Kejvina largohet nga Xing me Ermalin

Share
Embed
 • Published on Mar 9, 2019
 • Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
  Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
  Ermal Mamaqi Channel
  Email : [email protected]
  WEB : www.xing.al
  Ermal Mamaqi Social
  facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
  instagram.com/ermalmamaqiofficial/
  ruclip.com/user/ErmalMamaqiOfficial
  soundcloud.com/ermal-mamaqi
 • ComedyComedy

Comments • 441

 • Agron Halili
  Agron Halili Day ago

  pse ike o yll

 • Akssa Begolli
  Akssa Begolli 5 days ago

  Po te kisha qen kisha qen kengetare aktore etj etj kurr nuk kisha shku te emisioni i kti bali .vet te fton e vet te qet ne pozita te palakmushme .thjesht per shikushmeri te emisionit te ti .sja kisha ep shancen me qen e ftuara e ti ncnc

 • Luljeta Kuqi
  Luljeta Kuqi 7 days ago

  Kejvina ishalla te vish prap ne xing

 • Aurela Morina
  Aurela Morina 14 days ago

  O zot sa e bukur te dua shumm kejvina

 • Klaudja Klaudja
  Klaudja Klaudja 17 days ago +1

  😭😭😭😭😭😭

 • Ergi Paja
  Ergi Paja 22 days ago

  Suksese te metejshme keivina

 • Last Saiyan
  Last Saiyan 25 days ago

  Me vjen keq Kevina qe ike ne itali mbase do takohem me ty ne vere

 • natalia malushi
  natalia malushi 27 days ago

  😭😭😭😭😭💔

 • moca zez
  moca zez Month ago

  Kejvina do na marri malli per ty te dua shume
  ❤❤❤💕❤💕

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi Month ago

  Bravo kejvina do shkosh si prositut n itali

 • olssel otress
  olssel otress Month ago +1

  Me mungon shume . Me e mira 😘😘😘🌹🌹🌹

 • Kenzie Challenges
  Kenzie Challenges Month ago

  Dhashe like ne kuptimin qe nuk dua qe Keviiiii te iki

 • Izaiah Jennings
  Izaiah Jennings Month ago

  Pse Ike o kejvina se je shum e bukur dhe maqe ra fjala pse qave

 • Viktor Haka
  Viktor Haka Month ago +1

  Me viene shum keq kejvina shpresoj te vish prap.

 • Gken Nicky
  Gken Nicky Month ago

  Mos e luni ju kejvinen ma e mira eshte

 • xhume muka
  xhume muka Month ago

  Shyqyr

 • Erina Veliu
  Erina Veliu 2 months ago

  Jooo kejvina o ermal as mos gabo me mar naj tjeter

 • beku zhurda
  beku zhurda 2 months ago

  Ka qen shum e Mir ne fillim tani komplet plastic si travestito!

 • ALI SKURA
  ALI SKURA 2 months ago

  Super femer si Barbi eshte ...

 • Dino Kelmendi
  Dino Kelmendi 2 months ago

  @aklan plus

 • Petr Per
  Petr Per 2 months ago

  Goca. Ka ambicie. Ka pasaporte. Italiane. Esht e bukur. E re. Don me arrit me nalt. Me rroge infermiere do vazhdoje ajo me Ermalin. €2500 ne muaj nuk te dalin as me ik pushime!

 • EMILJANA Sharka
  EMILJANA Sharka 2 months ago

  Kot fare pa Klevina

 • Shkoder Shkoderj
  Shkoder Shkoderj 2 months ago

  😂😂

 • ADMIR
  ADMIR 2 months ago

  kjo kejvina nga trute e shprazur fare😂😂💦

 • Xheison Bafti Taramelja Fanpage

  per video te reja 😂😍
  subscribe kanalit te xheison ne you tube linku me poshte ruclip.com/video/_xHqx7xKwxo/video.html

 • albooz albanian
  albooz albanian 2 months ago +1

  Shqiptart vec dini me ofendu!!
  Turp

 • E, d, è, r Aba
  E, d, è, r Aba 2 months ago

  Shtat e hije mend asifije me rop shpije femer sa per figure se per tru 0 super

 • Enis Ajdari
  Enis Ajdari 2 months ago

  Emni kanges?

 • Xx
  Xx 2 months ago

  Bye Bitch

 • Vlor4 G370
  Vlor4 G370 2 months ago

  😪

 • Bob B
  Bob B 2 months ago

  Hajvan njeri

 • SaraPlaysRobloxAndGacha
  SaraPlaysRobloxAndGacha 2 months ago +3

  Sa keq me cjen ka qen velina me e mire e bukur e talentuar e paster e rregullt deri tani dhe me respekt TE LUTEM MOS IK! Un e kam shum qejf Kejvinen!

