Leonora Jakupi i rikthehet muzikës, pranon lidhjen e dashurisë - MIRAGE - 19.07.2019

Share
Embed
 • Published on Jul 19, 2019
 • Gazetare: Majlinda Vitia
  Kameraman: Ideal Muhaxhiri

Comments • 252

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi 8 hours ago

  bukuroshe je bravo bravo 👏👏👏👏👏👏

 • sara it
  sara it 2 days ago

  Shyqyr qe e paske gjet oj leonor dashnin 😂😂😂 se thojshin met leonora nder hahaha te uroj fat e lumturi në jet❤🥰👏👌

 • The Human
  The Human 3 days ago

  Si shpirt je e thjeshte e bukur vishesh e mbuluar femra ma e mire ne kosov te duam shum zoti te rujte ❤️♥️♥️♥️

 • flo rinda
  flo rinda 7 days ago

  Kjo esht kengetarja me e bukur shqiptare

 • Dauti Leon
  Dauti Leon 16 days ago +1

  Moti osh martu kjo 😅😅😅

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon 20 days ago +1

  Pyete edhe qka ban ne londer ne koncerte k.....

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon 20 days ago +1

  Si me e pas Mami shyreten rraspillajk te dyja

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon 20 days ago +1

  Ik oj rraspillajk k....

 • Bedri Berisha
  Bedri Berisha 21 day ago

  Femra e ganis hotel pallas ne mitrovic sdisa vite e rren ktu kudra.

  • kskskso jsksks
   kskskso jsksks 21 day ago

   E bukurrrrr shummmn ska bukuri ma e rrall nje leunor eka kosova veq leunor jo mamiii mamiiii po mami apo nena shqip fol bonu vetvetja pershendetje

 • Erna P
  Erna P 26 days ago +1

  Veq te uroj suksese se nake knaq me zërin tan fmija mu kan rrit me kangt e tua kur nuk ishin ne disponim me kerkojshin TY met pa tu kendu💖💖 O BOBOBOBO O BABABABA DASHURIJA JOTE NE PROVIM KA RA

 • MyAntigona
  MyAntigona 26 days ago +10

  Kur po flet per te dashurin nuk po duket e lumtur hiq krejt fallc po thot jom e lumtur po shihet ....edhe mami mami mami gruja 50 vjet spo i ka hije 🤮

  • Maga Zina
   Maga Zina 21 day ago

   @Fatmire Fazliu ĺùjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuu0

  • Fatmire Fazliu
   Fatmire Fazliu 26 days ago +1

   Sesht more 50 vjet.a skeni naj fjal te mir.shum bukuroshe esht.edhe mami pse mos e permendi.me e dashur se mami ska,mamajat jan per femit.

  • MyAntigona
   MyAntigona 26 days ago

   Erna P nuk besoj qe prej si u kan e vogel ka fol me gramatik 😁po nuk po krenohet qe esht drenicake sepse meu kan krenare fol si drenica😎

  • Erna P
   Erna P 26 days ago +2

   Po nese e ka thirr mami prej sa o kan e vogel ashtu i mbetet

 • Laura Laura
  Laura Laura 27 days ago +5

  Shum fake je! Ti ske ndoni vecanti ne muziken tande e as stilin tend!! Por met pa je e bukur, aty ska fjal.
  PS: ne kohen e gjyshes teme osht perdor metafora sa fmi ka Thon zoti !! Ndersa zoti nuk perzihet ne punet e tua, mos abuzo me emer t’tij! E Sot mjeku thot perdor prezervativ dhe e vendos vet se sa fmi don oj katundare... se nuk po te them katundare shkaku qe je prej drenice, por ti katundin ne tru e ke.

  • Ilirida Xh
   Ilirida Xh 19 days ago +1

   Laura Laura kur don Zoti preservativi sben pun oj budallic po hec mos fillozofo se ti spaske as dy dit shkoll po lene Leonoren e meru me pun tua

 • AK-47 s4mm
  AK-47 s4mm 27 days ago

  b

 • Albana Begu
  Albana Begu 28 days ago +2

  E bukura Leonore
  Diva jone

 • Video Shqip
  Video Shqip 28 days ago

  E lodht je oj qike. Shyqyr bile inshallah ki sukses ne kuzhine se per muzike ki pordh moti ne shishe ti.

