Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

Поделиться
HTML-код

Комментарии • 1 171

 • ornela 25
  ornela 25 2 дня назад +1

  Bejme c'bejme te keto perlat e tua kthehemi o Flor. S'ka vdekje kurre muzika jote. Me ne fund e more vleresimin qe meritoje. 👏🏻❤🏆🥇

 • Кулек Пакетофф
  Кулек Пакетофф 2 дня назад

  Русские,2018 есть?

 • Xhulio mucollari
  Xhulio mucollari 4 дня назад +4

  Je i madh 😍..je legjenda e teksteve per dashurin ..nuk ke krahesim me as edhe 1 kengetar

 • Kathleen Bauer
  Kathleen Bauer 5 дней назад

  Super Song. I like it. I am from Germany

 • Mairoula1969 Pap
  Mairoula1969 Pap 5 дней назад

  👏👏👏👏👏

 • Tano Luzian
  Tano Luzian 12 дней назад +2

  Nuk te do asnje me fjale te vogla,sot duan parat,ndjenjat jan fikur ,mekat me mire te dashurosh me shpirt jo nga ana materiale,urimee flori I ke fjalet sic ke emrin

 • Isabela Panariti
  Isabela Panariti 16 дней назад

  O zot sa dhimje ka. Kjo keng dhe se reale esh hadhedh Flori, migena

 • Ada Furxhi
  Ada Furxhi 16 дней назад +1

  Kenga me e bukur e Florit. Por jo vetem kaq, nje nder kenget me te bukura nga cdo festival i Kenges Magjike, ne top 10 per mua. Ate vit meritonte cmimin e pare!! Eshte super artist!!

 • Isabela Panariti
  Isabela Panariti 20 дней назад

  Hadh flori

 • Flory Cicon
  Flory Cicon 27 дней назад +1

  Ich liebe dieses Lied Flori Mumajesi bist der beste ❤️😍🇦🇱

 • alketa keta
  alketa keta 28 дней назад +1

  Kengetari me I madh shqipetar bravo.un jetoj ne angli dhe gjdo dite I degjo kenget e tua suksese Flori.alketa

 • Ciljeta Gavoci
  Ciljeta Gavoci 28 дней назад +1

  Keng shum e bukur per zemrat e thyera e te zhgenjyera nga pakujdesija e pakthyeshme

 • Rina Hoxha
  Rina Hoxha Месяц назад

  Flori je i pa aritshem

 • Armir Ponari
  Armir Ponari Месяц назад

  2018 🇨🇮

 • AKDANA Amatova
  AKDANA Amatova Месяц назад

  🇰🇬🇰🇬🇰🇬🇰🇬

 • nora gjoni
  nora gjoni Месяц назад

  Mbreti i muzikes shqiptare

 • Karla Gale
  Karla Gale Месяц назад

  😍😍😍😍😍

 • Lucia Untilova
  Lucia Untilova Месяц назад

  😍😍😍

 • Liljana Xhakaj
  Liljana Xhakaj Месяц назад +1

  Me fjale te vogla t'kam dasht , Flori je nje thesar per ne dhe muziken shqiptare 👌

 • Неля Шкодина
  Неля Шкодина Месяц назад +1

  💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘💘💘

 • Неля Шкодина
  Неля Шкодина Месяц назад +1

  😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 • Неля Шкодина
  Неля Шкодина Месяц назад +1

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Edonald Nazaj
  Edonald Nazaj Месяц назад

  me fjale fjale te vogla te kam dash me fjale te vogla te du
  por jeten time per ty
  ky teksti ne fillim me pelqen shume pastaj patjeter qe edhe fjalet e tjera te kenges 😀😀😀

 • nicol Mhilli
  nicol Mhilli Месяц назад

  100 here ne dite e ndi iket kange pz ....i madh flori mumajezi....te rujte i madhi zot

 • Altea Gogo
  Altea Gogo Месяц назад +1

  Only few words say everything!😄

 • Jonna
  Jonna Месяц назад +1

  t rujt zoti inshAllah

 • Ola Collaku
  Ola Collaku Месяц назад

  Se vertet te du shume !

