Eni Koçi - Si Dikur - ( Official Video)

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 6 янв 2016
 • instagram.com/enikociiii
  www.enikoci.info
  facebook.com/EniKociOfficialPages
  twitter.com/eni_koci


  Teksti/Lyrics:
  Ende po me mungon ti
  koha spo sheron dot asnje plage
  Kan mbetur vec kujtimet qe ti mi le pas
  Ende po te kerkoj
  Vazhdoj une te te dua si dikur
  E di qe po gaboj
  E di qe sdo te kem me kurr
  Me mua je, me mua je
  Cdo minute ne cdo vend te gjej
  Me mua je, me mua je
  A kerkon, a mendon t'me gjesh (2x)
  Ende po te kerkoj
  Vazhdoj une te te dua si dikur
  E di qe po gaboj
  E di qe sdo te kem me kurr
  Me mua je, me mua je
  Cdo minute ne cdo vend te gjej
  Me mua je, me mua je
  A kerkon, a mendon t'me gjesh (2x)
 • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 213

 • roland halili
  roland halili Месяц назад +1

  I LOVE YOU ENI

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 2 месяца назад

  në zemer te mbaje si me te shtenjten gje te dua pas mas dashuria jem ne shpirt te ruaj si me te qmuarin thesar cdo dite me shum te dua si e marre ne jeten time je drita me e kerkuar ne shpirtin tim qetesia e munguar ne zemren time tik-taku se ndalon dashuria ime je ti dhe do te jesh gjithmon.💕🔐🙏

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 2 месяца назад

  në zemer te mbaje si me te shtenjten gje te dua pas mas dashuria jem ne shpirt te ruaj si me te qmuarin thesar cdo dite me shum te dua si e marre ne jeten time je drita me e kerkuar ne shpirtin tim qetesia e munguar ne zemren time tik-taku se ndalon dashuria ime je ti dhe do te jesh gjithmon.💕🔐🙏

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 2 месяца назад

  në zemer te mbaje si me te shtenjten gje te dua pas mas dashuria jem ne shpirt te ruaj si me te qmuarin thesar cdo dite me shum te dua si e marre ne jeten time je drita me e kerkuar ne shpirtin tim qetesia e munguar ne zemren time tik-taku se ndalon dashuria ime je ti dhe do te jesh gjithmon.💕🔐🙏

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 2 месяца назад

  te dua shum

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 2 месяца назад

  jeta jem

 • M m
  M m 2 месяца назад

  super clip

 • Genti Sqepa
  Genti Sqepa 2 месяца назад +1

  Súper seksi je eni

 • Sisi Nikolova
  Sisi Nikolova 2 месяца назад

  👊

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  diamanti me me vler ne jeten time e veqant je per mua e vlefshmja ime planeti im e bukura ime skifterja e zemres dhe jetes ti je angel of paradise te dua sa se mund ta imagjinosh my life

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  o mrekullia e zotit

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  e imja dhe e askujt tjeter ne kete bote

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  Hena ime e bukur qe shkelqen mesin e yjeve.
  Dielli im qe ndriqon ne qiell
  ylli im i bukur ne qiell
  motivi im
  bukuroshja e jetes sime
  engjull i kesaj bote
  e bekuar me ty e bekuara ime
  dashuria ime jeta ime queen je

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  ti je my all

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  barbie ime je angel

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  o te duaa

 • Artoneta Axhami
  Artoneta Axhami 3 месяца назад

  Suksese princesha jem dashuria e par ket bote o bre i love this songggg😢😢😢👏👏👌💕💕💚💋💘💙💙😇😇💝💝💝💞

 • Tringa Krasniqi
  Tringa Krasniqi 5 месяцев назад

  Shumë e bukur eni e bukur💋❤❤❤💖👌💞💕

 • Sara Shehaj
  Sara Shehaj 9 месяцев назад

  My idol

 • Ro Er
  Ro Er 11 месяцев назад

  eni je shume ebukr ti kendon shume bukur suksese

 • Yana Grigoryan
  Yana Grigoryan 11 месяцев назад +3

  oooooyes klassss

 • Antonio Cavalli
  Antonio Cavalli Год назад +2

  wow. i just discover a star . eni koci .