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago

  o pasha zotin plasa kur po i degjoje keto rena o nuk ke mujte me mashtru najkon se ska lidhja familja se me dale me burra 50 e 60vjeq po ta kona po hajt shko rs

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 28 days ago

   fort po han mut, vazhdo te hash se e paske qejf🤣🤣🤣

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago +1

  a thua qfare plaku tka nxon se ti veq me pleq del e nuk e din popullata

  • Doniko Power
   Doniko Power 26 days ago

   Melihate Mustafa popo shfalerk e sami lushtakut u kane me vite

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago +1

  moti ke thon se po martohesh sdi qysh po ren hajt

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago +1

  i paska ngjite dhembet e porcelanit haaaaa o ma myte o me operacione mos filozofo

  • MyAntigona
   MyAntigona 26 days ago

   Melihate Mustafa po u plak tash

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago

  haaaaaa mamiiiiii o hup bre

 • Melihate Mustafa
  Melihate Mustafa 29 days ago

  qfare lope kjo inteviste fol per pite o kot je bre oj selakic

 • Orjeta Gashi
  Orjeta Gashi 29 days ago

  U ty mashalla te koft

 • Adri SALLAJ
  Adri SALLAJ Month ago +3

  Te ka majt ne skene bukurija se talent per muzik bash ski hiq

 • Isak Rexhepi
  Isak Rexhepi Month ago +2

  Qysh more thoni ska nderhyrje allahile mos u boni hor a qa po mundohni me dhi me kto sene
  Tuta operacione 40 e fiuu ti pa rrudha hunen cub e paske shkurtu edhe nofullat I paske ngushtu e buz e krejt 💉💉 edhe gramatik hiq spi shkon pffff

 • Valdete Shaqiri
  Valdete Shaqiri Month ago

  🌟🌟🌟

 • sanella dibrani
  sanella dibrani Month ago +12

  mami mami nshpi e thirr oj nane hahaaaaa e bukur po ama katunare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fahra L
  Fahra L Month ago

  💎❤

 • bilal Bilali
  bilal Bilali Month ago

  Leonora 💖 👏🏼

 • Fitim Osmani
  Fitim Osmani Month ago

  kur don mi ba ti 6.fmi moj .moc me.nanen tem.nana jem.osht gjyshe 😂😂😂

  • Fitim Osmani
   Fitim Osmani Month ago

   @Tina Aster hup se pot qi nanen gabelic as ty e qiften e ksaj kerkush sju merr .me jav flliq faren

  • Tina Aster
   Tina Aster Month ago +2

   Po ti je martu si gabelt dhe mami jot po ashtu,s te mban kush me u martu 15 vjec.Fshatar idiot.

 • Jeta Ima
  Jeta Ima Month ago

  O Leonra martov ma shpejt e bone naj fmi se mase po i dojshe se koha po kalon sa ma shum vjet ma zor me lind nguto nxone treenin bonu nan le karijeren e mamin se nuk ka me te jetu gjeth

 • irida zguro
  irida zguro Month ago

  Ti je zemer o yll i bukurr 😘😘😘😘😘

 • Mali TV
  Mali TV Month ago

  ti je ma e mir

 • Mali TV
  Mali TV Month ago

  ooo lonor o yll je ma e bukra ato femrat e prishtines si jan si dhija tu hangr makrona jan dhija dhe do te mbesin vc

  • Kujtime Statovci
   Kujtime Statovci 24 days ago

   Te qato makaronkat po vini me bo fam, pse spo nalni ne Drenice???

