1 Eylül 2019 FOX Ana Haber Hafta Sonu

Share
Embed
 • Published on Sep 1, 2019
 • #FOXHaber
  FOX Ana Haber Hafta Sonu HD izle!
  1 Eylül 2019 Pazar FOX Ana Haber Hafta Sonu Bülteni HD izle!
  FOX Haber Merkezi'nin güçlü ve deneyimli kadrosu tarafından tarafsız habercilik anlayışıyla hazırlanan hayatın içinden haberler, Burak Birsen'in sunumuyla FOX Ana Haber'de!

Comments • 271

 • Zulfiya Ismailova
  Zulfiya Ismailova 3 months ago +1

  Balık sezonunu da kendisi açtı ya pes doğrusu 😂😂😂😂😂😂

 • Cemal Zerman
  Cemal Zerman 3 months ago

  Turkmuer

 • SmokinSexyStyle
  SmokinSexyStyle 3 months ago

  Chp mhp akp hepsi ayni boklar
  Meral niye tayyibe sövüyor sonra elinden tutuyor
  Bahceli 2sene once tayyibin arkasindan sövüyordu simdi arkadas oldular
  Milletin önünde yalandan kavga ediyolar inanmayin bunlara

 • Ayfer Armağan
  Ayfer Armağan 3 months ago

  Sadece kareli çoklu resim defteri kalem siz silgisiz hiçbir malzeme olmadan iki çocuğa 150 verdim gerisi okul açılınca öğretmenlerin listesine göre Allah herkesin yardımcısı olsun

 • Aragorn Kral
  Aragorn Kral 3 months ago +1

  feyzıoglunun 360 derece dönüşünü bülent ersoyda bile göremedik !!!

 • TA2NIR Operatör
  TA2NIR Operatör 3 months ago +1

  Bu FOX Tv'de Kendi İçinde Sürekli Evlilik Yapıyor Varsa Bir Kız Onuda Bana Verin Yaş 36 ASGARİ Ücretliyim 90 Model Arabam ve Şarzlı Matkabım Var Taliplerimi Bekliyorum...

 • Eren Doğru
  Eren Doğru 3 months ago +1

  seri 2 eylülü yükler misin

 • Semih Karakaya
  Semih Karakaya 3 months ago

  cami diyanet kocaman cemaatiz ezanlar susmaz vatanimizi bulemiyeceksimiz binlerce imamlarimizla cok gucluyuz cok istiyorsaniz camiye namazla su olmaya bekleriz yoksa hararetiniz gecmez

 • Ceyhun Qasanzade
  Ceyhun Qasanzade 3 months ago

  Topraqlar Allaha maxsus. Kime dilerse nesib eder. İlahınız mustafa kamal topraqmı yaratmış , onun olsun. Dilinizde demokrasi deyirsiz. Amma birisini ilah edib , her şey onundu deyirsiniz .

 • whintes pro xl whintes pro xl kartal bagc8

  Tayyıp silkelendikçe boka batıyorr yüzbinlerii işten atıp çockarına agaç kabugu yesinler dedi şimdi akp tarafından bir hafta önce işe sokulanlarr için yaygara çıkartıp kayyum atmanın yollarını arıyorr

 • hüseyin torun
  hüseyin torun 3 months ago +1

  Sayın birsen asgarî ucretlilin durumunu konuşun haber yapın gecinemiyoruz hiç kimsenin düşündüğü Yok ya 1.440 lira maaş alıyorum ayıptır günahtır bu kadar kul hakkının nasıl hesabını vereceksiniz

 • Fikriye Boz
  Fikriye Boz 3 months ago +1

  Doğru dursalardı...işlerinin başinda olurlardı tayyibin uzantıları

 • Fikriye Boz
  Fikriye Boz 3 months ago +1

  Çürük elma in artık sahnelerden kapandı senin devrin hırsız soyu bozuk

 • Fikriye Boz
  Fikriye Boz 3 months ago +1

  Senden iyi teröris olurum Tayyip kıvırma arsız polıtıkası yapan zavallı

 • hüseyin torun
  hüseyin torun 3 months ago +1

  1.440 lira maaş alıyorum biraz alt tabakanın hâline bakın lafa gelince mangalda kül birakmiyorsunuz borç içindeyiz gecinemiyoruz

