Eni Koci feat. Genc Prelvukaj - Shi bie ne Tirane

Share
Embed
 • Published on Dec 15, 2017
 • #ENIKOCI #SHIBIENETIRANE
  New!!! smarturl.it/Jemidashte
  I Tunes:smarturl.it/8x2xe6
  instagram.com/enikociiii
  facebook.com/EniKociOfficialPages
  twitter.com/eni_koci
  www.enkoci.info
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 283

 • florian haka
  florian haka 7 months ago +1

  2019

 • Bora Canga
  Bora Canga 8 months ago

  Kenge e bukur origjinali dhe akoma me i bukur ky version.Eni dhe Genci duken bukur si çift.

 • Devi Mustafaraj
  Devi Mustafaraj 9 months ago

  Shi bie ne sauk

 • lushnja75
  lushnja75 10 months ago

  Prishtinë Tiranë jo kufij!!!

 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo 10 months ago

  Sa muzik e bukur kjo kenga💜💜💜👏👏👏👏👏

 • Knight dude
  Knight dude 11 months ago

  Eni si shpirt,, ska lidhje fare me kte tipin.

 • Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi Year ago

  keng shume e bukur shi bie ne tiran hahahahahahah

 • Elmira elmira
  Elmira elmira Year ago

  Kjo keng ka qen gjithmon e bukur ⭐e kenduar nga Fitnete duda❤

 • Tina Aster
  Tina Aster Year ago

  Na urren edhe Tirana,pse jemi [email protected]

 • Mari Mari
  Mari Mari Year ago

  Wew 💜💜💜💜

 • Esmeralda Jovani
  Esmeralda Jovani Year ago

  S❤️❤️E

 • Fakete _
  Fakete _ Year ago

  💔

 • Make Up
  Make Up Year ago

  1.6M yessssssss

 • Fjona Sinani
  Fjona Sinani Year ago +1

  me fal a jan nda kto te dyyy?????

 • Antoneta Gojcaj mitaj

  pikat e shiut prekin trotuarin,me mu jan kujtimet qe frymen ma marrin

 • Denada Palushi
  Denada Palushi Year ago

  kjo kenge eshte marre nga fitnete tuda dhe vlera viti 1998 me te njejtin titull por kjo ka dalë më bukur super hit

 • Marios Ndreca
  Marios Ndreca Year ago

  Πολύ ωραίο κάντε κιαλο βίντεο χαχαχα το ξέρω ότι δεν με καταλάβετε χαχαχαχα χαχαχαχα

 • Alban Strakosha
  Alban Strakosha Year ago

  Tirona ❤❤❤
  Capital of Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Luljeta Alla
  Luljeta Alla Year ago

  s u p e r . . .

 • Mirjanö IR
  Mirjanö IR Year ago

  I madh genc prelvukaj 👆👌👏

 • Dorela Al
  Dorela Al Year ago

  ❤👏👏👏👏👏❤

 • Naxhije salihu
  Naxhije salihu Year ago +1

  Mesa kam degjuar ktz te dy jan bashk e ishlla jon se dyt te bukur

 • Anila Rama
  Anila Rama Year ago

  Shume bukur bravo 🌟🌨️🌦️🌤️☔🌈☂️🌹💐kam lindur.ne lezhe e rritur.ne tiron.jetoj.ne.europ.si shipri.nuk.ka.respekte kenge e bukur.. ENI e genci bravo 💌💝💞💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💓

 • Kejsi Deda
  Kejsi Deda Year ago

  tani ka ra borë

 • Kejsi Deda
  Kejsi Deda Year ago

  tani ka ra borë

 • youtube girl
  youtube girl Year ago

  i dashur genc prevlukaj ti je kengetari jem ma i preferuar deshira jem ma e madhe esht met pa ty shpresoj qe do te të shoh🎤💛🎤💛🎤

