Tesla, yeni elektrikli otomobili Model Y'yi tanıtıyor! CANLI YAYIN

Share
Embed
 • Published on Mar 15, 2019
 • Tesla Model 3 aldıktan sonra yaptığım video: Benzine Veda! ruclip.com/video/8QOE7g7D9J8/video.html

Comments • 705

 • Gazanfar Ahmadov
  Gazanfar Ahmadov 5 days ago

  Baris bey,
  Ford modelinin Model S ve Model X modelleride var.

 • Sefa Kaban
  Sefa Kaban 21 day ago

  Ohaaa sexy yazdı s3xy

 • Mohammed Ahmed
  Mohammed Ahmed Month ago

  Benin model x Im var Ama oyle bit more del x degil

 • Büyük Oblomovski
  Büyük Oblomovski Month ago

  @Sosyal Yazar 'a katılıyorum. Fosil yakıtın biteceği öngörülen bir tarih var. Belki o kadar yaşamayacak ama Elon Musk da bu mevzuya uyandığı için öncüler arasında yerini almak istiyor. Toplu taşıma aracı niye tasarlamadı o kadar insanlığı ya da doğayı düşünüyorsa?! Daha söylenecek çok şey var da bu platform için burada bitireyim.

 • SİVASLI58
  SİVASLI58 Month ago

  Elektrikli araba belki faydalı ve düşük maliyetli olabilir ama güzel değil, hiç tadı yok bence

 • Kaneki Ken
  Kaneki Ken Month ago

  İlk uçan arabalar tesladan çıkacak gibi gözüküyo

 • E172-7N
  E172-7N Month ago

  Bizim türkler bu arabayı neden bu kadar çok seviyor?

 • İsa Ataoglu
  İsa Ataoglu 2 months ago

  Bizden de birimiz çıksak elektrikli anadol model üretsek nasıl bişey olur ama düşüncesi bile hayal

 • Melis Coki
  Melis Coki 2 months ago

  Basta tlf dondu sandim

 • tesla cars
  tesla cars 2 months ago +1

  bence model y iyrenc olmus en yakisiklisi model 3

 • Riley.
  Riley. 2 months ago

  abi sen nerde yaşıyosun muhtemelen türkiyede değil çünkü. bilenler de aşağıya yazabilir miii

  • Gamer Şef
   Gamer Şef 2 months ago

   Amerika diye biliyorum ama Türkiye değil o kesin İngiltere de olabilir

 • Hakan Barlit
  Hakan Barlit 2 months ago +2

  Elektrikli otomobiller yaygınlaştığına göre Araplar bokuyla oynar artık.

 • Takeshi Katsuro
  Takeshi Katsuro 2 months ago +2

  Barış bey ,Tesla kadar başarılı yerli elektrikli araç markası DMA hakkında video yapar mısınız? Özellikleri gayet başarılı ve Tesla ile başabaş gidebilir durumda

  • Ulaş Kurttepeli
   Ulaş Kurttepeli 24 days ago

   Takeshi Katsuro turkiye araba maraba cikarmayacak bu gidisatta bunu o kafaniza sokun artik onlar sadece projeee milet bahceleri gibi

 • Murat Çira
  Murat Çira 2 months ago

  Süper bir sunum olmuş. Elinize Sağlık..

 • TV Fatih portakal
  TV Fatih portakal 2 months ago

  Bence kendi kendine gelseydi çoğğ ğoş olirdi

 • Gaming Çağan
  Gaming Çağan 2 months ago

  hani pi sayısı

 • Caner Koç
  Caner Koç 2 months ago

  Bence Musk konferans yapmasın :(

 • Ercan Saricayir
  Ercan Saricayir 2 months ago

  amma kastin ingilizce konusmak icin.Madil tri falan

 • HARMAN / KARDON
  HARMAN / KARDON 2 months ago

  Model S in kalitesini hiç bir model de göremeyen tek benmiyim...

 • Fırat Özdemir
  Fırat Özdemir 2 months ago

  Maaşını elon mu ödüyor reis baya ilgilisin. ;)

 • tugrul dogan
  tugrul dogan 2 months ago

  MODEL x parası bizde clioya tekabul ediyor. muz yemeye devam boş teneke milletim. gevur yapar, türk bakar.