 • hüseyin torun
  hüseyin torun 3 months ago +1

  Asgari ücretli lin durumundan birazda haber yapın kimse sesimizi duymuyor tok açın halinden annamiyor

 • Mazlum Dersim
  Mazlum Dersim 3 months ago

  Irkci fasist bolucu ulusalci kurd halkinin dusmani Metin feyzioglunun adaleti zaten Tc nin adaletsiz ligine benziyor.

 • No Name
  No Name 3 months ago +1

  Rte🤮

 • ali soyler
  ali soyler 3 months ago +1

  Damat. Nerdeki. Kayıp. Burası. Çok. Çok. Önemli. Demesini. Özledik. Devletin. Hiç. Bu zamana kadar kasası. Dollu. Demesinide. Özledik.

 • TR TR
  TR TR 3 months ago +1

  Tayyip i s t i f a

 • Sergül Zengin
  Sergül Zengin 3 months ago +1

  02:10 Saçmalığa bak "... Ülkesinin yanında yer almayan..." diyor, sanki ülkeyi=bütün milleti temsil ediyormuş gibi. Partili devlet, partili cb. mı olur? ANAYASA'ya uyarak milleti temsil edeceğine namusu ve şerefi üzerine yemin eden ama milleti ayrıştıran, kışkırtan, "ANAYASA'yı tanımıyorum" (işine gelince de "ANAYASA" diyen) Partiliyim deyip "Taraf olmayan bertaraf olur." diyen, halka yıllardır büyük yalanlar söyleyen ... hepsi aynı kişi. Ne utanma ne arlanma var.

 • BMW BMW
  BMW BMW 3 months ago

  Diyar bakır Türkiye şehri deilmi Erdoğan sene ayrımcı kansız birisin

 • Fırat Dicle
  Fırat Dicle 3 months ago

  Şu iyi parti bu kötü parti demekle akp oy kaybediyor bırak halk iyi yi kötüyü kendi görsün bir cumhur başkanına yakışmıyor şu parti bu parti kötü diye eleştirme

 • Krosman
  Krosman 3 months ago

  Bu moderatör hiç iyi değil sanki siyasetçi , portakal özentisi

 • Krosman
  Krosman 3 months ago

  Davutoğlu tam bir fetöcü

 • Cevat COŞKUN
  Cevat COŞKUN 3 months ago

  Her yer satılmış, Demokrasi, Adalet bitmiş, ekonomi çökmüş, işsizlik artmış, Türkiye savaşın eşiğine gelmiş bunların umurunda bile değil. Ne olursa olsun yeter ki iktidarlarına bir şey olmasın. Amaç bu. Çünkü kaybettikleri anda yok olacaklarını gayet iyi biliyorlar.

 • Jack Russel
  Jack Russel 3 months ago

  Wer hier Schaspieler ist sehen wir seit über 17 Jahren.
  Und außerdem, stehen gerade Wahlen an oder warum mischt sich ein Ministerpräsident in das geschehen ein.
  Alles im allen ist dieser Herr X ein Kapitän einer untergehenden Partei, da kann mann reden schwingen wie mann will.
  Davutoğlu, Babacan, Gül und viele mehr werden Sehnsüchtig erwartet vom Volk

 • BLUEMAGICBEATS1980
  BLUEMAGICBEATS1980 3 months ago

  bu nebicim cumurbaskani.kendi yapti zaman iyi baskasi yapmadi halde sucluyor miletti.kendine bir bak sen verdigin hangi sözü tuttun nebicim bir insan ne konusmasini biliyor ne birsey gercekden rezillik.

