Greta Koci - Perseri (Official Video)

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 23 ноя 2017
 • Get it on iTunes:hyperurl.co/simepare
  instagram.com/gretakoci1
  facebook.com/GretaKociOfficialPage
  Produced by : Genc Prelvukaj
  Lyrics : Eni Koci
  Video : Black Fish Entertainment
  United Records
 • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 319

 • Qendresa Hodaj
  Qendresa Hodaj День назад

  Ma mir po i shkojn flokt. E shkurta vallah

 • Orges Nasufi
  Orges Nasufi 10 дней назад

  "Përsëri" 😉😉😉

 • elston muca
  elston muca 15 дней назад

  facebook.com/groups/594443510718890/?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARAWm1wAfgowVH0GfOazNPpTQgDT5c1pX7tPuKhzBOnDuYKOkN9hyobhOPcoiqicEIFR59oY5ReDiZZtxDKVnRHRzwMs5Tz_nhmP-0BaM5gK8LFrWxpNyRdcO4xPrWQDC-asCVziCWSmSoNF-w7Rq0nzyDWkM5mUQkzlCyEVpWfhWG8U5cRW_Q&__tn__=K-R

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana 28 дней назад +1

  Cdo nate e njejt kur ti nuk je me mungon sote me mungon si dje 😭😭😭😭

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu Месяц назад

  cfare femne me bo seks me qit greta kocin krejt pidhi seksi osht

 • Sonia Lola
  Sonia Lola Месяц назад

  Bravo Greta ti këndon gjithmon kenge më tekste te bukura

 • Kristijan Corovic
  Kristijan Corovic 4 месяца назад

  Ku mbeti greta e meparshme energjike

 • po ni
  po ni 4 месяца назад

  Amazing 😍💐

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 4 месяца назад +1

  Superrr ❤️❤️❤️💕🌺

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 5 месяцев назад

  Perfect♥️♥️♥️

 • Nihan Soydere
  Nihan Soydere 5 месяцев назад

  E bukur si gjithmon Greta dhe ze fantastik nje biiik like per Greeten

 • Bora Gorenca
  Bora Gorenca 5 месяцев назад

  Je yll po jo aq sa eni

 • Nora Ndoci
  Nora Ndoci 6 месяцев назад

  good job Genta. je nje nder kengetaret me te mira Shqiptare nuk ke nevoj qe te zhveshesh dhe perseri ben qe te kesh miliona ndjekes... keep it up with the goood work..

 • Analda Imeraj
  Analda Imeraj 6 месяцев назад

  Me mungon sot me mungon si die ❤

 • Brunilda Kalemaj
  Brunilda Kalemaj 6 месяцев назад

  Keng e bukur💙

 • Olsa Olsa
  Olsa Olsa 6 месяцев назад

  Super

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 6 месяцев назад

  Super kong Greta ... perfekt ♥️♥️♥️

 • Genti Sqepa
  Genti Sqepa 7 месяцев назад +1

  Sa femer e mire je greta

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni 7 месяцев назад

  Thjesht perfekt... asnje fjal me teper. Bravo per punen qe keni ber

 • Melisa Hoxha
  Melisa Hoxha 7 месяцев назад

  Greta bravo

 • alesia lloji
  alesia lloji 7 месяцев назад

  Spo je. Me ne

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 7 месяцев назад +1

  Superrr♥️♥️♥️🌹🌟🧚🏿‍♀️🙄♥️

 • Almir Iseni
  Almir Iseni 7 месяцев назад

  Yll je greta Iove you shume e bukur kenga dhe gjthsh zeriii yt

 • Anxhelo Xhaja
  Anxhelo Xhaja 7 месяцев назад

  bravo greta jam fansja jote me e madhe

 • marjaB Krasniqi
  marjaB Krasniqi 7 месяцев назад

  Far femne je greta shum katastrof e bukur.