 • Emre Cvs
  Emre Cvs 2 months ago

  londra da da var park kenarlarında şarj istasyonları toyota prius var bende orda şarj ediyorum

 • Kernek 44
  Kernek 44 2 months ago +1

  Baris Bey , Yerli bir Otomobil tanitimi sayet olursa onuda Canli yayinlayip sadece yorumlarinizla destek olacaginizi UMUYORUM ....

 • Yusuf ÇATALKAYA
  Yusuf ÇATALKAYA 2 months ago

  Seni, bilgilerini ve araştırmalarını keyifle izliyorum, anlamaya ve birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. Ama şu şiveli eze eze ingilizce konuşman yok mu... Yemin ederim birden Barış Özcan dan Orkun Işıtmak videolarına geçmiş gibi oluyorum. lütfennnn........

 • Yiğit Gökdağ
  Yiğit Gökdağ 2 months ago

  S 3 X Y L A D Y olur ömrümüz yeterse :)

 • Mehmet Alim
  Mehmet Alim 2 months ago

  26:39 Barış abi tam şişeyi elime aldım içmeye başladım sende almışsın iyi denk geldi xD

 • KiNG of The CiTy
  KiNG of The CiTy 2 months ago

  İNŞALLAH tüm dunya tesla ya gecer direk savaslar biter petrol mrallari geberir

 • SERDAR KIZIL
  SERDAR KIZIL 2 months ago +1

  Elon Musk iyi bir pazarlamacı ve hayal taciri ben bu gidişin tıkanacağını düşünüyorum.Bir süre sonra bu iş tır, otobüs gibi ticari araçlar ile yürüyecek.Fosil yakıtın gücü belli insan oğlu bu güce ayak uyduramadı halen ciddi kayıplar ile yanma ve aktarım yapmakta.Ancak pil teknolojisi tam tersi, hayal edilen güç üzerine kurulu.Ortada motor ve teknolojik sınırlamalar yok sınırlama kimya, bunun aşılacağını sanmıyorum, çünkü pil materyal ve ürettiği verim ortada, iyileştirmeler, mucize yaratmayacak.Keza bu yeni model için de mutfakta bir gelişmeden bahsedemeyiz, mevcut siparişlerin bile yetiştirilmesi için yıllar gerekiyor.Gelecek melez sistemlerde, bu işin radikal noktası ise bence elektrik ile atılmayacak insan oğlu ya mevcut alternatifleri kolay ulaşılır hake getirecek ya da kendi sentetik yakıtını yapacaktır.Pil sınırsız bir kaynak değildir.Pilin ham madde rezervleri fosil yakıtlardan çok daha sınırlı, üretim ve geliştirmesi çok daha zordur.Pil ham maddesi rezervleri ancak mevcut içten yanmalı motorların hepsinin yerini alacak ve on yıl sonra hücreleri yenileyecek kaynak sunmakta ötesi yok.Bu sebeple ütopiktir , bazı kültürlü ve gelir düzeyi yüksek insanların ikinci bir oyuncağından öteye geçemeyecektir.
  Hayal satan bir kaç butik marka haricinde, bazı otomobil üreticileri, modadan karlarını almak için bir model çıkarmakta ancak çeyrek yüz yıllık, reel platform yatırımlarına bakıldığında ise verimli benzinli motor ile melez teknolojiye ağırlık vermekteler.
  Tesla çok iyi pazarlama yapıyor, reklam ile ilgiyi zirvede tutup, arz ve talep makasını iyi koruyor.Araçları yatırım yapılacak bir objeye dönüştü.İnsanlar için çok cazip hem bu modadan geri kalmıyorlar hemde ikinci el değeri artan bir araç kullanıyorlar.