 • Zana Muca
  Zana Muca Month ago +1

  Je. ⭐Fare

 • Ruhide Cimili
  Ruhide Cimili Month ago +3

  Je Ma e bukura je 1 Dhe Orginal
  Aq shum Qe te dashurojm mbesen e kemi gezu me emrin Leonora ❤️
  Jom rrit me kangt e tua Tdua Pa fund 💋

 • Anita Switt
  Anita Switt Month ago +2

  Mami mami si mu kan 2 vjeqe plakushja e drenic

 • Elidon Celaj
  Elidon Celaj Month ago

  Oh ylli ma i bukur qe egziston ⭐😍🥰

 • astritiable
  astritiable Month ago +9

  Nuk jam martu sepse jam e lidhur shum me mamin, nuk kam nderhyrje kirurgjikale 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • MILAIM ZEKA
  MILAIM ZEKA Month ago +2

  qa ke lyp ne prishtine drenicajk.

 • Rifati Meleqe
  Rifati Meleqe Month ago

  je shum e bukur por edhe koha ka ec ti veq gati u plake po martov se je mbi 41 vjeqare suksese njet

 • LUAN G63
  LUAN G63 Month ago

  Oj pjeshk

 • G. K
  G. K Month ago

  Leonora paske nis edhe ti kapak si jahjaga me silicon. Ruju bacit se mos po dokesh ma ne fund si jahjaga si me kan moter e Michael Jackson.

 • asllan beqiri
  asllan beqiri Month ago +1

  Ske turp me fol per baben ton te ndjer. E dim krejt se ai ka qen burr shum i mir por ti e nana jote e keni lane mes rrugve. Jane personat qe e kan mbajt me buke ne Shqipri. Ti emrin e babes e perdor per reklam . Ehhh moj lop e paftyr krejt e dim per ty e nanen tande

 • Genta Ci
  Genta Ci Month ago +4

  Kengtare je 👌👌💯Amo Mami mamiiii pfff edhe tjetra me 40 jom msu me bo pite 😂mkallt Vip e kosovs ehh dej dje jem rrit me buk kalloamoqe mos harroni duhet me kon krenar a na shqiptar aqik tonve duhet me kon jo vetvetja dej kur mo.

 • Arlinda Dije
  Arlinda Dije Month ago +1

  Mbretresha e muzikes je ti yll i vertete qe gjithmone shkelqene 👑❤

 • Albina Morina
  Albina Morina Month ago +10

  Zonja 40 vjeqe jep Intervist per Publikun si me qen nje Adoleshnete ,Mami me ka then me bo Kang ,kam mesuar te pergadis PITE,mendoj tash do te Pauzoj per te mesuar per te mbaruar Turshi ,Bukurin e posedon ,Koken boshe ka ,si gjithmon shum false dhe mistike ,le mjerisht ne cdo Intervist per te kuptur kte ,dhe sot e kesaj kesaj Dite ku i ka shkel te 40 tat.

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 18 days ago

   @Albina Morina Nuk kam nevoje te ju njoh juve aq mire, mendimi juaj eshte publik dhe kaq mjafton per te kuptuar se çfare jeni ju, po ju pergjigjem publikisht 😘🤔. Nxjerr vrere kot, mos te vjen inat Ok😜

  • Albina Morina
   Albina Morina 18 days ago

   @Daorsa Orsa ,me fal, po nihemi neve aq mirr saqe po komenton mbi Jeten time private dhe Fizikun tim !?
   Logjiko pak me paster cfar shkruan please!
   Zonja.J. eshte Person publik dhe gjithsecili nga ne ka te drejt te jep Menimin e vet.
   Don te gjithe komentuesit ketu te i detyron te shkruajn ose komentojn pozitiv mbi Zonjen Jakupi ?!
   hhahahhahahaha
   Te lutem mos u bej komik!
   Te pershendes!

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 19 days ago

   Te veshtire e kam t'i kuptoj njerezit si puna jote qe kane vene rregullore mbi sjelljen e çdokujt, pa e kuptuar se eshte jeta e saj, se ajo vendos si te sillet ne jeten e saj, derisa askujt s po i bene keq. Keshtu qe po i bie qe ju te konsultoheni me psikologun. Ne anen tjeter Leonora Jakupi ka vlera te medha e mendimi juaj eshte fare pa peshe. Ju leni shume per te deshiruar. Xheloze e shemtuar qe ju pengon lumturia e tjerve, e do t'i ngushellosh ata qe ndjehen keq... Hajde bye bye.

