Eni Koci feat. Genc Prelvukaj - Shi bie ne Tirane

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 15 дек 2017
 • New!!! smarturl.it/Jemidashte
  I Tunes:smarturl.it/8x2xe6
  instagram.com/enikociiii
  facebook.com/EniKociOfficialPages
  twitter.com/eni_koci
  www.enkoci.info
 • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 280

 • Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi 2 месяца назад

  keng shume e bukur shi bie ne tiran hahahahahahah

 • Elmira elmira
  Elmira elmira 2 месяца назад

  Kjo keng ka qen gjithmon e bukur ⭐e kenduar nga Fitnete duda❤

 • Tina Aster
  Tina Aster 2 месяца назад

  Na urren edhe Tirana,pse jemi nda@

 • Teuta Mari
  Teuta Mari 2 месяца назад

  Wew 💜💜💜💜

 • Esmeralda Jovani
  Esmeralda Jovani 3 месяца назад

  S❤️❤️E

 • Fakete _
  Fakete _ 3 месяца назад

  💔

 • Marte kristovenina
  Marte kristovenina 3 месяца назад

  1.6M yessssssss

 • Fjona Sinani
  Fjona Sinani 4 месяца назад +1

  me fal a jan nda kto te dyyy?????

 • yll limani
  yll limani 4 месяца назад +1

  pikat e shiut prekin trotuarin,me mu jan kujtimet qe frymen ma marrin

 • durres albania
  durres albania 4 месяца назад

  kjo kenge eshte marre nga fitnete tuda dhe vlera viti 1998 me te njejtin titull por kjo ka dalë më bukur super hit

 • Marios Ndreca
  Marios Ndreca 4 месяца назад

  Πολύ ωραίο κάντε κιαλο βίντεο χαχαχα το ξέρω ότι δεν με καταλάβετε χαχαχαχα χαχαχαχα

 • Alban Strakosha
  Alban Strakosha 5 месяцев назад

  Tirona ❤❤❤
  Capital of Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Luljeta Alla
  Luljeta Alla 5 месяцев назад

  s u p e r . . .

 • Mirjanö IR
  Mirjanö IR 6 месяцев назад

  I madh genc prelvukaj 👆👌👏

 • Dorela Al
  Dorela Al 6 месяцев назад

  ❤👏👏👏👏👏❤

 • Naxhije salihu
  Naxhije salihu 6 месяцев назад +1

  Mesa kam degjuar ktz te dy jan bashk e ishlla jon se dyt te bukur

 • Anila Rama
  Anila Rama 6 месяцев назад

  Shume bukur bravo 🌟🌨️🌦️🌤️☔🌈☂️🌹💐kam lindur.ne lezhe e rritur.ne tiron.jetoj.ne.europ.si shipri.nuk.ka.respekte kenge e bukur.. ENI e genci bravo 💌💝💞💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💓

 • Kejsi Deda
  Kejsi Deda 6 месяцев назад

  tani ka ra borë

 • Kejsi Deda
  Kejsi Deda 6 месяцев назад

  tani ka ra borë

 • youtube girl
  youtube girl 7 месяцев назад

  i dashur genc prevlukaj ti je kengetari jem ma i preferuar deshira jem ma e madhe esht met pa ty shpresoj qe do te të shoh🎤💛🎤💛🎤

 • I & me
  I & me 7 месяцев назад +1

  Sot jemi dy t'huj me kujtime t'njejta👏💟#forbrokenhearts

 • Melisa Hoxha
  Melisa Hoxha 7 месяцев назад

  bravo qe te dyve

 • Klea Hasani
  Klea Hasani 7 месяцев назад

  She's beautiful eni

 • Read - tv
  Read - tv 7 месяцев назад +1

  🌧️🌧️☁️🌩️🌧️🌧️💧☔🌬️

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  ma e mira je enny

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  engjell

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  shpyrt

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  enny ti je planeti im

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  my best idol my best bae

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  my paradise my angel enny my idol

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  my bby love

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  eni you are my twin soul

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 7 месяцев назад

  eni ti je rrushja jem engjelli jem dashnia jem arsyja qe une jetoj kuptimi i jetes sime

 • chikita chiki
  chikita chiki 7 месяцев назад

  Shum bukur

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  ❤❤
  😻😻
  🌎🌎
  😘😘
  💝💝

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  ju duaaaa

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  mat miret

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  engjuj

 • Fabio
  Fabio 8 месяцев назад

  interesting

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  e mahniteshme

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  je e mrekullueshme

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  te duaa

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  oommmmgg mah lovvaaa

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  e bukur por si hena eni

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  je e embel por si karamele sa te dua kaqurelja ime eni te duu

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  ti je angel per mua eni

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  jeni te mat miren

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  o eni si barbie jee te dua shum

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  o jetaaa

 • bledar musta
  bledar musta 8 месяцев назад

  Bukur fareeeee...