  • SERDAR KIZIL
   SERDAR KIZIL 2 months ago

   @NumaN TÜFEKCİ Numan Bey, ben karşı değilim hatta en çok isteyenlerdenim, evimde lüks dizel araç alacak gücüm olmasına rağmen ben ve hanımım lpg kullanıyoruz.Ayrıca çok uzun yıllardır, elektrikli motor ve renault zoe aracım var.Yani, ülkemizde sayısı bir kaç bin insandan biriyim.Ülkemizde bu konu çok bakir bu sebeple Dünya da en iyi noktada olduğumuz bir duruma yol açtı.Ülkede her iki araca bir şarj ünitesi düşüyor.İnşaat müh. projesinde Avrupa destekli, yeşil çatı, dikey bahçe modül, cam güneş paneli kullananlardan birisiyim.Hayalim ise cam güneş paneli, hücre içeren sıva ve dış cephe kaplamaları, rüzgar gülleri takviyeli kendi enerjisini üreten bina projeleri, bu sebeple firmanın çatı kiremitleri ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
   Ancak hepsinin verimli kullanımı şarj, deşarj , depolama, hacim, ağırlık ve yüksek maliyet konusuna gelince tıkanıyor.
   Hücre teknolojisini yakından takip ediyorum, bu konu taşınabilir teknolojiler hayatımıza yerleştiğinden beri gündemimizde ve tasarımı sınırlayan en büyük etken, gelişme kaydedilmiş olsa da origami sanatından çok öteye geçemedi.Bahsettiğiniz gelişme enerji verimliliğini artırdı ancak mevcut hücreler ile sisteme ağırlık ekledi.
   Günümüz, hız çağı ortada büyük laflar edilip, kısa zamanlar söyleniyor.Ortada büyük paralar yatıran ciddi bir iş yüküne giren ve şuan oluşan atmosfer ile iyi kazanan insanların yatırımını korumak için söylediği sözlere netice görmeden itibar etmiyorum.
   Neticeyi kısaltmak için patentsiz açık kod ile çalışmak zorundalar, sonuçta çıkacak gelişmelerde tüm alt yapısı ile kullana bilecek alıcı yine kendileri, Barış beyin dediği gibi bu bir iyi niyet değil mecburiyet.Elon , büyük bir girişimci, önceki işleri dahil, tüm eko sistemi ve organik bağları kurmadan hiç bir işe girmedi.Bu delilik değil büyük kar güdülen işlerdi, uslanmaz romantik kısmı sadece imaj.
   Ben boşuna bu iş sonu belli olmayan bir zaman dilimi için belli bir müşteri profili üzerinden yürüyecek , iş yük ve insan taşımacılığı konusunda çok daha hızlı yok alacak demedim.Bu sebeple beklenmedik şekilde tır işine girildi.Çünkü hacim önemli, ayrıca bu hacim, güneş enerjisi toplayan, boya, panel bunun yanında roket teknolojisinden gelen verimli türbin,geniş çaplı teker dönüş hareketi gibi entegre çalışan sistemler ile hareket alinde şarj ve yüksek hacimde enerji depolama ve uzun menzillere olanak veriyor.Ayrıca insan ve yük taşımacılığı bireysel müşterilere göre çok daha büyük ve tutarlı bir pazar.
   Bu işte en önemli unsur, yüksek kapasiteli, deşarj süresi yavaş, şarj süresi hızlı, kullanım maliyeti düşük hücreler bulmak.Bunun için mevcut bir çok kombinasyon denendi, bir çok bileşen denendi, çok çok daha verimli olan yapılar bulundu, ancak bunlar ağırlık bazıları da üretim maliyetine takıldı.Hidrojen yakıtlı motor ve enerji konusunda ki tıkanmalar gibi.
   İnsanoğlunun büyük bir bölümü, benzin alır gibi bir hızda ve bu ağ genişliğinde bir alt yapıya erişmeden bu rahatlıktan vazgeçmeyecek.Buna imkan veren bir hücre geliştirilmeden, dediğim gibi uzun yıllar belli bir eğitim ve bütçeye sahip insanların, ikinci bir oyuncağından öteye geçmeyecek.Keza bu sebeplerden dolayı, piyasa, verimli benzinli motor ve entegre hücreli elektrik motorlu melezlere yöneldi.Uzun yıllarda bu böyle sürecek, buna entegre olarak, devletler, alt yapıları yeniler ise otonom sürüşe geçilecek.Belki iş devletlere bırakılmadan, yapay zeka ve 5g internet ile dünyada ki tüm yollar sanal olarak gerçek zamanlı simüle edilerek tüm araçlar anlık takip edilerek bu yapılır.Hatta bu sistemin en büyük tehlikesi olan güneş patlamalarına,bunu izleyen sistemlere bağlı araçlara, uyarı modülleri eklenir.Kim bilir bir gün araç kendisi gider iken sizi dikkat şu zaman dilimi içerisinde doğa bilecek tehlikelerden ötürü yarı otonom sürüşe geçilecektir diye bizi uyaracak.
   Elon ve firması güzel ve karlı bir yolda gidiyor.Her proje kendi eko sistemini tamamlıyor, bu karı ve ilgiyi asırlık firmalar ile aşık atarak sağlayamazdı, iyi düşünülmüş ise bazen butik bir marka olmak delilik değil daha karlıdır.