 • xhuljeta Dollani
  xhuljeta Dollani Месяц назад

  Me fjale te vogla tkom dash ❤❤❤👍

 • wtf am I
  wtf am I Месяц назад +1

  A mi shef fotografit ndonjeher? 😢

 • Anila Miza
  Anila Miza Месяц назад

  FLORI 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞♥️

 • Nico Nico
  Nico Nico 2 месяца назад

  O ta hangsha bre Zemren e shpirtit

 • adriana shkambi
  adriana shkambi 2 месяца назад

  mrekulli....😍

 • Grko Gyula
  Grko Gyula 2 месяца назад

  😍

 • Linda Porja
  Linda Porja 2 месяца назад

  Nje kenge qe nuk e zevendesoj me asnje

 • Valdete Uflla
  Valdete Uflla 2 месяца назад

  ❤❤❤

 • fatjona Jona
  fatjona Jona 2 месяца назад

  22/09/2018
  Nje nder kenget ma tbukra 😍

 • leonit leonit
  leonit leonit 2 месяца назад +1

  •Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?😞💔. 20.09.2018 Do ndegjohet gjithmonë kjo kenge.

 • Anila Agoviku
  Anila Agoviku 2 месяца назад

  24/7

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi 2 месяца назад

  Je i madh o Flori flori je 💖💖💖💖👄👄👄👄👏👏👏👏⭐🌎

 • Emiljan Preci
  Emiljan Preci 2 месяца назад

  2018🤔

 • MANUELA TUMBA
  MANUELA TUMBA 3 месяца назад

  OMG.... beautiful song ! Greetings from Chicago.

 • ZaP05 ZaP05
  ZaP05 ZaP05 3 месяца назад

  Kjo kenge eshte poezi te le pa fjal.....

 • Anna Jorgji
  Anna Jorgji 3 месяца назад

  🌟🌟💥💥😘😘

 • Ana Anaa
  Ana Anaa 3 месяца назад

  FLORI JEKENGETAR IMADH VEC VAZHDO kESHTU

 • Tedua Tedua
  Tedua Tedua 3 месяца назад

  Je me i miri nga të gjith çdo fjalë e çdo teksti esht realiteti i një dashurie

 • ΜΑΡΣΕΛΑ ΡΟΥΤΣΗ
  ΜΑΡΣΕΛΑ ΡΟΥΤΣΗ 3 месяца назад

  Shum keng e bukur Flori,,, 😂 Bravo 👏👏👏

 • Esmeralda Hoxha
  Esmeralda Hoxha 3 месяца назад

  Kenge fantastike,ze I mbrekullushem. Nuk ka dite mos ta degjoj. Me kete keng udhetoj.

 • Elekes Nikoletta
  Elekes Nikoletta 3 месяца назад

  💙

 • elif elif
  elif elif 3 месяца назад

  Shum kang e mir veq vazhdo kshtu te lumt 😙😙😙❤

 • Niko prenda
  Niko prenda 4 месяца назад

  Me pak fjale Flori esht kengetari me i mire i Shqiptarise!

 • Monta Raga
  Monta Raga 4 месяца назад

  Me fjal te vogla t'kam dasht Me fjal te vogla te du por jeten time per ty, un jam gati me rreziku... Barovo Flori shum kenge e bukur.....

 • Redi Stiven
  Redi Stiven 4 месяца назад +1

  👌👌👌👑

 • Dmz Ina
  Dmz Ina 4 месяца назад

 • Alma Hoxhalalala Almahoxhalala
  Alma Hoxhalalala Almahoxhalala 4 месяца назад

  Bravo

 • Besa Kurtaj
  Besa Kurtaj 4 месяца назад

  💔

 • nurce trupja
  nurce trupja 4 месяца назад

  Ti dicevo:TI AMO
  Ti dicevo:VIVO PER TE
  Ti dicevo:CUORE METTEVO NELLE TUE MANI...."Con parole piccole"...semplicemente bella e profonda....bravo FLORI

 • ΜΑΡΣΕΛΑ ΡΟΥΤΣΗ
  ΜΑΡΣΕΛΑ ΡΟΥΤΣΗ 4 месяца назад

  Flori me fjal Te vogla Te kam dash Shum keng,, prekse bravo Flori Ta degjojm qe Te Harojm cdo gje 😍😍

 • dj gamer
  dj gamer 4 месяца назад

  I math .Me fjale te vogla. Kenge qe ste merzitet kurre.

