Eni Koci - Your Love (Official Video)

Комментарии: 575

 • Klodi OTR
  Klodi OTR 1 день назад

  Love it♡♥♥♡!

 • Mira Love
  Mira Love 1 день назад

  E vecante, e bukur, kenge e bukur.

 • genci genci
  genci genci 1 день назад

  Super kenge 👌 ❤

 • Sky Life
  Sky Life 2 дня назад

  Shume nice .

 • Bashkim Latifi
  Bashkim Latifi 3 дня назад

  super këngë

 • Artiol Ziu
  Artiol Ziu 4 дня назад

  Mi piace il like me pelqen

 • Redi Redi
  Redi Redi 7 дней назад

  👑😍👌❤👏

 • genci genci
  genci genci 7 дней назад

  Kush ta ka inatin,le te pelcasin :) Je yll i shqiptaris

 • Herget Kreka
  Herget Kreka 9 дней назад

  you're the best, girl!

 • Deni Deni
  Deni Deni 10 дней назад

  The best👏❤️

 • Linen Bacol
  Linen Bacol 10 дней назад

  i love this son...best wishes from Italy

 • Niku Niku
  Niku Niku 12 дней назад

  reply reply pa fund. Suksese Eni..

 • Lisalisa 1801
  Lisalisa 1801 13 дней назад

  nuk po them qe ka kopjuar Ariana Grande por videoklipi esht i ngjashem

 • YangYello
  YangYello 14 дней назад

  Nice Video ;)

 • Izja Hymetllari
  Izja Hymetllari 14 дней назад

  sukses

 • Fadi Doula
  Fadi Doula 14 дней назад

  Dope and catchy...Love it♡♥♥♡!

 • Blerta Inlove
  Blerta Inlove 15 дней назад

  pse kjo me kujton how deep is your love... e vjedhur mesa duket

  • Esra Gjonomadhi
   Esra Gjonomadhi 14 дней назад

   Me sme duket ashtu sic mendon ti. Cudi,pastaj muzika ose vija melodike ska lidhje fare . Per mua eshte shume kenge e bukur.


 • Eno Leska
  Eno Leska 18 дней назад

  Kenge shume e bukur

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 19 дней назад

  I Love this song 👌

 • Dasom Chrysanthemum
  Dasom Chrysanthemum 19 дней назад

  Albania has great music. Greetings from USA.

 • Ardonis Sylejmani
  Ardonis Sylejmani 21 день назад

  i don't want your love in my mind 2x
  i'm switching up
  feels i am on fire...
  bravo eni
  me te vertet je nje kengetare shume e bukur dhe e talentuar
  edhe pse dhe ne anglisht kendon bukur me shume te shkon te kendosh shqip sidomos ne dialektin kosovar💜💜💝💝💞💞💗❤❤😇😇👌👌😘😘😍😍

 • alesja al
  alesja al 22 дня назад

  je ylllllllll. ENI 😍😍😍😍

 • Erald Bosi
  Erald Bosi 22 дня назад

  ♥ ♫ ♥ VERY FAVORİTE SONG ♥

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


 • Niku Niku
  Niku Niku 23 дня назад

  Very beautiful👍👍👍👏👏👏👏👏🌟🌟

 • Aldo Bosi
  Aldo Bosi 26 дней назад

  fiksuse kjo keng :D

 • Stresi Stresi
  Stresi Stresi 26 дней назад

  Nice song 👌

 • Ludjana Cota
  Ludjana Cota 27 дней назад

  Shum kong e fort bravo Eni😘 Amazing 👑

 • Santiljana Santi
  Santiljana Santi 27 дней назад

  muzik shummmmmm e bukurr💟💗💘💘💗💟

 • Armenda Loloci
  Armenda Loloci 27 дней назад

  The best video👑

 • Πετρος Σουλις
  Πετρος Σουλις 27 дней назад

  She is cute

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


 • AlbiNita Anita
  AlbiNita Anita 27 дней назад

  Meri tr okayy ky eshte mendimii yt
  Gjithsesi edhe un km nje mendim te till gjithsesi muzike e bukur :-)