  • NumaN TÜFEKCİ
   NumaN TÜFEKCİ 2 months ago

   Sana katılmıyorum reis çünkü lityum sülfür piller (aküden bahsetmiyom yeni bişi bu) ve grafen ile geliştirilen pillerde mevcut üstelik sipariş bile verebilirsin ayrıca tesla da kullanılan elektrik motoru sincap kafesli asenkron motor bu motorun rotor kısmında alüminyum çubuklar yerine bakır çubuklar konulup verim artırılmaya çalışılıyor yani diyecem bence önü açık çünkü oyun hamuru gibi çok eğilip bükülen bişi bu.

  • NumaN TÜFEKCİ
   NumaN TÜFEKCİ 2 months ago +1

   Sana katılmıyorum reis çünkü lityum sülfür piller (aküden bahsetmiyom yeni bişi bu) ve grafen ile geliştirilen pillerde mevcut üstelik sipariş bile verebilirsin ayrıca tesla da kullanılan elektrik motoru sincap kafesli asenkron motor bu motorun rotor kısmında alüminyum çubuklar yerine bakır çubuklar konulup verim artırılmaya çalışılıyor yani diyecem bence önü açık çünkü oyun hamuru gibi çok eğilip bükülen bişi bu.

 • Boran Aydemir
  Boran Aydemir 2 months ago

  La baro naber

 • dgkn unlu
  dgkn unlu 2 months ago

  çeneye bak :D +1

 • NøName
  NøName 2 months ago

  i like them chunky i like them sexy i like them big :);)

 • 12 Kgmango
  12 Kgmango 2 months ago

  SEXY DERMİŞ GİBİ SHSJSSJSJ

 • Komojo 11
  Komojo 11 2 months ago

  S3XY

 • Tayfun Can
  Tayfun Can 2 months ago

  Vay be ne fantezi varmış bende

 • Robloxcu 12
  Robloxcu 12 2 months ago

  S 3 x y

 • Robloxcu 12
  Robloxcu 12 2 months ago +1

  O madıl diye değil model diye okunuyo

  • Le Chat Noir
   Le Chat Noir 2 months ago

   İngilizce telaffuzu madıl şeklinde

 • OyunGamerHD
  OyunGamerHD 2 months ago

  Bizde yaptık ama hala pazarlanmadiii

 • Altan Gürhan YILDIRIM
  Altan Gürhan YILDIRIM 2 months ago

  Aslında Türkiye'de de bi fabrika açması için girişim yapılsa güzel olurdu..

 • Mülayım ters
  Mülayım ters 2 months ago

  madıl yi ne ..? model diye yazılır model diye okunur..aksan yapacaz diye kasmayalım lütfen...

 • Ulas Arslan
  Ulas Arslan 2 months ago +2

  1.Cem Yılmaz 2.ElonMusk 3.Ata Demirel

 • Engin Salih Vatansever
  Engin Salih Vatansever 2 months ago

  Bence ikinci bir sedan araca ve ikinci bir suv araca gerek yoktu, bunun yerine pick-up tarzı ya da hatchback araç yapsaydılar çok daha mantıklı bir hamle olurdu. Bu çeşitlilik değil ki aynı şeyin laciverti

 • Fatih Araz
  Fatih Araz 2 months ago +2

  bir çok konu da bilgili olduğun gerçek. Ancak şu Yeni Zelanda daki terörist katliamı ile ilgili bir bilgilendirme bekliyorum senden. görüşlerini merak ediyorum.

