Dafina ft. KAOS - Na

Поделиться
HTML-код

Комментарии • 133

 • E. ester
  E. ester 6 дней назад

  2019 😍

 • Orange Tv
  Orange Tv 8 дней назад +5

  2019 a ka naj njo ?❤😛

 • ervin mati
  ervin mati 15 дней назад

  2019

 • Oceane Khalifa
  Oceane Khalifa 17 дней назад +2

  😍🎶👌 te dua musica

 • ermir sula
  ermir sula 20 дней назад

  Jepni sa më shumë klikime kësaj kënge super Dafina

 • Arben Limani
  Arben Limani 22 дня назад

  King ❤❤❤❤❤

 • AcTy' CCN3
  AcTy' CCN3 25 дней назад

  2k19 still

 • Rezi Hyso
  Rezi Hyso 28 дней назад

  Yll je Dafi

 • Chris Zefic
  Chris Zefic 28 дней назад

  2019???

 • Fjalet e Plakut
  Fjalet e Plakut 29 дней назад

  All that she wants is ”NA”. Bravo Dafina se e ke kall me kete kenge dhe ta dish se ne telefonin tim e kam kete muzike. Pershendetje nga Kostarika.... jo bre po boj hajgare se i Mitrovices jam 😜

 • Gjane Rizani
  Gjane Rizani Месяц назад

  2019 😍😍

 • Ordo Draconis
  Ordo Draconis Месяц назад

  pre-lip job daffi. now look like shit!

 • Valmire Halili
  Valmire Halili Месяц назад +42

  Like kush e ndegjon 2019♥

  • Tuki Ramizi
   Tuki Ramizi Месяц назад +1

   Deri 20100 ka mu ngu kjo kong 🤗

 • Le16D
  Le16D Месяц назад

  2019 🥂

 • Sara
  Sara Месяц назад +24

  2019?

 • van persil
  van persil Месяц назад

  Cok guzel très jolie

 • elvi semplicement
  elvi semplicement Месяц назад

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐💋💖

 • ch1
  ch1 2 месяца назад +1

  2019 ala hit

 • BUTCH ROYAL
  BUTCH ROYAL 2 месяца назад

  sdi qeto tvjetrat qysh kari jau merr mendja mo mebo videoklipe sene,o njerz kuptone kENI DESHTU SI ME MUZIK SI ME KENG SIE ME KARAKTERIN E FLLIQT TJUVIN

 • beuka9 Msp
  beuka9 Msp 2 месяца назад +8

  2019?!

 • Feja Islame
  Feja Islame 2 месяца назад

  2019 in

 • gone jupolli
  gone jupolli 2 месяца назад

  🙌🙋😻👐👏

 • Klejdi kl
  Klejdi kl 2 месяца назад

  12.12.2018

 • beauty expert
  beauty expert 2 месяца назад +1

  si ka mundesi qe kjo kange ka pak klikime,kjokenge esht super

 • elmira dema
  elmira dema 2 месяца назад

  10.12.2018

 • Mehdi Alija
  Mehdi Alija 2 месяца назад

  Hello dafi bravo🌹👍🇦🇱🇦🇱🇫🇮🇽🇰🌹🌹🌹

 • BUTCH ROYAL
  BUTCH ROYAL 2 месяца назад +1

  PUTAAAAAAAAA NAAAAAAAAAAAAAAAA

 • Ettore Fiore
  Ettore Fiore 2 месяца назад

  Super figa. Dafina

 • Alda Abazi
  Alda Abazi 2 месяца назад

  Shume po shume bukur

 • IM KING Allah only one
  IM KING Allah only one 2 месяца назад

  I love this song bravo dafina të dua shum kjo kang asht fantastike

 • Klaudia Lleshdedaj
  Klaudia Lleshdedaj 2 месяца назад

  27.11.18

 • Boss
  Boss 2 месяца назад

  why not on spotify ?

 • Erdo Maşina
  Erdo Maşina 3 месяца назад +1

  Like Kush E Ndëgjon Ala

 • Xhovana Demaj
  Xhovana Demaj 3 месяца назад +2

  🎼💃❤

 • isabela cako
  isabela cako 3 месяца назад

  Dafina Zeqiri është super këngëtare dhe tekstet i ka super

 • Arianit Lika
  Arianit Lika 3 месяца назад

  shum bukur

 • Florije Sejdiu
  Florije Sejdiu 3 месяца назад

  halo hit oo. halo ngohet the best song i like it so much. hi from. usaaa

 • justHavzi
  justHavzi 3 месяца назад

  gg

 • shirinundfarhad
  shirinundfarhad 3 месяца назад

  Dafina ft du bist einfach klasse du bist schön und sexy klasse danke von daeine music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Keith Fan
  Keith Fan 4 месяца назад +2

  Ndonje koment te hajrit ne 2018????