 • Kostadina Kapel
  Kostadina Kapel 27 дней назад

  super femer je eni po ashtu edhe motra

 • Mondi Boy
  Mondi Boy 28 дней назад

  Stunning zemer

 • Mira Love
  Mira Love 28 дней назад

  Love you 👏👏👏 je nje nder femrat me te bukura shqiptare je nje super star je vertet nje ikon e muzikes dhe bukuris love you 👏👏👏

 • Safet Lika
  Safet Lika 28 дней назад

  This Video is amazing! 📸I 💃🌍

 • Safet Lika
  Safet Lika 28 дней назад

  Everything to me💘

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 28 дней назад

  O eni na kalle more shpirt ❤️😜👌

 • Meri Tr
  Meri Tr 28 дней назад

  Queen👑

 • hajgare123 hajgare123
  hajgare123 hajgare123 28 дней назад

  wow veq vazhdo eni vetem xhelozat nuk e pelqejn kete keng

 • AlbiNita Anita
  AlbiNita Anita 29 дней назад

  This song
  o_O eshte e vjedhuuuur

  • Meri Tr
   Meri Tr 28 дней назад

   Kurrr jooo. eshte kenge shume e bukur dhe muzika nga E.Doda


 • Herget Kreka
  Herget Kreka 29 дней назад

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Herget Kreka
  Herget Kreka 29 дней назад

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Aldo Bosi
  Aldo Bosi 29 дней назад

  Shum e bukur kenga dhe Eni me e mira je❤.. Vazhdo perpara Eni se je me e miraaaaa

 • Alma Alma
  Alma Alma 29 дней назад

  Wonderful 😍😍😍

 • Unik Unik
  Unik Unik 1 месяц назад

  The best video👌👏👏❤

  • Meri Tr
   Meri Tr 28 дней назад

   Queen👑


 • Redi Redi
  Redi Redi 1 месяц назад

  Enny is sexy angel

 • Paola a
  Paola a 1 месяц назад

  omg her hair is goals

 • Florian GAMING
  Florian GAMING 1 месяц назад

  #subricbe my channel

 • Unik Unik
  Unik Unik 1 месяц назад

  Bravoo Eni👌👏👏

 • Meri Tr
  Meri Tr 1 месяц назад

  Mos u ndal se je me e mira. Kenga shume e bukur ,suksese Eni.

 • Meri Tr
  Meri Tr 1 месяц назад

  Love it 👌

 • Girish Kumar
  Girish Kumar 1 месяц назад

  aa

 • Free PayPal cash gift card codes
  Free PayPal cash gift card codes 1 месяц назад

  NICE

 • 73333 ALI ali
  73333 ALI ali 1 месяц назад

  Nice

 • Romuald Cementarski
  Romuald Cementarski 1 месяц назад

  Nice vid, keep doing that!

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


 • ahmed hr
  ahmed hr 1 месяц назад

  goooooooooood

 • Lookdiss
  Lookdiss 1 месяц назад

  nc

 • Riyad Rafi
  Riyad Rafi 1 месяц назад

  hi

 • Franceska Mmv
  Franceska Mmv 1 месяц назад

  Me pelqen shume .love you eni

 • Erald Bosi
  Erald Bosi 1 месяц назад

  The best👌

 • beni beni
  beni beni 1 месяц назад

  The best song and singer 👌❤👏🎶🙏🎧

 • Kushtrim Otr
  Kushtrim Otr 1 месяц назад

  Pervecse eshte shum e bukur,eshte dhe kengetare shum e mire. te uroj te arrish majat me te larta ne music sepse ti e mriton me shume nga te gjitha qe kane ecur,sepse i ke te gjith komponentet yll👑😍👌❤👏

 • Sara Bagger
  Sara Bagger 1 месяц назад

  shume e mire 👌👅 love from sweden

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


 • Aldo Keci
  Aldo Keci 1 месяц назад

  kopje e videoklipit te Ariana Grandes EVERYDAY

 • Mandi cerma
  Mandi cerma 1 месяц назад

  love this song 😍😍😍

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


 • Sidi 012
  Sidi 012 1 месяц назад

  Uau ,per mua je hata fare. Me pelqen shume,si kengetare,si bukuri dhe padiskutim si kenge shume shume e bukur ❤❤❤

 • Genta Kulla
  Genta Kulla 1 месяц назад

  deni deni ajo eshte me e keqe se ariana grande dhe eshte munduar ta kopjojr

  • Sidi 012
   Sidi 012 1 месяц назад

   Ca thu mi goc,a je e semer ti apo cka?!