  • Albina Morina
   Albina Morina 19 days ago

   @Daorsa Orsa ,po te kuptoj qe po mundohesh me kamufluar,po te djeg ky Realitet qe kam shkruar mbi Zonjen L.J ,nese e ke shum te veshtir shko konsultohu me ndoj Psikolog ,Zgjidhje efeketive mendoj.
   Te Pershendes!

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 28 days ago +1

   Pse mos u dasht te thote Leonora diçka qe te pelqen ty, veç me dasht ti kte. Oj trullajke kjo per jeten e vet ka fol jo tanden bitch.

 • Lumbardh Kryeziu
  Lumbardh Kryeziu Month ago

  Bravo

 • Saranda sabit Beqiraj
  Saranda sabit Beqiraj Month ago +1

  I

 • SAMI ADEMI
  SAMI ADEMI Month ago +5

  Gjitha ja ka dhen Zoti,pos kenges. Kjo edhe kenga dy botera diametralisht konvergjente,mjerisht ky eshte realiteti !!!

 • Linda Barbatovci
  Linda Barbatovci Month ago

  Kush nuk te don te urrej

 • Learta jakupii
  Learta jakupii Month ago +2

  LEONORA je nje femer perfekte Zëri yt esht si engjellor je👑

 • Sadik Deqani
  Sadik Deqani Month ago

  Leonor je e Bukur gjitha i ke, por me Kendu sdin!🤭

 • Eli Elhame
  Eli Elhame Month ago +4

  Super star❤

 • Dosti High
  Dosti High Month ago +1

  Bravo leonora ja diva e muzikes shqipetare vetem kush ta ka inatin ikon e muzikes shipetare per shume shekuj . Po shkelqen 100% natyrale

 • Aferdita Fetahaj
  Aferdita Fetahaj Month ago +2

  Valla leonor edhe ti bukuroshe je Kan edhe ju vipat e kosoves shum po e qereditni veten me kta botokse Apo e sheh veten ne foto qysh te koke Bo me kta botoks Mos wet edhe qeta te folur sdi pa lidhje tu mu petullue fol moter shqip te kosoves shum menemadhe po dokesh shum arrogante si te kesh prek zotin me dor te pershendes nga ghermania

 • vata arsi
  vata arsi Month ago

  Sa e bukur qe eshte 🌹

 • Xh A
  Xh A Month ago +1

  Shum e bukur je Leonora te kam adhuru dhe prap te adhuroj ... E vetmja kengetare je siq ke qen edhe dot jesh prap ashtu ske ndryshu aspak ne gjitha apektet si ne fjalor ashtu ne veshje ... Te lumt e vec vazhdo keshtu je njesh. ♥️

 • Fadil Syla
  Fadil Syla Month ago +3

  SA IPERKET FEMIVE JAPI KI BOLL VEQ MSHOJ🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Muhamed Aliju
  Muhamed Aliju Month ago +1

  Ma e bukra asht po kum shkru gabim me falni

 • Mitrovica Kosova
  Mitrovica Kosova Month ago +2

  Hajde Botox hajde 😁😁😁

 • Miss Melissa
  Miss Melissa Month ago +2

  Shum e bukur gjithmon je🇫🇷🇫🇷🇫🇷❤️

 • Pubg MOBILE
  Pubg MOBILE Month ago +2

  Je ebukur si gjithmon te duaaa ❤❤❤💋💋💋

 • De Ar
  De Ar Month ago +10

  40 vjet spo di me gatu 😂😂😂😂 i duket vetja si 15 vjece ksaj a cka 🤦🏻‍♀️🤣🤣

  • Bonna Shala
   Bonna Shala 22 days ago

   aman bash.hahhahaa

  • Nora Halili
   Nora Halili 26 days ago

   De Ar qe de ket desha ne then Edhe une thot kam pausu 2 vjet e sdin me gatu

 • De Ar
  De Ar Month ago +12

  Popo nene me shume femije 😂😂 po 40 vjet i ke! Kur do i besh ata femije? Edhe pse te lavderojn shume por je shum fallce,shum mendje madhe,shum te ka hy vetja ne qejf! Vetem ti qe sje origjinale,shum larg je prej origjinales 👎🏼