 • Raife Dal
  Raife Dal 3 months ago +4

  Edogan baydin artik yeter git artik düş su ulkenin yakasindan. Neyin pesindesin yol yaptin kopru yaptin yandaş inşaat firmalarini ve kendini zengin ettin. Git saraylarinin birinde otur ölümünü bekle.

 • mustafa alev
  mustafa alev 3 months ago

  tayıba oy verirseniz böyle olur

 • Mesut Cufadar
  Mesut Cufadar 3 months ago +1

  Tayyib sen sandik dibini gorursunde diktatorlukle kayumlarla idare edersin.sen hirsiz ,ulkeyi Satan ,yandaslara peskes ceken kopegin tekisin.

 • Mesut Cufadar
  Mesut Cufadar 3 months ago +2

  Tayyibden muhtar bile olmaz diyenler dogru soylemis ,bu hain ulkeyi bolmek icin buraya getirilmis bir piyondur.

 • Eren ülger Videoları
  Eren ülger Videoları 3 months ago

  Imamoglu reisimizdirr Reis İmamogludir

 • Eren ülger Videoları
  Eren ülger Videoları 3 months ago

  Erodagan kusura Bakma Imamoglunu Cumhurbaskani yapacagiz Bi milliyetci olarak soyluyorum

 • Mert Yalçın
  Mert Yalçın 3 months ago +1

  recep tayıp erdogan herkesi terorist yaptın memleket te kımse kalmadı ayıp yahu sen bunadın be
  bırak bu işi