 • Eliza1 Kurtaj1
  Eliza1 Kurtaj1 8 месяцев назад

  Keng e vjedhur e kendon dikush eshte femen do kan mendu se nuk e ngojn po e ke vjedhur kengen

  • United Records
   United Records  8 месяцев назад

   Eliza zhvillohu pal dhe shiko videon e plote dhe kryesisht ne minuten 3:47..

  • United Records
   United Records  8 месяцев назад

   Shiko ne minuten 3:47 . lexoje mire dhe zhvillohu here tjeter qe te mos flas goja para mendjes pa e pare videon e plote.

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Bravo Eni

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Nice genc

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Tiranaa ♥

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Bukur ju lumte

 • Ana Sejdi
  Ana Sejdi 8 месяцев назад

  Bravo ju lumte, eshte nje kenge super. Zeri i Enit i mrekullueshem gjithashtu dhe i Gencit.Vazdoni keshtu....I love you

 • yll limani
  yll limani 8 месяцев назад

  Super kengg Genci gjjthmon sjell kenga balada😊

 • ïťšÄľbîń
  ïťšÄľbîń 8 месяцев назад

  "Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qane"
  Pjese e vjedhur nga kenga e Ences👎

  • ïťšÄľbîń
   ïťšÄľbîń 8 месяцев назад

   United Records aha ok nuk e dija,se edhe Enca para disa muajsh e nxirrte kte pjese,po nuk tha nese eshte kenga e saj apo cover.

  • United Records
   United Records  8 месяцев назад

   Enca as nuk kishte lindur besoj kur ka dal kjo kenge e kenduar nga Fitnete Tuda dhe eshte risjell nga Genci dhe Eni. Ok?!

 • bledian dina bedian dina
  bledian dina bedian dina 8 месяцев назад

  shum e fort. je enii

 • Enver Axhami
  Enver Axhami 8 месяцев назад

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Tirana ♥♥

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 8 месяцев назад

  Nice onee

 • Sara Bojaxhiu S
  Sara Bojaxhiu S 8 месяцев назад +1

  #Albania

 • Kimberli Mustafaj
  Kimberli Mustafaj 8 месяцев назад

  keng e kopjume👎zdini tbeni keng vet

 • Helin Emen
  Helin Emen 9 месяцев назад

  👍👍

 • Elona Mezini
  Elona Mezini 9 месяцев назад

  Genc je nder me te miret qe ka kosova dhe shqiperia 😊

 • Andrea Andreaa
  Andrea Andreaa 9 месяцев назад

  Na kujtuat vitet e kaluara me kete keng shi bie ne tiran sapo ishim dashuruar per her te par me kete keng

 • Rami Ukshini
  Rami Ukshini 9 месяцев назад

  hajde perhajr a kokan nda :p

 • gajdexhi
  gajdexhi 9 месяцев назад +2

  Kenga me e bukur e vitit. The most beautiful song of the year. Just love it!