 • Ani Urgan
  Ani Urgan 2 months ago +1

  Si Khloe Kardashian

 • Nadia Gjoni
  Nadia Gjoni 2 months ago

  Kejvina me ngjan me Clean Bandit!😀

 • Angjela Xholin
  Angjela Xholin 2 months ago

  Shpyrte na mungonnnnn😔❤️

 • Edmir Shatro
  Edmir Shatro 2 months ago

  In o iejvina

 • ab ab
  ab ab 2 months ago

  te qifsha kevinen ermalin dhe xingun.

 • Tontolo Lo
  Tontolo Lo 2 months ago

  Ju lutna Kenga prei min 3:17 deri ne 3:44 ?

 • Dritan Mehaj
  Dritan Mehaj 2 months ago

  Nje budalle me pak ne program

 • True True
  True True 2 months ago

  A kthehet Kevina

 • regan berisha
  regan berisha 3 months ago

  Cfar super pidhi

 • Melisaa Gjoka
  Melisaa Gjoka 3 months ago

  Si po jau merr mendja moderatoret ne kanale te ndryshme hin vetem per followersa ne IG

 • Hellbanian2
  Hellbanian2 3 months ago

  Ik o kar se kshtu na e heke edhe Rashelin la nam ajo gruja jote😂

 • Konti Princ
  Konti Princ 3 months ago

  Marrsh dhe ermalin me veten moj klevin 😀😀😀😀😀

 • last chance
  last chance 3 months ago

  une nuk e di se cfar ka dashur ajo por e di mir qe e ka lan nam fare

 • Tabula Rasa
  Tabula Rasa 3 months ago

  E mire eshte por mua me duket si Khloe Kardashian e cila nuk konsiderohet e bukur ne shba dhe pse me e gjata e motrave. Shije shije kjo dynja

 • Pretty Savage
  Pretty Savage 3 months ago

  Tash a kem me fjet ma shum a ma pak qe po u largojka?

 • Aleksandro Hyka
  Aleksandro Hyka 3 months ago

  Sa keq.
  Nje vajz e bukur si ajo nuk kam2par

 • Marieta Idrizi
  Marieta Idrizi 3 months ago +1

  Qetesohu te gjithe, se sapo fola me Kejvinen..dhe tha qe do ti gjeje 1 pune si ajo qe i uroni asaj..x Mamate,Motrat,Nuset,e te Fejuarat e te gjitheve atyre qe flasin me "Edukate".

 • Lali Ahmeti
  Lali Ahmeti 3 months ago

  🙁

 • Era Buqa
  Era Buqa 3 months ago +1

  SHUM E BUKUR KEJVIN

 • Minire Babiqi
  Minire Babiqi 3 months ago

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Ilir Sopi
  Ilir Sopi 3 months ago

  Me ne fund! Kuder pa marre esht kjo dhe endrra e saj esht ne itali te behet porno-stare.

 • Killersat mobizen
  Killersat mobizen 3 months ago

  Gjynah

 • Brisi Brisi
  Brisi Brisi 3 months ago +1

  😂😂

 • Drita Leka
  Drita Leka 3 months ago +5

  Kisherira ime iku prej aty ?Sa keq!😢

 • Anila Agolli
  Anila Agolli 3 months ago +1

  Shume e bukur dhe do i mungoje xingut sepse shkonte shume dhe me Ermalin dhe reklamat qe benin kishin humor 😉suksese kudo qe te jesh.

 • dancing boy
  dancing boy 3 months ago

  Flm te gjike per like te gjith like

 • Masko Lalako
  Masko Lalako 3 months ago

  O ermal o rrk

 • Suqkaaa Tv
  Suqkaaa Tv 3 months ago

  ose olibmjon nudo HAAHAHAHAHAHAHHAHAHA

 • Elsa Ahmetaj
  Elsa Ahmetaj 3 months ago +1

  Mos! Pse?

 • GAMER GIRL FORTNITE
  GAMER GIRL FORTNITE 3 months ago +7

  Sa inat qe do ik kejvina me e mir kejvina se rasheli 😔 kejvina kinge

 • Serxho Plaku
  Serxho Plaku 3 months ago

  te rriti ermali

 • BANGTAN army
  BANGTAN army 3 months ago +4

  Love kejvina the best💙💙❤❤❤❤👑

 • BANGTAN army
  BANGTAN army 3 months ago +3

  Hahahah osht tu plas rasheli se ket e percollen edhe me ceremoniiiii😅😅😘

 • ARVINED SADA
  ARVINED SADA 3 months ago

  Kengen mos ik e kabe marre te mos qaj per vdekjen o njeri

 • shqiptaret ne KOsove
  shqiptaret ne KOsove 3 months ago

  shyqyr se sun e kqyrshe emisionin me familje pi ksaj

 • jesica junior
  jesica junior 3 months ago

  Ma che stronzata ...