 • Yılmaz Duru
  Yılmaz Duru 3 months ago

  Bu Parti kurulurken Siyonist İsrail ve ABD gözetiminde kurulduğunu, onca laf söylemenize rağmen hiç dillendirmiyorsunuz. Oysa partinin ilk kurucuları olan kişiler , Abdurrahman Dilipak ve Ali Bulaç vs. diğer sözü geçen kişiler dile getirdiği halde sizler, bırakın dile getirmeyi ima dahi yapmaktan çekiniyorsunuz. Korkuyorsunuz desek yeridir.
  Dahası ve en vahimi ise bu parti kurulduğu zaman Dilipak açıklıyor; " israil partinin kurulması karşılığında bizden 3 istekleri vardı.
  1. İSLAMİYETİN YENİDEN YORUMLAYACAKSINIZ (!)
  2. Orta Doğu Projesinin Gerçekleştirilmesi (BOP)
  3. İsrail'im güvenliğinin artırılması
  şimdi bunlar ne demek oluyor? kimse bunların üzerinde ince ince düşünüp tartışmadan AKP 'nin bugününü konuşuyor. Her şey ortada değil mi? Adamlar dün "AK" dediklerine bugün "KARA" demiyorlar mı? neden diyorlar çünkü İsrail vs ABD ortak yapımı olan bu parti ile ülke bölünüp kutuplaştırılmaya hızlıca adım atıırtılıp ülke değiştiriliyor.
  En vahimi de bu cümlede "İslamiyetin Yeniden Yorumlanması" süreci . Bu ne demek anladınız mı? Diyanet çıkıp çocuk tecavüzlerine tavır almayıp meşrulaştırıyor, Kuranda ayetleri kafalarına göre meal ile yazıp , İsrail'in istediği gibi dini yeniden şekillendiriyorlar. Kuranda kadına şiddet olmamasına rağmen , ayetleri yalan yada yanlış yorumlayarak , Recim gibi bir saçmalığı ayet durumuna sokup kadına şiddeti daha çok teşvik ediyorlar.
  AKP partisi kurulduğu günden günümüze kadar geçen süreci kafanızda bir canlandırın , neler değişti neler oluyor Ülkede tek tek bakın görün, anlamaya çalışın . Yapbozun parçalarını yerine koyun. AKP başa geldiği günden bu yana ülkemizde her şey sıfırlandırıldı, Tarım dahil her şey yok edildi. Ne için? İSRAİL ÖYLE EMRETTİĞİ İÇİN!. Hani parti kurulurken emretmiş ya!... "siz bizim önümüzü açın bizde size yapılacak her türlü operasyonu engelleyelim" sözü verilerek kurulmuş AKP.
  Şimdi bunların tamamı ortadayken , ATATÜRK Orman Çiftliğinin satılması, Atatürk ilke ve İnkilâplarının hiçe sayılarak yok edilmiş olması sadece basit bir tanımdan başka bir şey değildir.
  AKP'nin Türkiye Cumhuriyetine vermiş olduğu zararlar , havuç göstererek kandırdığı kendileri gibi olan AKP seçmenleri ( bilinçsiz seçmenleri tenzih ederim) ardına alarak ülkeyi top yekun imha etme çabalarıdır. Bunları bilip de söylemeyen, üzerine gidemeyenler de cesaretsiz bir avuç köle insanlardır.
  Bu halk artık AKP ile değil BOP ( Büyük Orta Doğu Projesi) ile idare edildiklerinin farkına varmalılar. Bunlardan hesap sorulması gerekirken kimse bu günkü sürekli satılan ülke değerleri, toprakları ,fabrikaları, tarımcılığının yok edilmesinin temelinde yine bu AKP kurulurken İsrail'e verilmiş olan 3 ana şartın yerine getirlmesi sayesinde olduğunu görmeli bu toplum.
  " aman bana bir şey olmasın, çocuğuma bir şey olmasın " zihniyeti büyük Türkiye Cumhuriyeti kurulurken şehit düşen bir avuç Türk insanının mantığı ile bir değildir. Bu ülke kurulurken şehit olan çocukların henüz 15 yaşında olduğunu unutmayalım. Onlarda çocuktular ve şeker bile yiyemediler .
  Fark etmiyormsunuz BOP projesi çerçevesinde Arap ülkeleri boşaltılıp yerine ABD , İSRAİL geçiyor ve oradan kaçanlar Türkiye'ye doldurularak Türkiye Araplaştırılıyor. evet Asıl niyette bu zaten , Türkiye'nin Araplaştırılması. Çünkü büyük düya düzeni senaristlerinden olan SOROS'un başlattığı Arap baharı neticesinde Araplara oynan oyunlar sayesinde tek tek Müslüman ülkeler yok edildi. Peki en son kalan Müslüman ülke hangisi? Elbette TÜRKİYE! .
  Türkiye'nin stratejik önemi yüzünden içten yıkılarak yok edilmesi gerekiyordu , onun içinde Türkiye bu "Arap Baharı" yada diğer adı ile (bana göre ) 'Müslümanlığın Top Yekun Yok Edilme Planın' da en son domino taşlarından birisiydi. Onun için en sona saklandı.
  AKP kurularak da bu başarılmış oldu. Görün bunu artık ben AKP ilk kurulduğu günden buyana bunların farkında olarak özellikle 18 sendir görerek dile getirmekteyim. Bir planın yürüdüğünü anlamayan, göremeyen kişiler bu senaryonun sadece kuklaları durumundalar, farkında olanlar ise maddi çıkarları ile bu zihniyetin peşinde dolananlardır.
  Şimdi baktığımız da ne görüyoruz? AKP Kurucu başkanı devraldığı misyonunu layıki ile icra etmekte. Adamlar aldıkları misyon üzerine ülkeyi darma dağın edip , Türkiye' Arap baharının son domino taşı olup , İslamiyeti bitirmek için harekete geçmişlerdir. bunu sağlamak için önce Ülkenin başına Müslüman görünümlü bir lider gerekliydi yada parti İsrail bunu sağlamak için AKP ' yi kurdu.
  Sonra başına her tarafa döne bilen bir lider imal etti. Daha sonra ülke dar boğaza sokularak isyanların başlaması sağlanacaktır. ( ki günümüz ekonomisinin ayarlanması da bu sebepledir eşitsizliklere bakıldığında fark edilecektir bu niyet)
  Daha sonraki son aşama ise araplar ülkeye toplanarak Türkiye Cumhuriyeti 'n de bir Araplaştırılmaya gidilerek Türkiye Cumhuriyeti devleti "arap baharı"n daki yerini alarak istila edilmesidir..
  Sonra İsrail gelip ABD eli ile ülkemize el koyacaktır. Bu kadar basit bir olaydır günümüze kadar yaşana olaylar.
  Para için yapılmıyor tüm bunların tamamı Siyonist İsrail'in kendine yurt edinme çabalarıdır başka bir şey değil. Şimdi yazımı okuyanlar benim AKP karşıtı birisi olduğumu izlenimine kapılarak olur olmaz aptalca düşüncelere kapıla bilirler. Tam tersi ben şunu vurguluyorum; AKP veya adı her ne ise... hepsi aynı benim için. Ben Küresel Güçlerin oyunlarına dikkat çekiyorum ve Fetönün de AKP ninde bir Proje olduklarını onlarında bu Büyük düzenin birer maşası olduklarını açıklıyorum.
  Amaç Türkiye topraklarını ele geçirip dünyanın yüz yıllardır ele geçirmek istediği ama başarmadığı bir ülkeyi , tek bir mermi bile atmadan gerçekleştirebilmekti bunu da zaten %80-%90 oranında başardılar.
  Bir düşünün bakalım, biz nereye sürükleniyoruz? Atatürk bu ülkeden Masonları temizlediği vakit ölümünden 10 sene sonra neden ise İsmet İnönü Masonları ne karşılığında yeniden ülkeye sokarak kapatılan localarını kurmasını sağladı?
  Ben söyleyeyim mi düşünmeyin fazla, İsmet İnönü'ye Cumhurbaşkanlığı teklif edildi ve paranın üzerine de kendi resmi basılma sözü verilerek onurlandırılacağı sözü karışığın da Mason locaları yeniden kuruldu. Taa... o günlerde Osmanlı İmparatorluğunu bile bu Masonlar yok etmedi mi? İşte bugün bunların rövanşları alınıyor.
  Türkiye Cumhuriyeti Yok ediliyor, Türkiye parçalanarak İsrail +ABD toprakları durumuna getiriliyor. Anlayın ve görün bunu artık...Sizler hala partileri ve siyasi entrikaları konuşmakla bir adım ilerleyemezsiniz. resmin tamamına, bütününe bakın...
  Yılmaz DURU