 • Rosi Rosi
  Rosi Rosi Год назад

  eni je ylli rokut

 • fc bayern
  fc bayern Год назад +1

  Sa Sexy je 😍

 • Ali Alqaise
  Ali Alqaise Год назад +1

  So Awesome song and singer

 • Bona Elmazi
  Bona Elmazi Год назад

  o Eni martohemi bashk hahahahah

 • Natasha Mija
  Natasha Mija Год назад

  te shkon roza

 • ROSE - The Band
  ROSE - The Band Год назад

  nice!! here on of my own songs:
  ruclip.com/video/wCXMsxCMOc8/видео.html

 • Da Ni
  Da Ni Год назад

  😍

 • Prototyp Maschine
  Prototyp Maschine Год назад

  nice

 • Çirim Ajdini
  Çirim Ajdini Год назад +3

  je shum e bukur eni i love you omgg je yll allahu te japet me te mirat

 • roland halili
  roland halili Год назад

  shume e mire je Eni

 • Sali A. Salihu
  Sali A. Salihu Год назад

  Llajki i 14,400 e paske djeg o Eni Koci

 • Fatos Doka
  Fatos Doka Год назад

  👍💋

 • Ermal Miftaraj
  Ermal Miftaraj Год назад

  shum bukur yll

 • Revista Profesionale
  Revista Profesionale Год назад

  mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • game 2 tv
  game 2 tv Год назад

  {të gjith i kalle Eni je ma e bukura në bot}

 • game 2 tv
  game 2 tv Год назад

  Eni je shum e bukur

 • Pjeshka Qershia
  Pjeshka Qershia Год назад

  keng me domethenie

 • erjona bajraktari
  erjona bajraktari Год назад +1

  gjith kongtart poi qesin epoi reklamojn Ferrari e kerr tmir veq kjo poi kallxom se sen spoi duhen

 • Pjeshka Qershia
  Pjeshka Qershia Год назад

  eni je nje nder kengetaret me te mira te pershendes eni je e papar

 • Pjeshka Qershia
  Pjeshka Qershia Год назад

  te pergezoj per kengen qe ke ber

 • Pjeshka Qershia
  Pjeshka Qershia Год назад

  eni teksti shum shum i bukur

 • Leonard Leonard
  Leonard Leonard Год назад

  eni vazhdo

 • Stela Shollaj
  Stela Shollaj Год назад

  Te urea se te dua Greta koci

 • Erald Buba
  Erald Buba Год назад

  spo e shohe dot klipin tend te ri pse

 • ON TOP OF TH REST RECORD,S
  ON TOP OF TH REST RECORD,S Год назад

  Shum e bukur
  Por do ishte mir dhe nje bashkpunim me GoldAG

 • Maksi Prebibaj
  Maksi Prebibaj Год назад

  Shume nice mo eni ☺☺☺☺☺💛💚👌

 • mitko mitaka
  mitko mitaka Год назад

  ................

 • Tesa Peci
  Tesa Peci Год назад

  nice 😍

 • Aurora Gjoshi
  Aurora Gjoshi Год назад

  Eni këng shum bukur por edhe Greta
  Shum këndojn bukur dy motra
  🗼💕

 • Lonushe Lona Lona
  Lonushe Lona Lona Год назад

  Eni je këngëtarja ime e preferuar shum te dua

 • Dredhza Ebukur
  Dredhza Ebukur Год назад

  Eni je e papare..si Greta e bukur♡♡{I love you } ♡♡

 • Erza Rexhepi
  Erza Rexhepi Год назад

  TĒDUATY❤

 • Rozi Marku
  Rozi Marku 2 года назад

  kenga me e bkr qe ka eni

 • Deni Deni
  Deni Deni 2 года назад

 • dasara
  dasara 2 года назад

 • Fatmir Begaj
  Fatmir Begaj 2 года назад

  shum kang e bukur

 • maria maria bella
  maria maria bella 2 года назад

  nice

 • Shehzade Hasani
  Shehzade Hasani 2 года назад

  o po bukur po dokesh eni ta ha zemren 💝💝💝💝💝💝💝

 • Enidamondilecini Enidamondilecini
  Enidamondilecini Enidamondilecini 2 года назад

  bravo amore mio😚💋❤👌👌super kenge

 • halit faslija
  halit faslija 2 года назад

  :) kenge e bukur

 • CHICANOHIPHOPCULTURE
  CHICANOHIPHOPCULTURE 2 года назад

  Good video

 • Marigonë Morina
  Marigonë Morina 2 года назад

  Shumë kënge e bukur ❤👄
  🌟fare je Eniii...