 • Floriflori flori
  Floriflori flori 4 месяца назад

  2030

 • Dardan Krasniqi
  Dardan Krasniqi 4 месяца назад +6

  Saher ae me ban telefan e di qe je ti veten sun e nali kur vjen puna per te ti

 • Hasan Mestan
  Hasan Mestan 4 месяца назад

  Dafina ~ You are BEAUTIFUL !!
  👌😻👌😻
  NICE TRACK. ~

 • armend.halimi armend.halimi
  armend.halimi armend.halimi 4 месяца назад

  je nr 1 ska tjera

 • Aleksia Fashion
  Aleksia Fashion 4 месяца назад

  fjalet ku jan?

 • djcnightwalker
  djcnightwalker 4 месяца назад +1

  🔥

 • Refik Rushiti
  Refik Rushiti 4 месяца назад +1

  Daffffyyyy❤

 • ali mohamed
  ali mohamed 5 месяцев назад

  🔥🔥🔥✌️

 • donald Alia
  donald Alia 5 месяцев назад

  Hiti e 2016

 • Mikel Alija
  Mikel Alija 5 месяцев назад +1

  👍👍👍👍

 • low key
  low key 5 месяцев назад

  2030?
  Ehaaa

 • Buri Balz
  Buri Balz 5 месяцев назад

  Ajdeee shiptare🇦🇱🇦🇱👐👐👐

 • KING PHENOM
  KING PHENOM 5 месяцев назад +2

  29 gusht 2018 ? LIKE KUSH E ngjon?

 • sidi sidi
  sidi sidi 6 месяцев назад +2

  2018?????😍😍😍

 • Pauly G One
  Pauly G One 6 месяцев назад +1

  How the phuk has this track only got 428.225k views? Njerz, please!

 • fans off everyone
  fans off everyone 6 месяцев назад +8

  O zot sa e bukur ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 • fans off everyone
  fans off everyone 6 месяцев назад +1

  Jam lidhur shum me ket kang

 • fans off everyone
  fans off everyone 6 месяцев назад +2

  This song is a amazing song i looooooooooooove it so much

 • Anila Asllani
  Anila Asllani 6 месяцев назад

  qaq kang e mir qaq pak klikime

  • Doniko Power
   Doniko Power 6 месяцев назад

   i ka pas mi 10M po ne kanalin tjeter te Dafines..ktu sapo e ka ripostu

 • Ada Bregu
  Ada Bregu 6 месяцев назад +2

  o zot sa e shemtuar eshte kjo femer

  • Ada Bregu
   Ada Bregu 6 месяцев назад +1

   e jam ca po ma merr jot eme hihihihi. p.s. une jam aq e bukur apo aq e shemtuar sa me ka bere zoti dhe jo si kjo qe shemtohet dhe perdridhet me zor dhe jua kalon dhe shimpazeve...vec kur e shohin veten pas ca vitesh thjesht mish per top Doniko Power

  • Doniko Power
   Doniko Power 6 месяцев назад +1

   hahahhah jo me shume se ti sbesoj

 • Laura Temaj
  Laura Temaj 6 месяцев назад +2

  2018🔥

 • Flo Flo
  Flo Flo 6 месяцев назад

  Edhe Dafina si shpirt ështe (sa here qe me bien mu telefoni e di qe je ti , vedin smund ta ndali kur vjen puna te ti ) SWEET

 • Albano Aruci
  Albano Aruci 6 месяцев назад +6

  2019

 • Albana
  Albana 6 месяцев назад

  lit

 • Flo Flo
  Flo Flo 6 месяцев назад

  I like this one . Vigu eshte super fly te kjo .
  Nalu pak mos u lasdro Vigu asht I madh per tango . Funny shit

 • jaha albulena
  jaha albulena 6 месяцев назад

  Pefekt dafi 🍷🍾💎❤️💋

 • Mehane Kapiti
  Mehane Kapiti 6 месяцев назад

  palidhje

 • fjolla **
  fjolla ** 6 месяцев назад +2

  🔥🔥👌

 • Michael Weaver
  Michael Weaver 6 месяцев назад +2

  DAFINA!!! YOU ARE A AMAZING!! Love your music and Vibe, Much Love from the USA

 • Erik Mamiron
  Erik Mamiron 6 месяцев назад +3

  2003? 🔝💪💯💥

 • Laura Sulimani
  Laura Sulimani 6 месяцев назад

  Palidhjr

 • cassey j
  cassey j 6 месяцев назад

  diva

 • Michael Weaver
  Michael Weaver 6 месяцев назад +1

  LOVE IT!!!