 • HAKAN ABAKAY
  HAKAN ABAKAY 3 months ago +1

  Erdoğanın gaflarına gülüyorum
  Siyasettir bu gülün geçin aga 😂
  Eyyy imamoğluuu
  Kimlerrr kimlerle beraber
  Kadere bak kadere

 • Giray YALÇIN
  Giray YALÇIN 3 months ago

  Mezgit kılçığı takılsın boğazına hayırsız herif.

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  HEHEHEHEH GALIBA KENDINDEN BAHSEDIYOR

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  TAYYIP EMMI,, TR MILLETINING GOZU KULAGI ACILDI SIZIN YALANLARINIZI TR MILLETI YEMIYOR

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  TAYYIP KISKANDI YINE IMAMOGLUNU

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  KIMMIS TERRORIST IMAMOGLUMU ESSAS SIZDINIZ

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  ABOO KIRALANIYORMU SIMDI,, KIM KIRALIYORMUS ALLAH BILDIGI YAPSIN BASTA KONUSANA

 • nora arrowood
  nora arrowood 3 months ago

  MERHABALAR SIZLERINDE

 • Yasin ANKARAGÜCÜ
  Yasin ANKARAGÜCÜ 3 months ago

  18 SENEDİR İSTANBULU PARSEL PARSEL SATTIN SONRA CIKTIN BİZ İSTANBULA İHANET ETTİK DEDİN ŞİMDİ KALMISIN İMAMOGLU 1 GÜN TATILDEYKEN ADAM TATILDE DEYİP KAYYUM İÇİN DİŞ BİLEYECEKSİN YER MI LAN BUNU MİLLET EYYY ERDOĞAN EFENDİİ

