Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp

Share
Embed
 • Published on Apr 20, 2015
 • AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital
  "Ki me lyp" music video performed by Butrint feat. Real & Blunt
  Butrint on Instagram: instagram.com/butrintofficial
  Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
  Music: CekicBeats
  Melody: Vig Poppa
  Lyrics: Vig Poppa & Real
  Mix by: Florent Boshnjaku
  Styling: Diana Qerimi
  Video: Entermedia
  (C) Butrint Imeri, 2015
 • MusicMusic

Comments • 923

 • Megi Osmanllari
  Megi Osmanllari 18 hours ago

  Like kush e degjin kete kenge ne 2019

 • Denis Pecnikaj
  Denis Pecnikaj 5 days ago

  si n 2000, si n 2015, si n 3000 kongt e Dj Blunt kan me u ni! Respekt, qejo kong s'vdes kurre!

 • Podd Podee
  Podd Podee 6 days ago +2

  I'm not albanian and I can't understand this language, but this song is one of my fav. Greetings from Lupçi i Epërm...

  • Kristo Gurma
   Kristo Gurma 3 days ago

   იდჯხჯნდყ ჯდნხჰყდე იკკსუტთ დკდჯ დიუდნე ჰ დყეიე ეიეიდ ეოდ კეიდ8 ტეეო სჯნდგ ხგსალა დუფუ 👏👏 greetings from lapraku 🙌👏

 • Miss LB
  Miss LB 9 days ago

  Has anyone else noticed that the rythme of the music is like Cry me a river by Justin Timberlake?

 • Yli Pyshka
  Yli Pyshka 16 days ago

  your rhymes are soo fucking stupid. you sound like shit.

 • Elisa Haskaj
  Elisa Haskaj 17 days ago

  May 2k19 here 🙌🏼

 • bebo m
  bebo m 19 days ago

  2019 ??

 • Bleri Llanan
  Bleri Llanan 22 days ago

  2019 hit akoma

 • elisa e
  elisa e 25 days ago

  Like kush e degjon ne 30:04:2019

 • Michael Scofield
  Michael Scofield Month ago

  2019??

 • arja soww
  arja soww Month ago +1

  Butrint je superrrrr.......

 • Ks TV
  Ks TV Month ago

  2019?🤣

 • Not the best One of them

  Ja kush e boni tfamshem butrintin shaulinat skuuu skuuuu

 • Fabiola Sadiku
  Fabiola Sadiku Month ago

  Like kush e degjon kte kenge ne 2019 😂😂

 • Doku Bona
  Doku Bona Month ago

  🙋🙋

 • Granit 383
  Granit 383 Month ago

  😜✌️

 • Dauti Lola
  Dauti Lola Month ago

  Butrint❤❤❤❤❤❤

 • Marigona Kelmendi
  Marigona Kelmendi Month ago

  Nice 👌🏻

 • Bleson Guri
  Bleson Guri Month ago

  me mire degjoj versionin original "cry me a river" te Justin timberlake :P

 • Elisa Petro Petro
  Elisa Petro Petro Month ago

  2019

 • Aesthetic Bitch
  Aesthetic Bitch Month ago +1

  2019💫

 • Danjel Fetaj
  Danjel Fetaj Month ago

  like kush e degjon kete kenge ne 2019

 • xo
  xo 2 months ago +1

  Butrinti :
  Sa je me mu ski me pas keq
  nuk ka me lan met mungu sen
  se edhe ti ki me pa vet
  sa mir e ke pas sa mir e ke pas  Kurr nuk ki mo ki me marr vesh
  se nja si un ski me gjet leht
  se vjen naj dit ki me pa vet
  sa mir e ke pas sa mir e ke pas

  Blunt 4x
  I am break it down
  break it down
  break it down girl

  Reff
  Ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu
  dikan si mu
  ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu

  Se as un perfekt nuk jom
  e gjithkush najher gabon
  veq ti ki me lyp, ki me lyp
  dikan si mu,
  dikan si mu
  dikan si mu

  Butrint
  Qa boj per ty ki me majt men
  nese sfidon sot per fajin tem
  nuk ki me mujt ti me than sen
  sa mir e ke pas sa mir e ke pas

  Nese najher ni dit vjen
  e ti prej meje sun merr sen
  krejt qka kom pas ty tikum jep
  sa mir e ke pas sa mir e ke pas

  Blunt 4x
  I am break it down
  break it down
  break it down girl

  Reff
  Ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu
  dikan si mu
  ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu

  Se as un perfekt nuk jom
  e gjithkush najher gabon
  veq ti ki me lyp, ki me lyp
  dikan si mu, dikan si mu
  dikan si mu