 • Deni Deni
  Deni Deni 1 месяц назад

  Reply nonstop ❤👌

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 дней назад

   The best video👌👏👏❤


 • genci genci
  genci genci 1 месяц назад

  Me e bukura e krejteve ne kete super kenge 👌 ❤❤❤❤

 • Enrico Longes
  Enrico Longes 1 месяц назад

  I Love this song 👌 Beautiful singer 👌

 • Genta Kulla
  Genta Kulla 1 месяц назад

  tu u mundu me kopju ariana granden. Hahahhaah 😝

  • Deni Deni
   Deni Deni 1 месяц назад

   Eni eshte 10million here me e mire se ajo dhe ska lidhje fare kenga me ate te sajin.


 • Anila Deari
  Anila Deari 1 месяц назад

  ENI😍😘😙😍😘😙😍😙

 • Ganja Kola
  Ganja Kola 1 месяц назад

  The best 👌👌👌👌

 • Sheki Salihu
  Sheki Salihu 1 месяц назад

  Pi kejve ka pak paska kopju
  Jam ka e ndegjoj silent veq podu me pa😂😂

 • kejsi kani
  kejsi kani 1 месяц назад

  like kush menon qe eshte nje super kengetare

 • Mirela Naci
  Mirela Naci 1 месяц назад

  super 👌 e preferuara ime 😍 me e bukura e ketij viti

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 дней назад

   The best video👌👏👏❤


 • Saimir karaj
  Saimir karaj 1 месяц назад

  Love from Ithaca...

 • High Sweet Girl
  High Sweet Girl 1 месяц назад

  it's very good song love you Eni Koci you are soo beatiful and you're my soul my everything, only, <3 heart,eyes,miss I love you soo much Enii love you Bæ <3

  • Redi Redi
   Redi Redi 7 дней назад

   👑😍👌❤👏


  • Herget Kreka
   Herget Kreka 29 дней назад

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PROUD TO BE ALBANIAN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


  • High Sweet Girl
   High Sweet Girl 1 месяц назад

   love you eni


 • Bruna Tafa
  Bruna Tafa 1 месяц назад

  haha ka kopju pak ariana grande but btw nice try

 • Let it snow
  Let it snow 1 месяц назад

  shqiptari si te qel gojen lyp shuplak mi dhan pse more gjykoni kengetaret tona pse nihere sjepni koment qe perkrah gjakun tond po vec hani m....jo pse spo knon anglisht jo je munu mu dok si filanja phii kurr shqiptart me ec perpara me qitmentalitet.....pershendetje Eni nga Kosova se si loqk je do zoti arrin ne mediat boterore xxx

 • Kelin Chakma
  Kelin Chakma 1 месяц назад

  Sweet and sexy

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 дней назад

   The best video👌👏👏❤


 • taylor Anni
  taylor Anni 1 месяц назад

  pse m dukt si era mua kjo???❤ love her anyway❤

 • Fjona Sulko
  Fjona Sulko 1 месяц назад

  kopje e ariana grandes pa pike dyshimi .nk ka ndryshuar asgje prej videoklipit t ariana grane everyday👎👎

  • genci genci
   genci genci 1 месяц назад

   Po skena eshte skene dhe nuk ka lidhje me Ariana Grande se ka shume qe e kane bere lyric video. Per mua ka rendesi qe kenga eshte super dhe Eni edhe me super dhe shume sex.


  • Fjona Sulko
   Fjona Sulko 1 месяц назад

   Nina Serkovca nk e kisha per kengen por per videoklipin


  • Nina Serkovca
   Nina Serkovca 1 месяц назад

   Kenga ska lidhje me Ariana Grande.