 • Bajame Dalipi
  Bajame Dalipi 4 месяца назад +1

  😔😢🙏👏❤

 • Kristian Simoni
  Kristian Simoni 4 месяца назад

  🎧

 • Danielia S
  Danielia S 4 месяца назад

  Me fjal te vogla te du❤️🙏🏻 por jeten time per ty😢

 • Redi Stiven
  Redi Stiven 5 месяцев назад +1

  Gjithmonë tek kenget e tua gjej veten. Uroj te mos pushosh kurre se kenduari o levjend e muzikes 👌👏👏👏

 • Warious warious
  Warious warious 5 месяцев назад

  A****

 • Kristian Simoni
  Kristian Simoni 5 месяцев назад

  🌟👑🎧

 • Megi Hasimllari
  Megi Hasimllari 5 месяцев назад

  bravo Flori......koxha kenge kjo.....😮

 • F.M F.M
  F.M F.M 5 месяцев назад

  ❤❤❤❤❤❤

 • Zejneli Azmira
  Zejneli Azmira 5 месяцев назад

  Vera dervishi

 • Vjollca Topilla
  Vjollca Topilla 6 месяцев назад

  Do dëgjohet nga të gjitha brezat , je 👑 ì muzikës shqiptare

 • ινα ντινο
  ινα ντινο 6 месяцев назад

  je met vertet nji mrekulli flm qe na dhuron kto vargje shum her na prek ne shpirt urime urime

 • abdulla kuriu
  abdulla kuriu 6 месяцев назад

  1.6k qe skane lidhje me muzike

 • A. Gj
  A. Gj 6 месяцев назад

  Cdo koment qe i behet ketij artisti te rralle jane vetem fjale te teperta.une do te thoja vetem "i paarritshem "

 • Mari 03
  Mari 03 6 месяцев назад +1

  😍😍😍♥️

 • kojshike kr
  kojshike kr 6 месяцев назад

  21.05.18 ❤ Ĺ

 • gentian p
  gentian p 7 месяцев назад

  Jam gati sdo te thote qe do e rrezikoj, jam gati pastaj shohim dhe bejm😎

 • Terroristi 2019
  Terroristi 2019 7 месяцев назад

  Spektakel pa fjal njish

 • Teo Teodora
  Teo Teodora 7 месяцев назад

  ♥️♥️♥️

 • Berti Bertos
  Berti Bertos 7 месяцев назад

  2018 😍
  Me Fjal Te Vogla Tkam Dasht , Me Fjal Te Vogla Te Du , Por Jeten Time Per Ty Jam Gadi Me Rreziku ...Kur Merzitesh Ne Mendje Kush Te Vjen 😞

 • toni leshkari
  toni leshkari 7 месяцев назад

  lyricstranslate.com/de/flori-mumajesi-me-fjale-te-vogla-lyrics.html#ixzz5DZJQTgdS
  Po pres, me ma thonë një fjalë
  Me ma shkrujt një tekst
  Gabimisht me ma dergu me gjet pretekst
  Kur e ke ti një arsye te vërtet

  Se për ty nga ana tjetër dikush pret
  Me ja thonë diçka sado e ftohte të jet
  S'do mërzitem duke prit sa fryme te kem
  Te betohem s'do shkaktoj asnjë problem

  Me fjalë të vogla të kam dashtë
  Me fjalë të vogla të du
  Por jetën time për ty,
  unë jam gati me rreziku (x2)

  Po pres te me thuash sot se si je vesh
  A mi sheh fotografitë ndonjëherë?
  Kur mërzitesh ne mendje kush te vjen?
  Kur dëgjon muzike cilën kënge pëlqen?

