkuti 5 месяцев назад

  shume keng e bukur

 • don't trust anyone life is full of fake people M

  Këng që prek fell shpirtin 😭😭😭

 • Namik Mamushi
  Namik Mamushi 5 месяцев назад

  Super :)

 • LOJRA DHE SFIDA lojra dhe sfida
  LOJRA DHE SFIDA lojra dhe sfida 5 месяцев назад +2

  Je kengetari me i mire

 • Entela. Entela
  Entela. Entela 5 месяцев назад

  Bravo

 • Rrema Farkaj
  Rrema Farkaj 5 месяцев назад +2

  Te dua lika me mungone

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 5 месяцев назад

  Superrrr teksti🌺😘🌹♥️🌺❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌎😊🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎

 • Sibora Vrapi
  Sibora Vrapi 6 месяцев назад

  Te duaaa Elgit je kengetari me unik me i bukur me i miri me fantastik nga te gjithe komplimente😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Endri Briskaj
  Endri Briskaj 6 месяцев назад

  bravo elgit super duper kenge

 • kiu leka
  kiu leka 7 месяцев назад

  eh sa kujtime sjell kjo keng 😓

 • Kristina Abeshi
  Kristina Abeshi 7 месяцев назад

  I lutem asaaaj loove iiittt keng qe ste merzitet kurr

 • crazynails.byanastasia crazynails.byanastasia
  crazynails.byanastasia crazynails.byanastasia 7 месяцев назад

  super

 • 3 star
  3 star 7 месяцев назад +13

  *I lutem asaj te te me fal...😔*

 • Xheni Hasa
  Xheni Hasa 8 месяцев назад

 • Aldijana Ajeti
  Aldijana Ajeti 8 месяцев назад +2

  🌹LOVE 🌹

 • Klodiana Bica
  Klodiana Bica 8 месяцев назад

  super kenge 😊😍

 • Klodiana Bica
  Klodiana Bica 8 месяцев назад

  super kenge 😊😍

 • Klodiana Bica
  Klodiana Bica 8 месяцев назад

  super kenge 😊😍

 • Shpendi Gjyla 89
  Shpendi Gjyla 89 8 месяцев назад

  😒😔

 • Dita G
  Dita G 8 месяцев назад

  I lutem asaj 😍😍ta dua edhe pak

 • Fatos Azemi
  Fatos Azemi 8 месяцев назад

  ☆☆☆🖒🖒🖒

 • Sirmevlo Mevlo
  Sirmevlo Mevlo 8 месяцев назад +1

  Asaj 😓

 • Suela Vathi
  Suela Vathi 8 месяцев назад

  😪

 • albania remix
  albania remix 8 месяцев назад

  Jashtzakonisht super

 • albania remix
  albania remix 8 месяцев назад

  Lova

 • Kristi Korpuzi
  Kristi Korpuzi 8 месяцев назад

  Super

 • cleopatra Mathers
  cleopatra Mathers 8 месяцев назад

  Mhmn Mario 💩🖕

 • Islam Lami
  Islam Lami 9 месяцев назад

  elgit ma kenaq shpirtin lola

 • Islam Lami
  Islam Lami 9 месяцев назад

  sa e bukur

 • ornela vila
  ornela vila 9 месяцев назад

  shume e bukur kenga

 • Kimete Dina
  Kimete Dina 9 месяцев назад

  super kenge eigit👌👀❤❤❤

 • mira
  mira 9 месяцев назад

  Sa i talentuar je, mor djale!

 • lillinda krasniqi
  lillinda krasniqi 9 месяцев назад +2

  O njerz turp tkini vetem.3mil.klikime kjo meriton 1000000000mil sa kenge dmth sanse a 😓😓😓 rasesishit e kam degju ntv edhe me pelqeu tej mase tlumt elgi je super kengetar si ti na duhet ma shum ne trojet shqiptare 😁😁😁

 • Ardit Torra
  Ardit Torra 9 месяцев назад

  I pa pame je giti

 • Engjelli Im Mbrojtes Je Ti
  Engjelli Im Mbrojtes Je Ti 10 месяцев назад

  eshte super kenge se me personin qe ke kaluar shume aventura eshte e veshtire ti harosh ta duash me shpirt nje njeri dhe ne fund kur t le eshte shume e veshtir

 • Hatixhe Salihu
  Hatixhe Salihu 10 месяцев назад

  Super 🎼🎧

 • Franko Furtuna
  Franko Furtuna 10 месяцев назад

  😢😢 ...

 • Age Lerini
  Age Lerini 10 месяцев назад

  po dhe per mua. eshte

 • Eliza Ndreu
  Eliza Ndreu 10 месяцев назад +2

  Shum shum bukuuur 💖👌👑

 • masuka doko
  masuka doko 10 месяцев назад

  u the best

 • Nefes Kaleli
  Nefes Kaleli 10 месяцев назад

  Me palidhje se kjo kenge skam parr

 • Bv_darlin bro
  Bv_darlin bro 11 месяцев назад +2

  Je njish

 • The Red Head
  The Red Head 11 месяцев назад

  Elgit Doda urime per kengen dhe keshtu vazhdo.....!!!