 • Yllka Rugova
  Yllka Rugova 9 месяцев назад

  Shi Bije Edhe Ne Gjakove Loqka Keng Shume Super Bravo Genci Legjendaa 💖👌👍

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад

  Super kenge

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад

  Ju lumte te dyve

 • dea gashi
  dea gashi 9 месяцев назад

  this song made my day

 • Bekim Gjici
  Bekim Gjici 9 месяцев назад +1

  Ky ka kopjuar stilin e te kenduarit
  Mc kresha 😂😂

 • Ambra Dervishi
  Ambra Dervishi 9 месяцев назад +1

  Super keng 😍😍😍

 • Ervis Pisha
  Ervis Pisha 9 месяцев назад +1

  😂😂😧😧

  • ROD
   ROD 8 месяцев назад

   Ervis Pisha

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад +1

  Nice one

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад

  Gencii bravo

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад

  Ju lumte

 • Ard .E
  Ard .E 9 месяцев назад

  Na ndiqni instagram.com/tedua_ty_/
  Teksti
  [Genci:]
  Shii.. Tirana flen, duket ander
  M’lagin syt e tu edhe pse jam ner cader
  Pikat e shiut prekin trotuarin
  Me mu jan kujtimet qe frymen ma marin
  Ma kthejn mallin, sa trishtim..
  Ti je larg, une vuj per nje shtrengim tondin
  Se duroj merzin..
  Po du me ik diku ku as emrin nuk ma dijn
  Larg.. ku kujtimet ti fshijne
  Ku kujtimet ti fshijne
  Cdo dite e cdo nate ty tkam ner mendje
  E di qe ska dashni kur nuk ka dhembje
  Na sjena mo dy njerez qe duhen
  Lotet jan fjal qe nuk thuhen
  Thjesht.. gjithcka em vran
  Sonte, kur shi bie ne Tirane
  [REF. Eni:]
  Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qan
  Je i dehur nga pija apo nga dashuria
  Ti ec.. por kembet nuk te mbajne
  Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qan
  Gjysma ime mbeti rrugeve te ktij qyteti
  Shi bie ne Tirane
  [Genci:]
  It’s raininig... it’s raining...
  Shi.. pikat bijn neper ftyr
  Tirana mduket gri edhe pse ka shum ngjyre
  Ftoft... por plaga rrin prap e nxehte
  Dhemb, se ti nuk harrohesh lehte
  Malli rritet cdo ore
  Ti e vrave dashnin e ma le armen ndor
  Sjan me momente te lehta
  Sot jemi dy te huj me kujtime t’njejta
  Ti s’jep kurrgjo, ti gjithcka merr
  Krejt bota ka faj e ti kurre asniher
  Ah.. sa shpejt erdhi ndarja
  Mungon zani yt... frymarrja.. jote
  Tash kur pikat po shtohen
  Sa kisha dasht me kthy kohen
  Po tash o von.. Sa posht kemi ra
  Na urren edhe Tirana pse jemi nda.
  [REF. Eni:]
  Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qan
  Je i dehur nga pija apo nga dashuria
  Ti ec.. por kembet nuk te mbajne
  Shi bie ne Tirane
  Nga malli yne edhe qielli qan
  Gjysma ime mbeti rrugeve te ktij qyteti
  Shi bie ne Tirane

 • Kleida Dogjani
  Kleida Dogjani 9 месяцев назад +9

  sa bukur :).

 • Daniel Olsson
  Daniel Olsson 9 месяцев назад +1

  Amazing song

 • ENTERTAINING GAME CHANNEL
  ENTERTAINING GAME CHANNEL 9 месяцев назад

  R U LOOKING 4 BEST ANDROID VIDEO GAMES ?? HERE R SOME OF BEST PLAYLISTS
  goo.gl/3mtBiJ
  goo.gl/esNGS8
  goo.gl/47A4Ta

 • DJ Hysa
  DJ Hysa 9 месяцев назад

  Genc jje i pa arritshem ashtu si ne kenget ritmike Dhe ne tgjitha zhanret ...Big Wp ✋ Ma i Miri

  Ps: favorite singer 👑

 • Ezana Neziri
  Ezana Neziri 9 месяцев назад +1

  Shum mir😍😍😍

 • N New york
  N New york 9 месяцев назад +1

  Super kenge si versioni i vjeter ashtu dhe i ri

  • Fjorela Beqo
   Fjorela Beqo 3 месяца назад

   N New york jan kengetar o mjalt je shum simpatike si njujorkeze un jetoj ne durres me par kam jetuar ne athin

 • Anita Sukaj
  Anita Sukaj 9 месяцев назад +1

  Cdo dite cdo nate ty tkam ne mendje
  E di qe ska dashni kur ska dhembje 😭😭😭😭😭😭

 • ProGamer YT
  ProGamer YT 9 месяцев назад +1

  Wow a ka ndryshu eni? Qfar ze te bukur😯

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад

  Tiranaa

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 месяцев назад +1

  Bravo super kange!

 • naise alba
  naise alba 9 месяцев назад +1

  Félicitations shume bukur **

 • kristian jakaj
  kristian jakaj 9 месяцев назад

  merit e elsa lila kjo keng

 • Amra Xhelili
  Amra Xhelili 9 месяцев назад +4

  Si cdoher ma i miri Gencii

 • Tan Kuçaj
  Tan Kuçaj 9 месяцев назад +2

  Qa ban O djal her me Greten her me Enin na i morre femnat nQaf hahaha

 • Gentian Illyrik
  Gentian Illyrik 9 месяцев назад +4

  Kte keng 'shiu bie ne Tirane' esht keng e vjeter e ka kendu dikush tjeter ,njejt si ate kengen e Dhurata Sores 'Simpatia' ... Me duket se po riktheni kenget e vjetra (dhe pse me version modern) 😄

 • Mirsada Hakaj
  Mirsada Hakaj 9 месяцев назад +1

  Great job cuzz 👏👏👏👏

 • Elena Dragoti
  Elena Dragoti 9 месяцев назад +1

  Shum bukur 😍😍😍

 • Toro Man
  Toro Man 9 месяцев назад +2

  Shum e fortë 🎶🎧

 • Sulo Berisha
  Sulo Berisha 9 месяцев назад +1

  Keng shum e mir