  Lumturin dhe motivin ku e gjen?
  Një përgjigje po kërkoj përse s'ma kthen?
  Te betohem s'do shkaktoj asnjë problem

  Me fjalë të vogla të kam dashtë
  Me fjalë të vogla të du
  Por jetën time për ty,
  unë jam gati me rreziku (x2)

  Me fjalë të vogla të du
  Për ty unë jam gati me rreziku

  Me fjalë të vogla të kam dashtë
  Me fjalë të vogla të du
  Por jetën time për ty,
  unë jam gati me rreziku (x2)

 • Elona Lazaj
  Elona Lazaj 7 месяцев назад

  Kjo keng eshte fantastike..slodhem ta degjoj

 • Beni Dervishi
  Beni Dervishi 7 месяцев назад

  💖💚💜💔❤💗💛💙

 • b shadow
  b shadow 8 месяцев назад

  T dua shum ty jeta ime

 • b shadow
  b shadow 8 месяцев назад

  Dediku ty #t_dua_shum

 • Sabina Uruci
  Sabina Uruci 8 месяцев назад

  Kenge. E mrekullueshme

 • Elona Lazaj
  Elona Lazaj 8 месяцев назад +1

  shume bukur

 • * MARIJA RUKAJ *
  * MARIJA RUKAJ * 8 месяцев назад +1

  Me fjal te vogla tkom dasht,Me fjal te vogla te du, Por jeten time per ty ,un jam gati me rreziku
  ahhhh DASHNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 • Sorti Hoxha
  Sorti Hoxha 8 месяцев назад +17

  Te kenget e tua gjithkush e gjen veten I kam degju I degjoj dhe gjithmon me emocionojn tekstet muzika qe ti bon Ska si ty ne punen qe ti bon per te sjell te ne paqe ne shpirt

 • Reli Reli
  Reli Reli 8 месяцев назад

  🎈🎈🎈🎈

 • mommo india
  mommo india 8 месяцев назад +2

  Splendida magica ,che malinconia

 • Gissela Sauceda
  Gissela Sauceda 8 месяцев назад +4

  Beautifull music. I love it ..my name is Albany😃from honduras centro America ...the music has no bourder's i like the voice of flori mumajesi❤♫♬💘😍😘❤

  • Gissela Sauceda
   Gissela Sauceda 8 месяцев назад +2

   Geg Toska thank you very much ❤

  • Geg Toska
   Geg Toska 8 месяцев назад

   Gissela Sauceda 👐 you ar Welcome.

 • Kis Fanni
  Kis Fanni 8 месяцев назад

  SUPER MUSIC VERY NICE SONG! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ FANTASTIC YOU FLORI 2018.03.18

 • Silvana Ceci
  Silvana Ceci 9 месяцев назад

  😂😂

 • Trifon Malocaj
  Trifon Malocaj 9 месяцев назад

  Flori te kam nigju tu knu ne mes te New York ne fifth avenue . Proud for Albania

 • Lisi Alb Elis
  Lisi Alb Elis 9 месяцев назад

  nice

 • Der deutsche Comedy-Channel
  Der deutsche Comedy-Channel 9 месяцев назад +1

  Schoenes Lied......Gute Musik, schoener Text 🇦🇱🇦🇱

 • Valmir Hamzai
  Valmir Hamzai 9 месяцев назад +2

  pfff o florr ca dhimbjesh shkakton o gjigand .. bravooo shume bkr por dhe e dhimbshme

 • England TV Kids
  England TV Kids 9 месяцев назад +1

  me le pa fjale o flori.me la pa gjumë kenga jote.eshte shume e bukur

 • Лариса Аджиева
  Лариса Аджиева 9 месяцев назад +1

  Bravo💝

 • Janina Nina Sh.
  Janina Nina Sh. 10 месяцев назад +1

  Superrr♥️🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥀♥️♥️🥀🥀♥️♥️🥀🥀🥀♥️♥️

 • Sisi Akh
  Sisi Akh 10 месяцев назад +2

  Bravooooo je suis française mais j adore tes chanson ❤️❤️❤️❤️

 • Ajlla Kasumi
  Ajlla Kasumi 10 месяцев назад +1