 • Leonita Agnesa Kajtazi
  Leonita Agnesa Kajtazi 2 года назад

  shum e bukur kjo keng

 • Tonin Bruka
  Tonin Bruka 2 года назад

  👍

 • Tonin Bruka
  Tonin Bruka 2 года назад

  je shume e bukur.Fansja jote Xhoi

 • MeEt AroRa
  MeEt AroRa 2 года назад +1

  nice music ;)

 • Chiara Xhaferri
  Chiara Xhaferri 2 года назад

  shum bukur😍💟

 • Armend Morina
  Armend Morina 2 года назад

  eni shum e mir je gjithaahtu edhe kengen shummmm tttteee mirrrr

 • Emilio hima
  Emilio hima 2 года назад +1

  I LIKE

 • Artiola Lushi
  Artiola Lushi 2 года назад

  Nuk ecen dita pa e degjuar kete kengen super melodi

 • morena prifti
  morena prifti 2 года назад

  i love so much

 • Masar Cikaj
  Masar Cikaj 2 года назад

  nice Eni

 • Besiana besi
  Besiana besi 2 года назад

  Bukur

 • Shkurte Maliqi Maliqi
  Shkurte Maliqi Maliqi 2 года назад

  ZEMER

 • Atdhe Gash
  Atdhe Gash 2 года назад

  super keng super goc :D

 • MELDA Spahiu
  MELDA Spahiu 2 года назад +1

  shume e bukur kenga

 • Dhimitri balli
  Dhimitri balli 2 года назад

  shume bukur eni te lumte 😀😉

 • morena prifti
  morena prifti 2 года назад

  shum e bukur kenga enii

 • Bledar Gashi
  Bledar Gashi 2 года назад

  fuck you SERBIA

 • Alvanos Alvanos
  Alvanos Alvanos 2 года назад

  love eni

 • بواسطة الملكة
  بواسطة الملكة 2 года назад

  Ende po te kerkoj vazhdoj une te te dua si dikur .. ❤

 • Atdhe Gash
  Atdhe Gash 2 года назад +1

  perfekte:D

 • The Lion King
  The Lion King 2 года назад +4

  Bravo yll ti je e ADHURUESHME kshu vazhdoo 😍😍😍

 • Arlind Islami
  Arlind Islami 2 года назад +1

  Ende po me mungon ti

 • World in your hand
  World in your hand 2 года назад +2

  bravissima.....

 • Shkurte Maliqi Maliqi
  Shkurte Maliqi Maliqi 2 года назад

  Edona Maliqi

 • Adnan Ceka
  Adnan Ceka 2 года назад

  1je valla goldi

 • Amra Loki
  Amra Loki 2 года назад

  Shum bukur kenga Eniii 👍💕

 • love next :
  love next : 2 года назад +1

  Si Barbie je

 • ela blabal
  ela blabal 2 года назад

  shum bukur veq vazhdo

 • Nina Serkovca
  Nina Serkovca 2 года назад +1

  Amazing song and singer.

 • Bella G
  Bella G 2 года назад +1

  what a cutie

 • ThizIzNery
  ThizIzNery 2 года назад

  sa ngjasojn ne ze greta dhe eni....nuk dallohen aspak

 • Greis Hana
  Greis Hana 2 года назад +5

  Vazhdoj une te te dua si dikur
  E di qe po gaboj
  E di qe sdo te kem me kurr :(

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa 2 года назад

  shum e bukur kenga por dhe nje vajz kaq e re dhe e embel

 • TqitSoj O KuCkk
  TqitSoj O KuCkk 2 года назад

  Shumm Bukur Kenga Po Me E Bkr Enii :*

 • aiden squartez
  aiden squartez 2 года назад

  но

 • Doctor Monkey
  Doctor Monkey 2 года назад

  big fail