 • Elvi Prendi
  Elvi Prendi Year ago +2

  Sot jemi dy t'huj me kujtime t'njejta👏💟#forbrokenhearts

 • Melisa Hoxha
  Melisa Hoxha Year ago

  bravo qe te dyve

 • Klea Hasani
  Klea Hasani Year ago

  She's beautiful eni

 • super tuber
  super tuber Year ago +1

  🌧️🌧️☁️🌩️🌧️🌧️💧☔🌬️

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  ma e mira je enny

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  engjell

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  shpyrt

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  enny ti je planeti im

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  my best idol my best bae

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  my paradise my angel enny my idol

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  my bby love

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  eni you are my twin soul

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  eni ti je rrushja jem engjelli jem dashnia jem arsyja qe une jetoj kuptimi i jetes sime

 • chikita chiki
  chikita chiki Year ago

  Shum bukur

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  ❤❤
  😻😻
  🌎🌎
  😘😘
  💝💝

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  ju duaaaa

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  mat miret

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  engjuj

 • Fabio
  Fabio Year ago

  interesting

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  e mahniteshme

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  je e mrekullueshme

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  te duaa

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  oommmmgg mah lovvaaa

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  e bukur por si hena eni

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  je e embel por si karamele sa te dua kaqurelja ime eni te duu

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  ti je angel per mua eni

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  jeni te mat miren

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  o eni si barbie jee te dua shum

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  o jetaaa

 • bledar musta
  bledar musta Year ago

  Bukur fareeeee...

 • Eliza1 Kurtaj1
  Eliza1 Kurtaj1 Year ago

  Keng e vjedhur e kendon dikush eshte femen do kan mendu se nuk e ngojn po e ke vjedhur kengen

  • United Records
   United Records  Year ago

   Eliza zhvillohu pal dhe shiko videon e plote dhe kryesisht ne minuten 3:47..

  • United Records
   United Records  Year ago

   Shiko ne minuten 3:47 . lexoje mire dhe zhvillohu here tjeter qe te mos flas goja para mendjes pa e pare videon e plote.

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Bravo Eni

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Nice genc

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Tiranaa ♥

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Bukur ju lumte

 • Anaa Koci
  Anaa Koci Year ago

  Bravo ju lumte, eshte nje kenge super. Zeri i Enit i mrekullueshem gjithashtu dhe i Gencit.Vazdoni keshtu....I love you

 • Antoneta Gojcaj mitaj

  Super kengg Genci gjjthmon sjell kenga balada😊

 • ÑòNāmê
  ÑòNāmê Year ago

  "Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qane"
  Pjese e vjedhur nga kenga e Ences👎

  • ÑòNāmê
   ÑòNāmê Year ago

   United Records aha ok nuk e dija,se edhe Enca para disa muajsh e nxirrte kte pjese,po nuk tha nese eshte kenga e saj apo cover.

  • United Records
   United Records  Year ago

   Enca as nuk kishte lindur besoj kur ka dal kjo kenge e kenduar nga Fitnete Tuda dhe eshte risjell nga Genci dhe Eni. Ok?!

 • Shyrete Sopa
  Shyrete Sopa Year ago

  shum e fort. je enii

 • kaltrina rina
  kaltrina rina Year ago

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Tirana ♥♥

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Year ago

  Nice onee

 • Sara Bojaxhiu S
  Sara Bojaxhiu S Year ago +1

  #Albania ❤

 • Kimberly
  Kimberly Year ago

  keng e kopjume👎zdini tbeni keng vet

 • Helin Emen
  Helin Emen Year ago

  👍👍

 • Elona Mezini
  Elona Mezini Year ago

  Genc je nder me te miret qe ka kosova dhe shqiperia 😊

 • Andrea Andreaa
  Andrea Andreaa Year ago

  Na kujtuat vitet e kaluara me kete keng shi bie ne tiran sapo ishim dashuruar per her te par me kete keng

 • Rami Rami
  Rami Rami Year ago

  hajde perhajr a kokan nda :p

 • gajdexhi
  gajdexhi Year ago +3

  Kenga me e bukur e vitit. The most beautiful song of the year. Just love it!