 • Egzon Begolli
  Egzon Begolli 1 месяц назад

  Wtf is this shit

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 дней назад

   The best video👌👏👏❤


  • Monika Lula
   Monika Lula 1 месяц назад

   Egzon legeni.


 • Linen Bacol
  Linen Bacol 1 месяц назад

  Beautiful song and Singer

 • Visar Bojaj
  Visar Bojaj 1 месяц назад

  Bukuroshe edhe kenga Top 😍

 • Алина Кордрой
  Алина Кордрой 1 месяц назад

  мда

 • INWESTOR Regulus
  INWESTOR Regulus 1 месяц назад

  All come here!!!🏆Приглашаю всех желающих в 💼ЛУЧШИЙ НАДЕЖНЫЙ ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ТОП ПРОЕКТ 2017 года! 💼🔥 🏆Вывод - ОТ 1 РУБЛЯ (ИНСТАНТ)⏳Срок инвестирования: бессрочный🌟🏆 Подробности :https://regulus-invest.com/?ref=Narick

 • Eglantina Laloti
  Eglantina Laloti 1 месяц назад

  je me e mira Eni te uroj suksese te metejshme super yll kenga dhe ti bashk te lumt kshu vazhdo

  • Linen Bacol
   Linen Bacol 1 месяц назад

   Edhe une keshtu mendoj.


 • artur borondukov
  artur borondukov 1 месяц назад

  someone teach that piece of shit choreography

 • haa alll
  haa alll 1 месяц назад

  Mir knan maj tmarrsha tkeqen por un se tradhtoj greten Hahahah

 • sekite2
  sekite2 1 месяц назад

  wow they lyrics are so deep

 • Arbu97
  Arbu97 1 месяц назад

  hello from america, qfar gjuhe esht?

 • Константин Суханов
  Константин Суханов 1 месяц назад

  Лучший юмористический канал https://www.youtube.com/channel/UCAJERVSLND4omyLjE69v6Xw

 • Orjada Omari
  Orjada Omari 1 месяц назад

  e bukur si keng por se prisja kete nga ju madje nga Eni Koci

 • Adrenalina 1
  Adrenalina 1 1 месяц назад

  I Love You Gerta 🤗😚👑💓

  • High Sweet Girl
   High Sweet Girl 1 месяц назад

   Adrenalina 1
   her name is Eni no Greta


 • Innovation Gallery
  Innovation Gallery 1 месяц назад

  sub me i will sub yours and also my channel includes new tec vedios

 • Mrs Hulaj
  Mrs Hulaj 1 месяц назад

  Sa palidhje bre pse krejt po ja nisen anglisht tash njona ma zi se tjetra

  • Redi Redi
   Redi Redi 29 дней назад

   The best video👌👏👏❤


  • Erald Bosi
   Erald Bosi 1 месяц назад

   Kush ja ka inati ju piiiiiiiiip Nona 😉👑


  • Mrs Hulaj
   Mrs Hulaj 1 месяц назад

   Mos ha mut fort se fort po ta kona! Normal qe e ndegojm amo kto se sdin me knu let e lajn ket pun po mos bo fjal fort


  • Nardd Nardd
   Nardd Nardd 1 месяц назад

   Ma zi je ti,se anglisht kendon gjithe bota dhe ne te gjitha po i degjojme neper makina dhe ti na tregon gjuhen angleze tani @Mrs Hulaj. Shko mos na bej zhurm kot


  • Greis Hana
   Greis Hana 1 месяц назад

   O injorant/injorante te kendosh anglisht qenka pa lidhje?! Po vetem muzika nuk ka gjuhe,sepse ndjehet e shijohet, nuk lexohet!! Po trashesia ketu ka arritur kulmin. Eni the best 🌟🌟🌟


 • iamadrigaming
  iamadrigaming 1 месяц назад

  trupin e ki te fort po kangen shum t'keqe

  • Erald Bosi
   Erald Bosi 1 месяц назад

   Kush ja ka inati ju piiiiiiiiip Nona 😉👑


  • Greis Hana
   Greis Hana 1 месяц назад

   Ahahahaha.. The best song 👍👏🌟


 • sportpoint
  sportpoint 1 месяц назад

  I envy your skill

Seo