 • Bonnie
  Bonnie 6 месяцев назад +1

  Anyone July 2018

 • kev Stankovic
  kev Stankovic 6 месяцев назад

  super

 • mein Schatz Mein Schatz
  mein Schatz Mein Schatz 7 месяцев назад +2

  Ani Ani rrina Ani Ani pina 2018

 • Adelina Mimoza
  Adelina Mimoza 7 месяцев назад +1

  Love her style in this video.
  She is big MAMA of Kosovo!

 • Dona Dona
  Dona Dona 7 месяцев назад +1

  ani ani rrina ani ani pina

 • Elizabeth Chris Χριστιάνα
  Elizabeth Chris Χριστιάνα 7 месяцев назад +2

  Dafina deserves so much.. And a lot views.... All her songs are so good..

 • flutra be
  flutra be 7 месяцев назад +3

  Shum i mir qiky bashkpunim o kon..😍😍😍😍❤❤❤❤

 • king & queen
  king & queen 7 месяцев назад +3

  10 jul?

 • Ns Ns
  Ns Ns 7 месяцев назад +4

  07.07.2018

 • Xhulia Kurti
  Xhulia Kurti 7 месяцев назад +1

  Ani ani rrina
  Ani ani pina
  #a#po#ni 🙌💯💥

 • Claudio Lopez Abenza
  Claudio Lopez Abenza 7 месяцев назад +2

  Súper.DAAAAAF

 • valij um
  valij um 7 месяцев назад +1

  Buba Corelli❤

 • Petrit
  Petrit 7 месяцев назад

  💜💜💜💜💜💜

 • Stalker me
  Stalker me 7 месяцев назад +4

  Oj loser ski nevoj me hap chanel te ri se nuk ki mu bo e famsheme oj mbeturin si je ka don me qit kong shqio veq sa per me te thir koncerte

  • Keith Fan
   Keith Fan 2 месяца назад

   Ore po ti clidhje ke me ket lojtarin e Portugalise o vlla?!!?!?

  • Keith Fan
   Keith Fan 4 месяца назад

   Ore po ti c lidhje ke me kete lojtarin e Portugalise o vlla se spo me pergjigjesh 🤓

  • Keith Fan
   Keith Fan 4 месяца назад +1

   Po ti c lidhje ke me ket lojtarin e Portugalise o vlla?

  • Ho ney
   Ho ney 7 месяцев назад +1

   Kjo esht prap Se prap ikone kenget e saj jan Unike 👍👌

 • Avni Zejnullahu
  Avni Zejnullahu 7 месяцев назад

  Super mire!

 • Taulant Marku
  Taulant Marku 8 месяцев назад

  Bravi 👏👏bellissimi

 • Adrian 1
  Adrian 1 8 месяцев назад +1

  sa interesant orej 13 - 15 milion e fshin kengen e eqiten per se 2 ti shum smut

 • Fotball Score
  Fotball Score 8 месяцев назад

  Lumi b

 • GNG Bardho
  GNG Bardho 8 месяцев назад

  xx😍

 • bts jump higher than my grades
  bts jump higher than my grades 8 месяцев назад +6

  RUclip fshiu klikimed😒😒edhe videon

 • klentian beqiri
  klentian beqiri 8 месяцев назад

  Where are the clicks

 • a.frz_ Insta
  a.frz_ Insta 8 месяцев назад +11

  #QueenDIsDhurataDora ♥️😍😍😍 I like that Song, but i LOVE all of Dhurata ♥️😍😍 Zemra osh dhurata dora 😍😍😍♥️♥️♥️♥️

  • Diva Dora
   Diva Dora 8 месяцев назад

   normal edhe une e kam queen dhuraten👑👑👑👠😍😍💕💕💕❤

 • Eko Eko
  Eko Eko 8 месяцев назад +11

  Best from sandzak

 • Suela kararaj
  Suela kararaj 8 месяцев назад +3

  super

 • Massimo Remis
  Massimo Remis 8 месяцев назад +3

  2018 31 maj

 • ili drini
  ili drini 9 месяцев назад +2

  Na na na e ke qa daf i love you !

 • sovjana hena
  sovjana hena 9 месяцев назад +21

  Je me è mira dafina💋💋💋💋❤❤❤

  • Suela kararaj
   Suela kararaj 8 месяцев назад

   humbn rruges.
   hahahhahaha