 • Linda Doda
  Linda Doda 11 месяцев назад +2

  Pa e degjuar i bera like.....keshtu vazho Elgit Doda...💞

 • Madalena Shkambi
  Madalena Shkambi 11 месяцев назад

  Ke pse e ndjek muziken nga momenti qe u shfaqe ti 👌😉

 • Morena Musically
  Morena Musically 11 месяцев назад

  hc

 • Dhurata Reka
  Dhurata Reka 11 месяцев назад

  Super kenge

 • Krenar Feruli
  Krenar Feruli 11 месяцев назад

  Super kenga qetesohem kur e degjoj

 • klodiana brusha
  klodiana brusha 11 месяцев назад

  You are my lifeee babyy👑

 • Madalena Shkambi
  Madalena Shkambi 11 месяцев назад

  👌👌👌👌👌💔

 • Welcome to my world
  Welcome to my world 11 месяцев назад

  Kenge me vari k```` ne jeten time nuk kam degjuar

 • Lani bukur
  Lani bukur 11 месяцев назад

  Bravo te lumte👍👍👍👍👍👍

 • T.O-Cratch
  T.O-Cratch 11 месяцев назад

  t

 • 実はお疲れ様
  実はお疲れ様 11 месяцев назад

  Kjo kenge eshte krijuar per nje person qe vuan shpitrerisht. ..qofte femer apo mashkull

 • Poema A
  Poema A 11 месяцев назад +5

  Un spo e kuptoj pse der kjo kenge kaq e bukur edhe perfekte me nje tingull te veqant me nje spot te mire nuk eshte klikuar shume duke shikuar disa kenge te tjera ku marrin klikime sa te duash vetem fal zhveshjes e jo kenges.Po qka mer vesh shqiptari per muzik na veq dim spotet me ja kshyr e jo me i ngu kangt.Jem qasi qe sja din vleren asgjeje derisa ta humbim ate😣😣like nese edhe ti mendon njojt.

 • Rafaela ela
  Rafaela ela Год назад +2

  je super

 • Marioseli Velkaj
  Marioseli Velkaj Год назад

  amazing elgit!!!👍👏👏👏

 • Saeed C.
  Saeed C. Год назад

  This song should be on Spotify! 👌🏽

 • liara smaj
  liara smaj Год назад

  love

 • Mustafa Pepmarku
  Mustafa Pepmarku Год назад

  🤓✌👍👍👍

 • Want all Oky
  Want all Oky Год назад

  super keng 2017

 • Football Video
  Football Video Год назад

  Super Fare

 • Kastriot Perleka
  Kastriot Perleka Год назад

  SA KENGE E BUKUR

 • Albi Qosja
  Albi Qosja Год назад

  Super 👏🏻👌🏻😉

 • cali anjeza
  cali anjeza Год назад

  Very nice song !!

 • Valdet Rragami
  Valdet Rragami Год назад

  c

 • Mauri Gull
  Mauri Gull Год назад +2

  i lutem asaj 👍💋💙

 • Femi Temaj
  Femi Temaj Год назад

  shum e buker brravo

 • Arben Braho
  Arben Braho Год назад

  super elgit

 • Rena
  Rena Год назад

  ♥♥♥♥♥♥♥♥

 • Ergit Bytyci
  Ergit Bytyci Год назад

  mutin ma han ti😘💩

 • Ina Ferra
  Ina Ferra Год назад

  E duuuu kte kenggggg😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍...

 • Agime Ag
  Agime Ag Год назад +2

  niceeeee👏👏👏👏👏👏

 • Blerina Bushi
  Blerina Bushi Год назад

  bravo te gjitha kenget yll jan

 • besmir geri
  besmir geri Год назад

  bravo super keng

 • Nest H
  Nest H Год назад

  👌👌

 • Pranvera Rexhaj
  Pranvera Rexhaj Год назад

  super kenge 😘😘💞💞💞💞

 • f.milla f.milla
  f.milla f.milla Год назад

  perle kjo kenge

 • Blerina Ponde
  Blerina Ponde Год назад

 • VNEGLA ALGENV
  VNEGLA ALGENV Год назад

  KY VIDIO KLIP ESHTE BER NE VLOR

 • Anna Elezi
  Anna Elezi Год назад

  😙👌❤❤❤❤❤❤❤

 • Bruna Dashi
  Bruna Dashi Год назад

  ma i miri 😍😍😘😘

 • Die Princess
  Die Princess Год назад

  Shum ze i bukur hera pare qe degjoj kete kengtar

 • mira
  mira Год назад

  text i bukur

 • black black
  black black Год назад

  oooo zoti t knaqt🙌🙌❤❤💕💕

 • The Toro
  The Toro Год назад

  wow ca super kenge ! nje dislike nga mua

 • erisa eri
  erisa eri Год назад

  super kebge gitii... te dua♡♡

 • Ana Yz
  Ana Yz Год назад

  👌

 • Rivi Shehu
  Rivi Shehu Год назад

  shum e bukur 👌