 • Sjxndnxnnx Zhsand
  Sjxndnxnnx Zhsand 7 месяцев назад

  Love song love albanija it bosnia herzegovina

 • Eglis Arifaj
  Eglis Arifaj 8 месяцев назад

  shum bukur vdjoklipi greta koçi

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  ti je my everything

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  e mrekullueshme mrekullia e zotit jee

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  je e mahniteshme

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  ty te dua

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  engjell

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад +1

  e bukura jeme

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu 8 месяцев назад

  seksi femen

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu 8 месяцев назад

  seks femen

 • Aleks Qupi
  Aleks Qupi 8 месяцев назад

  Greta e ku mbeti dadhni netet tona jan vetmi💝💋💋💋🌌🌌❣❣💖💖💖

 • Shaip Rubovci
  Shaip Rubovci 8 месяцев назад

  Super kang suksese

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Bravo

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Super

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Gretaa

 • Sarah Jakupi
  Sarah Jakupi 8 месяцев назад

  Ma knaqi shpirtin kjo muzik lezeqme romantike ❤💖

 • mona mondaa
  mona mondaa 8 месяцев назад

  Nice song
  ruclip.com/video/hBs8nLzWd2o/видео.html

 • ardjanrudina balaj
  ardjanrudina balaj 8 месяцев назад

  Te lumte goja greta

 • MARJO shehu
  MARJO shehu 8 месяцев назад

  💔💔💔💔

 • Mimi T
  Mimi T 8 месяцев назад +1

  It looks like she shoot this video in Catskills NY

 • Nertila Kokoshi
  Nertila Kokoshi 9 месяцев назад

  super kenge

 • Lozjana Zela
  Lozjana Zela 9 месяцев назад

  19 Dhjetor
  E Marte

 • bledar bledars
  bledar bledars 9 месяцев назад

  Greta koci

 • Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht 9 месяцев назад

  MESO GJERMANISHT FALAS!!! aABONOHU KETU

 • Elvis Goga
  Elvis Goga 9 месяцев назад

  Shume kenge bukur!!!

 • Francesca Çobo
  Francesca Çobo 9 месяцев назад

  min 1:40!! :))

 • Mirela Naci
  Mirela Naci 9 месяцев назад +1

  Greta ti ke vlera edhe me te medha se kenga. Je artiste e madhe.

 • Aldo Bosi
  Aldo Bosi 9 месяцев назад

  Ti je mbrekullia e 8 e botes o flori

 • Mira Love
  Mira Love 9 месяцев назад

  Super kenge dhe ze magjepes. Suksese

 • Linen Bacol
  Linen Bacol 9 месяцев назад +1

  O mrekullia shqiptare qe na ben vec te lumtur kur degjojme kenget e tua. The best je Gretaa

 • E G
  E G 9 месяцев назад

  bukur

 • Martina Weiner
  Martina Weiner 9 месяцев назад +1

  Greta koci shum keng bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • elston muca
  elston muca 9 месяцев назад

  profile.empowr.com/Profile/NewCustomProfile.aspx?u=304f8acbd69148fa93bd7119691e56f4

 • Maksi Srv
  Maksi Srv 9 месяцев назад

  Mis

 • Maksi Srv
  Maksi Srv 9 месяцев назад

  Yll fare

 • s1984 s
  s1984 s 9 месяцев назад +1

  Kombinimi rrobave shum bukur me spot 👌👍

 • yll limani
  yll limani 9 месяцев назад

  super kengg 😊😍

 • eni ziri
  eni ziri 9 месяцев назад +3

  Gjigande.....E pa konkurueshme .....Adapte .hit i pa diskutueshem...Krenaria kombit Shqipetar..