 • Bajame Ametaj
  Bajame Ametaj 3 months ago

  Iku vet apo e hoqen e skkreta ngeli pa pune

 • Mimi Krasniqi
  Mimi Krasniqi 3 months ago

  Ik shko n rrotkari

 • Andues Marku
  Andues Marku 3 months ago +2

  mos ik oj kejvin je shume e bukur

 • Dr Behar Selimaj
  Dr Behar Selimaj 3 months ago

  who fucking cares 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 fuck u ermal

 • Driana Hoxha
  Driana Hoxha 3 months ago +2

  kejvina je më e mira

 • Rovena Cela
  Rovena Cela 3 months ago +1

  Kevina eshte nje kurve e vertet te lumt kevina

 • eda eda
  eda eda 3 months ago

  Lop koti per zotin

 • Vicctory Official
  Vicctory Official 3 months ago

  sa e lodhur esht kjo vajz mo qr

 • Budalliqet Shqiptare
  Budalliqet Shqiptare 3 months ago +5

  Do shkoje ne itali ne milano ti bjere bythes!!

 • The AlbaniaN Bllod
  The AlbaniaN Bllod 3 months ago

  I paska fry buzt si betha e pules 😷🤮🤮🤮🤭👋

 • Ardian Hasa
  Ardian Hasa 3 months ago +21

  Ëndërra e Kejvinës ka qënë të zëjë vendin e Rudinën e jo me hik ne Itali...😭😭😭

 • Ilirid Gervalla
  Ilirid Gervalla 3 months ago

  Gjum skam prej asaj dite

 • Basney Official
  Basney Official 3 months ago

  Eshte me keq sesa te vdes nje njeri?.shko mor injorant

 • albanian boy usa
  albanian boy usa 3 months ago

  baxhellat e ekranit

 • Suzana Hiseni
  Suzana Hiseni 3 months ago

  Te dua

 • Suzana Hiseni
  Suzana Hiseni 3 months ago

  Mirupafshim kejvina te Don Eliza

 • Marina Muça
  Marina Muça 3 months ago

  Na plasi fort po iku kjo

 • Davidoff667king
  Davidoff667king 3 months ago

  hup be mo tt shof zhdukmuu

 • Aleo tv
  Aleo tv 3 months ago +3

  Ju lutem me Beni subscribe

 • Junie Loka
  Junie Loka 3 months ago

  sa keq qe po iken 😪😢😭😓🙁

 • Sara Gashi
  Sara Gashi 3 months ago +1

  Qfar veshni eshte kshtu lopa nihere

 • itsyourboy Renny
  itsyourboy Renny 3 months ago

  Bo bo bo sa mall pika kjo

 • Leoa Ney
  Leoa Ney 3 months ago

  Sa bukur e keni pergatit ana e bukure Ermalit

 • Mireda Toshi
  Mireda Toshi 3 months ago +8

  O lottt 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa e mir je kejvina kukull kush te ka inat ju shtoft zemer 😘😘😘😘😘😘😘😘

 • xhoana Saliu
  xhoana Saliu 3 months ago

  Sa njeri i drejt ..pa dreqnina

 • xhoana Saliu
  xhoana Saliu 3 months ago +1

  Sa njeri i drejt ..pa dreqnina

 • Nurhan Yusein
  Nurhan Yusein 3 months ago

  Po kujt i plas kari per kte torollake dhe funderrin si kejvi shyqyr se na i ka lodh syt dhe eshte duk emisjoni me i pavler prej ksaj debile. Ik tani ne itali dhe qiju me pleq se te rinjet nuk ta varin se je karlloce nga trut moj debile femer

 • Majli Mufc
  Majli Mufc 3 months ago

  Ermal cka na bëre neve po edhe vetes dëm se nuk do te shikojm dot me pa Kevinen :p

 • Nik Rama
  Nik Rama 3 months ago

  Shkoni krejt ne Itali !!! "Escort" ma fort ne Itali ...

 • OTR OTR
  OTR OTR 3 months ago +1

  Super 🍑🍑🍑 je po trunin e ke pak vk

 • megamind al
  megamind al 3 months ago +1

  o ermal o bq si mbone bllok ne insta 😬😂😂😂

 • Ghetto Geasy
  Ghetto Geasy 3 months ago

  shyqyr zotit nje kurv me pak ne ekranet tona