 • Mertcan Sezer
  Mertcan Sezer 2 months ago

  Madıl ye ne Barış abi 😅

 • Yigit Demir
  Yigit Demir 2 months ago +1

  benzin üreticilerinin,satıcılarının direkt hedefindeki bir kişi haline geldi bence.Bu adama birşey olursa sorumluyu başka yerde aramaya gerek yok.

 • щц й
  щц й 2 months ago

  Elon musk her yerde parmağın var az bırakta birazda biz hayal edelim ne hayal ettiysek kursağımızda kalıyor artık hayal edemez oldum

 • Cüneyt Taylan
  Cüneyt Taylan 2 months ago

  Barış bey çok teşekkürler

 • Gabriel PASTERNAK
  Gabriel PASTERNAK 2 months ago

  Tesla model ''Z'' inanılmaz oluyor bu da benden size spoiler.Tesla'nın sonraki projesi de Tesla θ (teta) olacak.

 • albatross
  albatross 2 months ago

  Devrim böyle yapılır

 • Melihat Aggul
  Melihat Aggul 2 months ago

  Bariş bey sizin heyecan ve mutluluğunuzu izlemekte keyifliydi

 • Hakan Demir
  Hakan Demir 2 months ago

  Yenilikçi ve çağdaş bireyler için, açık zihinlere özel ilham verici fikir paylaşımlarınız için sizlere çok teşekkür ederim.

 • aslı vezir
  aslı vezir 2 months ago

  Elon Musk hayranı olup çıktım.🙂

 • Necef Bagirzade
  Necef Bagirzade 2 months ago +4

  Abi sen baya şey biliyorsun ama İslam'ı neden arastirmiyorsun? Kur'an'ı Kerim'i neden okuyup araştırıp insanlara mucizelerini anlatmıyorsun? Lütfen cevapla

  • Ali Kıyak
   Ali Kıyak 2 months ago +1

   islamı araştırmadığını bilemeyiz

 • graypex
  graypex 3 months ago

  madıl ye güzel olmuş:)

 • Emre Cenik
  Emre Cenik 3 months ago

  Bizde chp var bizden bişey olmaz

 • Baran Gençay
  Baran Gençay 3 months ago

  Teşekkürler 👏👏

 • Aparslan Kaya
  Aparslan Kaya 3 months ago

  abi cok pahali ya

 • GG-GD EFE ARMY
  GG-GD EFE ARMY 3 months ago

  harika vay canına

 • Meriç Kılıç
  Meriç Kılıç 3 months ago

  TOFAŞ bastı gaza S 3 X Y kaldı arkada +1

 • Havalı GT
  Havalı GT 3 months ago

  OLUM BU ELON ADAMDIR LA

 • mumtaz özlen
  mumtaz özlen 3 months ago

  @Barış Özcan bey canli yayın yaparken hangi programlari kullandiniz

 • Meyyit Efendi
  Meyyit Efendi 3 months ago

  Abi Elon Musk'ı büyük hayranlıkla izliyorsun

 • Osman Onur Mart
  Osman Onur Mart 3 months ago

  en iyi sensin be

 • Giray Han
  Giray Han 3 months ago

  nature-friendly energy, energy of the future, energy friendly to nature, beatifull

 • Ardahan Uzun
  Ardahan Uzun 3 months ago

  Madıl ye puuahahaha

 • The Future is Tomorrow
  The Future is Tomorrow 3 months ago

  Ilhan Mask

 • Filme Gitmeden Önce
  Filme Gitmeden Önce 3 months ago +148

  Elon Musk'ın giydiği ayakkabı Air Jordan 1 ''Tesla''. Özel yapım ve çok güzel

  • Tuçe Akdeniz
   Tuçe Akdeniz 2 months ago

   Canlı yayın Bitmeden Önce bu kadar yorum yapmasaydınız keşke. Merak ediyoruz ama dinleyemiyoruz. Büyük ilgi ile takip ediyorum sizi. Tüm videolarınızı beyeniyorum.ama yorum en son olsa kaçırmasak.daha verimli olucağını düşünüyorum.emeğinize sağlık.çok teşekür ederim bu video da için.