 • Anesa Hasani
  Anesa Hasani 9 месяцев назад

  loqka

 • Dina Gashi3
  Dina Gashi3 9 месяцев назад

  Zoni perfekt tlumt

 • Agron Ademi
  Agron Ademi 9 месяцев назад

  hej boma sub nese don flm nese sdon nuk ka problem lejlane ademi

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana 9 месяцев назад +1

  Shum e bukur kmp teksi i pershatur me vidiokipin zeri i pershtatur me dashurin 11111😍😍😍

 • Adem Lushi
  Adem Lushi 9 месяцев назад +1

  Ja vlen mu ngju

 • Artina Karuni
  Artina Karuni 9 месяцев назад

  💔💔💔

 • Marinela Zeqo
  Marinela Zeqo 9 месяцев назад

  Te lumt goja

 • Urbin Hoxha
  Urbin Hoxha 9 месяцев назад

  :D oha aleyna tilkinin ifşasını yayınlamışlar bakın odosipuzebabupa.tk/?youtubepUGU3oH

 • Urbin Hoxha
  Urbin Hoxha 9 месяцев назад

  :D oha aleyna tilkinin ifşasını yayınlamışlar bakın odosipuzebabupa.tk/?youtube_mpvm3_

 • Darek Tarkowski
  Darek Tarkowski 9 месяцев назад

  +hi

 • Ardjan Shkoder
  Ardjan Shkoder 9 месяцев назад

  Kenge shume e bukur bravo greta

 • Ervis Ballcaj
  Ervis Ballcaj 9 месяцев назад

  kenga me e mir qe ka kendu ndonjëherë

 • Kujtime Kekaj
  Kujtime Kekaj 9 месяцев назад

  super

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj 9 месяцев назад

  shume bukur

 • Agron Ademi
  Agron Ademi 9 месяцев назад

  #GretaKoci-Topic 😇 lejlane ademi

 • Edona Bishja
  Edona Bishja 9 месяцев назад

  Suksese

 • Blind Blind
  Blind Blind 9 месяцев назад

  E ka zanin pak si shtrig por e mlon me fizionomi dhe del bukur. Po kanga e lezetshme.

 • Flori Myrtaj
  Flori Myrtaj 9 месяцев назад

  BRAVO Gretaaaaaa!!!!!

 • Vali cela
  Vali cela 9 месяцев назад

  shume bukur

 • maria natsi
  maria natsi 9 месяцев назад

  bishaaaaa😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Sara H
  Sara H 9 месяцев назад

  💕💕💕💕💕💕

 • Petrit Shala
  Petrit Shala 10 месяцев назад

  faliminderit qe ma kushtove kengen je yll

 • elisa e
  elisa e 10 месяцев назад

  Super keng ..si gjithmone

 • Arjet Bishja
  Arjet Bishja 10 месяцев назад

  Hi

 • HellClicka Hc
  HellClicka Hc 10 месяцев назад

  plusmoney.win/4662789427373/ fito para online !

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 10 месяцев назад +1

  Shum bukur kenga zemer💛

 • Leutrim Jashari
  Leutrim Jashari 10 месяцев назад +1

  qfar zoni as Rihanna as Beyonce ska ksi zoni🤗🤗♥️

 • Mete Duka
  Mete Duka 10 месяцев назад

  Ein tollen text kann nur so eine großartige Sängerin meistern

 • Gjyla Zenelaj Gjyla Zenelaj
  Gjyla Zenelaj Gjyla Zenelaj 10 месяцев назад

  Edhe kjo keng e mir po nder kenget e gretes ma e mir asht atij

 • Kristi Andoni
  Kristi Andoni 10 месяцев назад

  po du me tpa perseri..
  veten ta fal perseri..😔

 • ela ela
  ela ela 10 месяцев назад

  super keng.

 • asda xdar
  asda xdar 10 месяцев назад

  Ku eshte ky vend ?

 • Arta Krasniqi
  Arta Krasniqi 10 месяцев назад

  💋💋💋💋Tlumt perfekt ngjdo aspekt

 • Violeta Bytyqi
  Violeta Bytyqi 10 месяцев назад +1

  Aty ku ecen ma dargon mallin si perrie awards (little mix ) te kenga secret love song

 • lavane gramoz
  lavane gramoz 10 месяцев назад

  😍😍🖒

 • Greta Ui
  Greta Ui 10 месяцев назад

  Vidio klipi.Dhe pak muzika.Shum n'gjashmeri me" bon bon" :-)

 • ermira xhensila
  ermira xhensila 10 месяцев назад

  Bravo loqk