  • Klodiana Morina
   Klodiana Morina Month ago

   De Ar Edhe kjo si Bleona i ka qu qelizat mi rujt per me bo fmi ne te ardhmen 😂😂pak hjg se Zoti esht i madh aj i ka bo caktimet per te gjith

 • Sh B
  Sh B Month ago +2

  Hala kjo mami babi aaa😀

  • Xhafer Ahmeti
   Xhafer Ahmeti Month ago

   Iha pe tepron mami mami si me qen thmi bash bajat shum pe tepron shum e thjesht valla

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido Month ago +1

  🎃🧶🧶🎃🎫💎💎🦠🦠🐠🐠🎫🎏🎏💎💎🥎🥎🔋🔋 *Jezu Krishti është i vetmi Perëndi i vërtetë!*
  *Një Perëndi që u ngrit nga të vdekurit dhe jeton përgjithmonë.*
  *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *gjithashtu shërojnë trupat e tyre.*

 • ILLYRIA MADHE
  ILLYRIA MADHE Month ago +2

  Leonora prit edhe 20 vjet edhe tani martohu taman i ban 60 vjet tek ateher fillon jeta ma e mir bahhahhahaahahahha....

 • Sabi Sabi
  Sabi Sabi Month ago +1

  Nuk e kuptoj pse kamra nuk ja kam afer fytyren se pse sa po ja pash nga afer plot puçerra 🤣😂😂😂😂😂😂👎👎👎

  • L.S.J Jashari
   L.S.J Jashari Month ago +1

   Me ni emision tjeter tregoj qe ka puqrra Lale ske bo naj zbulim🖓🖓

 • Edmond Hylenaj
  Edmond Hylenaj Month ago +9

  Karrjeres tende ? Po ciles karrjere moj ? Po ty tka dhez me nje kenge “pafajsia” apo si esht thir ajo keng ne at kohe te luftes , perndryshe ti edhe muzika jeni si nata me dite , dhe nje pyetje ti qe kurr nuk te sheh njeri ta kesh nje koncert prej ka i merr gjith kto lek ti ? Po e ki krahin e fort me politikanet e mos harro se pa honger huder era nuk te vjen , i urrej ato qe shiten te ndershme e knej skan lan gja pa bo . Tek e funit jeta jote osht po veq mos u shit diqka qe sje !

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 28 days ago

   Ooo klloshar kishe po them diçka, kqyrni more motrat e grate e juaja, qe per ka 10€ i qon ku dush, e kjo moti a kengetare, normalisht qe i ka fitu vet. Po fitojne do katunarka t thjeshta tu knu neper dasma e kudo ja Leonora. Mos ha fort a nive!

 • hana hana
  hana hana Month ago +8

  Shkurt e shqip je 👑👑⭐⭐

 • swetty Sweet
  swetty Sweet Month ago +1

  Shum e bukur esht 😍. Por kur po thot jom shum tradicionale e shof veten me shum femi? Kur ma? 😂

  • Daorsa Orsa
   Daorsa Orsa 28 days ago

   Fmijte ban edhe m i adaptu. Nese je njeri i mire dhe nene e mire ose baba mund te jesh prind i secilit femije qe ka nevoje. Nejse teme e rande pak per ty

 • Egzon Mobil
  Egzon Mobil Month ago +4

  sa vjet bre i ka bo kjo ?

 • Edmond Elshani
  Edmond Elshani Month ago

  Shkoj moj flej se tka dal avati dy Sa shum koke ly Mi me e bo ere por je plak 🤦‍♂️

 • Izet Morinaj
  Izet Morinaj Month ago

  Mashalla

 • Aldo Barziu
  Aldo Barziu Month ago

  ruclip.com/video/Xm0g7RppHsc/video.html