  • Yagami Light
   Yagami Light 2 months ago +4

   Vaay reyiz sen de mi burdasın

 • Yunus Emre
  Yunus Emre 3 months ago

  Elektrik>Petrol

 • Bugün Ne İzlesem
  Bugün Ne İzlesem 3 months ago

  bu gözlük modelini nereden alabilirim?

 • Erkmen tuğrul
  Erkmen tuğrul 3 months ago +1

  Uçakları da elektrikli yapın, ya da elektrikli arabaları uçurun artık :)

 • Wung Army
  Wung Army 3 months ago +34

  Tesla - E'yi Sat Bana.
  Ford - Satmıom
  Tesla - Tm

  Tesla - Bende S 3 X Y yaparım çokmu zor :)

 • Blue Star
  Blue Star 3 months ago

  Param olsa bile almam !... İnsan yoğun emek olmadığı için almam !.. insanı baz almayan ve de insanı baz alsa bile insana değer vermeyen insana değil robotlara işi yaptıran ve insanı köle yapan insan odaklı olmayan firmalara ( hayır ) .

 • Vanilla XoXo
  Vanilla XoXo 3 months ago

  Keske alt yazi koysaydin anlatmak yerine C1 seviyesinde ingilizce konusabilen kisi olarak biraz gicik oldum

 • Fatma Aktas
  Fatma Aktas 3 months ago

  Baris Bey soiyah cok yakismis:)

 • Çılgın Oyuncu
  Çılgın Oyuncu 3 months ago +1

  Barış abi bugün video var mı ?

 • ALDIfreak
  ALDIfreak 3 months ago

  Iyi Günler. Elon Muski hic bu kadar darma dagin görmedim, aciklamasi ne acaba? Sanki birseyler kullanip cikmis sahneye..
  Onun disinda bu Li-On Akküleri yapmak icin harcadiklari enerji ve dogaya verilen zarar, petrolünkinden kat ve kat daha fazlaymis..
  Bunun hakkinda ne diyorsunuz Baris Bey?

 • Hero Oguzhan
  Hero Oguzhan 3 months ago +1

  Geçmiş pi bayramınız mübarek olsun

 • Mevlüt K
  Mevlüt K 3 months ago

  Merhaba abi seni severek izliyorum senden bi ricam olucak kendimizi video ya almadan nasıl içerik üretebiliriz fikir verebilirmisin.? Bu arada çok iyisin başarılar.

 • Deniz TAŞ
  Deniz TAŞ 3 months ago

  Abi yayın ve bu gibi bilgileri bizlere aktardığın için teşekkür ederim, Elon mask büyük bir idealist dünyaya onun gibi insanlar gerekli...

 • Ferdi Dede
  Ferdi Dede 3 months ago

  .

 • Volkan Sözbir
  Volkan Sözbir 3 months ago

  Yeni araç geleceği hedeflemek veya yenilikler getirmektense var olanı sürdürmek ve daha alınabilir / yaygın hale getirmek için geliyor. Tesla yine dersine çok iyi çalışmış ve olması gerektiği gibi olmuş.
  Bu arada Barış Bey sizden bir 5G videosu bekliyoruz. 1-2 sene içerisinde hayatımıza girecek bu yeni nesil teknoloji ile ilgili belgesel tadında bir video çekseniz süper olmaz mı? Ben uzun süre araştırdım, bir de siz insanlara 5G'nin sadece internet hızından ve mobil ağlardan ibaret olmayacağını anlatırsanız çok mutlu oluruz :)

 • Ilker Selim Abay
  Ilker Selim Abay 3 months ago +1

  S 3 X Y ( sexy ) ....

 • Onur TÖREYEN
  Onur TÖREYEN 3 months ago

  Ayarlanabilir mikrotonal gitarıyla tanınan gitarist Tolgahan Çoğulu, yayımladığı video ile Japon iş adamı Yusaku Maezawa'nın, SpaceX'in roketiyle 2023'te Ay'ın yörüngesine yapacağı seyahatine eşlik edecek sanatçılardan biri olmak istiyor.Sizde tanıtım amaçlı Tolgahan Çoğulu ile bir video çekerseniz çok mutlu oluruz.