  Real :
  Je e vetmja per mu
  qe je kon number one
  krejt kto vjet qe i kalum
  Na tu bo fuun kishe dashuri
  me tjeter un nuk kam me rren me rren mu

  nese un munhona kohen me ndryshu
  tradhtia jote mka bo ndryshe me menu
  krejt kohen qe kalova tu than te du
  me rren me mu me rren mu


  krejt ty t'njohin ma ekss
  krejt edin qe tkom majt per s...
  ti je sheja jem e gjelbert next
  ato mshkrujn naten sms
  ato vujn mem dasht mu
  un vuj per s...veq next

  shishe rozy krejt pink trupin
  krejt ngjyr full in
  ti pom mbon me kcy n'takt
  mami give me one night
  give me one night
  trupi yt o komplet
  pina bombi me sprite


  Reff
  Ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu
  dikan si mu
  ki me lyp
  dikan si mu
  dikan si mu

  Se as un perfekt nuk jom
  e gjithkush najher gabon
  veq ti ki me lyp, ki me lyp
  dikan si mu,
  dikan si mu
  dikan si mu

 • Doresaa Kodraliu
  Doresaa Kodraliu 2 months ago +2

  2
  0
  1
  9
  ?

  • Luli Mullaliu
   Luli Mullaliu Month ago

   ta dish qe ke me lyp dikon si mu
   😋😝

 • Olsi Alla
  Olsi Alla 2 months ago +2

  like kush e degjon ne 2019

 • Anxhela Peqini
  Anxhela Peqini 2 months ago +1

  Akoma e degjoi 😍

 • Lefter Duka DJ Photographer

  Like kush po e ngjo tash kit muzik 2019

 • Lucia Turkovic
  Lucia Turkovic 2 months ago +3

  So beautiful voice
  Btw croatia ✌

 • Besart Gashi
  Besart Gashi 2 months ago +1

  2019

 • Умида Ульбашева

  💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤2019?💋❤💋❤💋❤💋❤

 • Mikel Preni
  Mikel Preni 3 months ago +2

  E paskan vjedh 50 cent ft justin Timberlake

 • Liman Ndrecaj
  Liman Ndrecaj 3 months ago +1

  2019

 • Donika Morina
  Donika Morina 3 months ago

  Butrinti 👌👌👌💣💣💣💥💥💥💥💥

 • Endri Games
  Endri Games 3 months ago +2

  Tash s’flolin bashk 💔

 • ANDI ANDION
  ANDI ANDION 3 months ago +1

  Kush e do BUTRINT IMERIIN like !!!!!!!

 • shehu edison
  shehu edison 3 months ago

  like 2019

 • Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo 3 months ago

  2019 zile telf ekam ketu qe kur ka dal ❤❤❤❤

 • florjana Gjokaj
  florjana Gjokaj 3 months ago +1

  Shum e bukur butrint ❤

 • Adjola Cepele
  Adjola Cepele 3 months ago

  Like kush e degjon ne 2019

 • Klodi klodi
  Klodi klodi 3 months ago +17

  Like kush e ngjo dhe 2019 😍❤

 • kos vah
  kos vah 4 months ago

  Blunt
  U
  T
  Real
  I
  N
  T

 • Albert skarra
  Albert skarra 4 months ago +5

  Like kush e degjon ne 2019 ten

 • IDRI-G - BEATZ PROD Melody

  ruclip.com/video/DHHEc4r7BD0/video.html

 • Maqellara City
  Maqellara City 4 months ago +1

  Super

 • Alfred 17
  Alfred 17 4 months ago +1

  Ma mir u ka mi myt Shaolinat n'qet vakt sa e kem pas rastin.

 • ALBANIAN MUSIC
  ALBANIAN MUSIC 4 months ago +2

  2019?❤🙈💘

 • ajsi ajsilda
  ajsi ajsilda 4 months ago +2

  2019

 • Nesi Smakaj
  Nesi Smakaj 4 months ago +2

  2019

 • Lela Lulaj
  Lela Lulaj 4 months ago +2

  2019😍😍

 • Benita
  Benita 4 months ago +87

  Like kush e degjon kete kenge ne 2019

  • Lirije Lutfiu
   Lirije Lutfiu 19 days ago

   6.5.2019

  • fake kafe
   fake kafe 2 months ago +2

   Benita e nigjojm ne qe jena nda edhe 2900 me qen viti 😂

 • SIDEMAN SMALL 2
  SIDEMAN SMALL 2 4 months ago +8

  2019.!!!