 • Yasin ANKARAGÜCÜ
  Yasin ANKARAGÜCÜ 3 months ago

  KARAKTERSİZLERİN BAŞI ERDOGAN GİT ARTIK GİT

 • dervis Tas
  dervis Tas 3 months ago

  Reis hic diyarbakira gitmedi ora dusmanlarin topragi

 • BJK 1903 Karakartal
  BJK 1903 Karakartal 3 months ago

  E ATATÜRKCÜ GERCEK CHP KARDESLERIM BUYRUN SUNADA BIR YORUM YAPIN LÜTFEN IMAMOGLUNUN NE ISSI VAR BU VATANDÜSMANI SÖZDE BELEDIYEBASKANLARIN YANINDA ?

 • Seçkin ÖZTÜRK
  Seçkin ÖZTÜRK 3 months ago +1

  İmamoğlu Diyarbakır daymış. Seçim döneminde Binali Yıldırım Kürdistan deyip Güneydoğu ziyaretleriyle oy istemedi mi? Riyakar olan kim merak ediyorum.

 • Dogru Adam
  Dogru Adam 3 months ago

  Devletin adami caliyordur.o inekleri bulunamaz siz korkaklar sokaga cikmayin bu kadar zamlara karsi ses cikarmayin daha ne ler olacak

 • Eren Badoglu
  Eren Badoglu 3 months ago +1

  bu nasil yuzsuzluk ulan terorle kucak kucaga gezen siz degilmiydiniz alcaklar?

 • Fato Alka
  Fato Alka 3 months ago

  CEPKK DLAR

 • ueg1974
  ueg1974 3 months ago

  where is the fucking Fatih ORANGE?????

 • Adil Şentürk
  Adil Şentürk 3 months ago

  E rusyadan ucak alınacak dogalgazla odenecek beyler🥴

 • REİS BAŞKAN
  REİS BAŞKAN 3 months ago

  AOÇ nin kiralama bedeli on kuruş devlete göstermelik aslı yüz milyonlarca TL de sözleşmeyi okeyliyenlerin cebine.

 • Matthew highland
  Matthew highland 3 months ago

  Cildiracagim bu tur olumler sadece tr'de olsa gerek, yada okuma yazmasi olmayan egitimsiz fetoculerin akp'nin tanidiginin tanidigi . Bu akp gelmeden once 20 yil once boyle haberler olmazdi, kadinlar oldurulmezdi, melek gunaysiz kucuk cocuklara tecavuz edilmezdi neden cunku dinciler ortada yoktu onlar yonetmiyordu. Su kuran kursu adi altinda kucuk yastan tecavuz sonra buyuyor zorla evleniyor iktidarsiz yada mecburen gay olmus kadina dayanamiyor olduruyor Kapatin bu gunah pislik yuvasi kurslari heryer kuran internette isteyen okusun bu cocuklari kendi zevklerinize o pislik asagilik duygulariniza ve onlari militan gibi yetistirip bu duzene karsi beyinlerini yikayip Ataturk e kufrettirmeyin.

 • Mısır Tanrısı
  Mısır Tanrısı 3 months ago +1

  Şu bas bas bağıran siyasetçiyi gördükçe videoyu ileri sardıranlar?

 • Matthew highland
  Matthew highland 3 months ago

  kardesim millet doguda elektrige odemiyor hep kacak, benim durust okumus, arab sevici olmayan, Ataturkcu vatandasim sende cek bir kacak hat ulke zaten batti

 • Mısır Tanrısı
  Mısır Tanrısı 3 months ago +1

  İmamoğlu Barzani’yle yan yana oturup megri megri mi dinlemiş hafız?

 • REİS BAŞKAN
  REİS BAŞKAN 3 months ago

  Seçimde oy sandıkları sıkı denetlense AKP nin oyları yüzde onbeşi zor geçer İstanbul belediye seçimlerinde görüldüğü gibi yüz binlerce oyu çalmışlar utanmadan biz kazandık balkon konuşması yapıyorlar.