 • Ayhan Nebiyev
  Ayhan Nebiyev 3 months ago +1

  Reklam yaparak aldığın otomobilin parasını çıkarmayı iyi biliyorsun +1

 • erva burak
  erva burak 3 months ago

  Ben olaya fransız kalmamak için şuraya kaldığım yeri atıp baştaki anlatılan "Anektod"a bir bakayım. Cnlı yayını beklediğim için videoyu sardırmıştım, keşke yapmasaydım.
  29:25
  Gibi bir şeydi.

 • haluk sari
  haluk sari 3 months ago

  ağzını yaya yaya amerikan şivesi yada kısaca gavur şivesi yapınca onlardan biri olabiliyon mu ? modeli ingilizce telafuzla okuyunca mesela ? bi tane elektirik deposunun anahtirinimi veriyorlar sana ? azcık özüne dön azcık . bunların bütün hepsi çay içmediğin için oluyor

 • Mehmet Selçuk Tunca
  Mehmet Selçuk Tunca 3 months ago

  Düşünsenize Milli Eğitim Bakanımız BARIŞ ÖZCAN :)

 • omer alkan
  omer alkan 3 months ago +3

  Küresel ısınmayla ilgili bir video ne güzel olurdu.

 • Al Yap Sat Ticaret
  Al Yap Sat Ticaret 3 months ago

  Dünya ne dertte sen ne derttesin

 • Fatih Demir
  Fatih Demir 3 months ago

  1milyon dolara satılan arabayı öve öve anlatmaktansa 10 bin TL ye üretilen Elektrik araçları tavsiye ederim, asıl başarı fiyatı uygun olanlarda ..

 • Furkan Bahçavan
  Furkan Bahçavan 3 months ago

  Tesla Model Z ne zaman çıkacak acaba

 • Mustafa Dönmez
  Mustafa Dönmez 3 months ago +4

  Şu adamı kaçırdık ona üzülüyorum. Çanakkale'ye montaj fabrikası yapılsaydı, aynı Hollanda gibi ne güzel olurdu. Sonra orta doğuya ve ya avrupaya buradan ihraç edilseydi Tesla'dan daha çok bizim yararımıza olurdu.

 • khulan busra
  khulan busra 3 months ago

  acaba cevap yazyor mu kendisi

 • khulan busra
  khulan busra 3 months ago

  Selam Baris bey ben inglizce ogrenyorum sizce hangi youtube kanalini takip etmeliyim hangi vloggeri

 • Mustafa Dönmez
  Mustafa Dönmez 3 months ago

  Tesla Madıl Ye. Düzeltiyorum Madıl Vay'mış.

 • arda dgmn50
  arda dgmn50 3 months ago

  İzle serisi için love,death robots dizisini tanıtırmısın

 • Yunus emre Bulut
  Yunus emre Bulut 3 months ago

  Bu yıl pi günü ne özel video neden gelmedi

 • Sibel Ngr
  Sibel Ngr 3 months ago

  Sayın Barış ÖZCAN,ben takipçilerinizden biriyim.Uzay bilimi benim gerçekten fazlasıyla ilgimi çekiyor.Dolayısıyla gezegenlerde bunlardan biri tabi ki Proxima B gezegeni hakkında bazı araştırmalarım var bir video paylaşabilir misiniz acaba bu konu hakkında ilgili kişileri ve gezegenin kim tarafından keşfedildiği ve dahi şu an bu gezegenle ilgilenen önemli bilgiler edinmiş kişileri ve bunların bilgileri öğrenmek istiyorum.Umarım yorumumu görebilirsiniz ve bu konu sizinde ilginizi bir video paylaşıcak kadar çekebilir.

 • PUSULA
  PUSULA 3 months ago

  Aslınga güzel bir slagon olur bundan biz bunları roket fabrikasında yaptık

 • PUSULA
  PUSULA 3 months ago +1

  umarın yakında tüm araçlar elektrikli olur ve bu fosil yakıt belasından tüm dünya kurtulur

 • Yusufali Elibol
  Yusufali Elibol 3 months ago

  İnşallah bir gün model S alabilirim.