 • Kurrgjo Gratiss
  Kurrgjo Gratiss 4 months ago +2

  Like kush e degjon ne 2019 😁

 • Sami al
  Sami al 4 months ago +2

  02.01.19

 • DIAMOND TV
  DIAMOND TV 4 months ago +2

  Kush pe ngon me 1 janar 2019

 • Ilia Puli
  Ilia Puli 4 months ago +1

  Super song bravo trinti

 • Bob Marley
  Bob Marley 5 months ago +1

  2018

 • albanian vip
  albanian vip 5 months ago

  20.12.2018
  nuk harrohet

 • Xhana Laci
  Xhana Laci 5 months ago

  ❤❤

 • the mafyoz
  the mafyoz 5 months ago

  2019 :V

 • DIAMOND TV
  DIAMOND TV 5 months ago

  2019 najkush

 • Orsina Sina Ina America
  Orsina Sina Ina America 5 months ago +1

  Bravo butrint ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♥

 • bona zenelaj
  bona zenelaj 5 months ago

  Ki me lyp ki me lyp njo si mu

 • Mentor Imeri
  Mentor Imeri 5 months ago

  Bravo Butrint zemer

 • Mentor Imeri
  Mentor Imeri 5 months ago

  Butrinti zemra3

 • Kiara Qoku
  Kiara Qoku 5 months ago

  😘😘😘😘😚😚😚

 • Kiara Qoku
  Kiara Qoku 5 months ago

  Je ma I miri

 • Mayar Alaflak
  Mayar Alaflak 5 months ago

  I Love you butrint imeri 💖💖Albania💖💖

 • Alkile Rreshkau
  Alkile Rreshkau 5 months ago

  2019

 • Akira The Great
  Akira The Great 6 months ago

  Butrinti duhet te kishte mbajt kte stil... tallavaja si shkon fare

 • Armando Ahmeti
  Armando Ahmeti 6 months ago

  kush asht tu e ngu sot ?
  like comment-in

 • Sajet Durmishi
  Sajet Durmishi 7 months ago +2

  Koha kur blund edhe real 1 ishin njerez 😂

 • Londjana Bregu
  Londjana Bregu 7 months ago

  😙😙😙😙😙

 • Rina Lola
  Rina Lola 7 months ago +35

  Ktyneher kur Real 1 dhe DJ Blunt bojshin muzik te mirë, miss this time

 • elda dedej
  elda dedej 7 months ago +1

  Like kush e degjon kete keng akoma

 • Burimi Bytyqi
  Burimi Bytyqi 7 months ago

  Legjendat gjithmon kenget e juja mbesin hite

 • Anesa Krasniqi
  Anesa Krasniqi 7 months ago

  2071?😂

 • marigona first
  marigona first 7 months ago

  Hala bre e ngoj🔥

 • Fabi Lleshi
  Fabi Lleshi 7 months ago

  Shume e bukur kjo kenge

 • Celular Line
  Celular Line 7 months ago

  Shum bukur❤

 • Умида Ульбашева

  Обожаю это клипп👍👍👍👍👍👍👍

 • Умида Ульбашева

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💋💋💋

 • MusicKs
  MusicKs 8 months ago

  konga ma e mir e butrint

 • Albania Fier
  Albania Fier 8 months ago +1

  Sa me kishte marre per kto kengen😂😘

 • Alkjon Yllka
  Alkjon Yllka 8 months ago

  Yyyyllli i botes⭐

 • xhoora Asura
  xhoora Asura 8 months ago

  0:39 se njo si un ske me gjet leesht 😂😂😂

 • Tatjana Zeneli
  Tatjana Zeneli 8 months ago

  Butrinti nje djale flori dhe puntor e dashuron punen dhe kengen

 • BRISA KALLAÇI
  BRISA KALLAÇI 8 months ago +1

  kenge e bukur

 • 35
  35 8 months ago

  Koha kur shaolinat skan egzistu

 • Sedrik veli
  Sedrik veli 9 months ago +1

  shume e bukur♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥bravooooo

 • Dimitra Aek
  Dimitra Aek 9 months ago

  ⭐🌟😉😍😘

 • Uarda Ada
  Uarda Ada 9 months ago

  dua tete njo butrint ❤️❤️

 • Iljasa Tairi
  Iljasa Tairi 9 months ago

  Butrinti 👑

 • g g
  g g 9 months ago

  1:01 cfare zoni oj nan 😍

 • Keep Smiling
  Keep Smiling 9 months ago

  2018 💣

 • Gresi g
  Gresi g 9 months ago +1

  super

 • Olsi Alla
  Olsi Alla 9 months ago +1

  super

 • Tatjana Zeneli
  Tatjana Zeneli 10 months ago +1

  Jam nje zonje ne moshen 57vjec dhe jam nje fansja jote me pelqen zeri jot ti do behesh nje kengetar I madh shqiptar do nderosh kombin tone si nga kenget dhe nga bukuria metregu qe shqiptaret jane te zot dhete bukur

 • Tatjana Zeneli
  Tatjana Zeneli 10 months ago +1

  Je nje djale me prespektive kenget ike shume te bukura sa e degjuam kengen ke me lyp u dashuruam me kete kenge

 • Janina
  Janina 10 months ago +1

  Teper mir 💞💞💞💟

 • Bajram Pllashniku
  Bajram Pllashniku 10 months ago +1

  Kenge.mire!