ABD SURİYEYİ Neden TOMAHAWK FÜZESİ ile VURDU? | RUSYA FÜZELERİ Neden İMHA EDEMEDİ? | 2017

Поделиться
HTML-код
 • Опубликовано: 7 апр 2017
 • ABD Suriye'yi S-400'lere yakalanmamak için Tomahawk füzeleriyle vurdu.
  BD savaş gemileri sabaha karşı Suriye'nin Şayrat Hava Üssü'nü 59 füzeyle Toma Hawk füzesiyle vurdu. Saldırının Akdeniz'deki USS Porter ve USS Ross destroyerlerinden yapıldığı açıklandı. Hava üssünün son haline ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde bir hangarın da büyük hasar gördüğü görülüyor. Rus televizyonları saldırıda 9 uçağın da hasar gördüğünü iddia ediyor. Suriye ordusu ise 6 kişinin öldüğünü duyurdu.
  ABD'de Pentagon, Suriye'nin İdlib şehrine düzenlenen kimyasal silah saldırısı sonrası sabah saatlerinde Suriye rejimine ait bir hava üssüne 59 Tomahawk füzesi fırlattı. Peki neden bu silahı kullandı?
  ABD Tomahawk füzelerini daha önce de kullanmıştı. Ancak Suriye'de DEAŞ'a yönelik operasyonlarda savaş uçaklarını kullanan ABD, bu kez Akdeniz'de bulunan savaş gemisinden gönderdiği Tomahawk füzelerini tercih etti.
  ABD'nin bu tercihinin sebebi ise Rusya'nın S-400 uçaksavarlarına hedef olmamak.
  Öte yandan ABD Ordusu yetkilisi, olası bir hava saldırısında savaş pilotlarının hayatını kaybedebileceğini ve bunun da Trump alehine kullanabileceğini söyleyerek Tomahawk füzelerine başvurduklarını söyledi.
  Kızılderili baltası' anlamına gelen Tomahawk, gemi ve denizaltılardan atılıyor. Nükleer başlık taşıyabiliyor.
  Fiyatı 500 bin dolardan, 1.4 milyon dolara kadar yükselebiliyor. Uzunluğu: 5.5-6.25 metre, ağırlığı 1315-1587 kilo, çapı 51.81 cm, menzili 2500 km.
  Tomahawk füzesi, 450 kilo patlayıcı taşıyabiliyor ve saatte 880 km hıza ulaşıyor.Akıllı füze olarak adlandırlan Tomahawk füzeleri, alçak irtifadan yeryüzüne paralel hareket ediyor, engellerin çevresinden dolanıyor ve radara yakalanmıyor.
  Sığınaklar, radarlar, komuta merkezleri saldırılarında kullanılıyor.
  LÜTFEN ABONE OLUN
  ruclip.com/user/teskilattvturk
  Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için;
  ►teskilattv@gmail.com
  Sosyal Medya Hesaplarımız;
  ►Facebook: facebook.com/Teskilattv
  ►Instagram: instagram.com/teskilattv/
  © Videoların Başka Kanallara Yüklenmesi Kesinlikle Yasaktır. Yüklenmesi Durumunda Hak Talebinde Bulunulucaktır.
  #Teşkilattv #TeşkilatGeriDöndü
  Anahtar Kelimeler.
  Savunma Sanayii, MİT, Zırhlı Arabalar, Türkiye, Azerbaycan, Türk, Tank, Helikopter, Tüfek, Polis, Jandarma, MAK, SAT, SAS, JÖH, PÖH, JÖAK, ÖKK, ÇÖT, Özel Harekat, Komando, Er, Aksiyon, Motivasyon, Video, Klip, Türk Ordusu, Turkish Army, Turkish Armed Forces, Türk Kara Kuvvetleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk Hava Kuvvetleri, Turkish Air Forces, Türk Deniz Kuvvetleri, Turkish Naval Forces, NATO, İslam Ordusu İttifakı, Islamic Military Alliance, Turkish Armored Vehicles MKE , Makine ve Kimya Enstitüsü, Fırtına Obüsü, OTOKAR, Altay, Tulpar, Tulpar-S, Kaya, Kobra, Kobra II, Arma 8x8, Ural, ZPT, Kale, BMC Kirpi, Vuran, NUROL , Ejder Yalçın 4x4, Ejder 6x6, Ilgaz, FNSS, Pars 4x4, Pars 8x8, ZMA-15, ZMA 30, Kaplan 20, Atak-T129, Akıncı, ANKA, Vestel, Katmerciler, Karayel, Bayraktar İHA, UAV, TB2, Cirit, Som, Bozok, Atmaca Gemisavar, Hisar Füzeleri, Yıldırım Füzesi, Cirit, SOM, OMTAS, UMTAS, MSS, Milli Savunma Sanayii, Savunma Sanayii Müşteşarlığı, SSM, Emniyet, Fırat Kalkanı, İDEF, İDEX, DİMDEX, KADEX, TAİ, TUSAŞ,
 • Наука и техникаНаука и техника

Комментарии • 175

 • Türk Alemdar
  Türk Alemdar 8 дней назад

  Esad ABD-in Tomahawk füzesini Rusiyada 1970 -de istesal olunan s200 savunma sistemi ile vurdu geçen aylarda bu açıklandı.

 • Gursel yllmaz Gursel yllmaz
  Gursel yllmaz Gursel yllmaz 24 дня назад

  Usa get out of syria and its doğs
  And all of vvords and middle east.

 • Cenap Galagan
  Cenap Galagan Месяц назад

  Ruslara S200 füzeleri tomahawklari durdu.. üstelik S200 30 yıllık bir tekneloji.. e bunun daha S300 ve S400ü var...abd nin işi zor.. karadan da gidemez.. bu savaş bitmiştir. . Abd savaşı kaybetti.. dağıla bilirsiniz. .

 • marina ramazanova
  marina ramazanova Месяц назад

  TURKIYE AKILLI OL S-- 400 HIC BIR, SEYDIR , O ESKI TEKNOLOJI, INTERNET DE OKUDUM ONLAR SIZI ALDATACAKLAR, TUMUNU ICINE PROGRAM KOYMIYACAKLAR, EXPORT MODEL OLACAG, ONLAR CALISAMAZ COPDIR, PARA AT MAY IN BOSUNA . AZERBAYCANDAN VETENDAS

 • Türk Oğlu
  Türk Oğlu Месяц назад

  Savunmada s400 kullanilmadi danışıklı rusya abd tiyatrosu bu

 • NY G
  NY G Месяц назад

  Vay

 • DERİN DARBE
  DERİN DARBE Месяц назад

  Ruslar hava savunma füze sistemlerinde başattırlar sebebi ruslar asla batıyla uçak konusunda üstünlügü elde edemeyecek olmasıdır çünki uçak üretmekte o uçagı uçurmakta bakım maliyetide çok masraflı oluyor sayı bakımındanda batı daima üstün ruslar mecburen hava savunma sistemlerine önem vermek zorundaydı öylede yaptı hem üretimi hem bakım maliyeti uçaga göre çok daha ucuz

 • Naki Kaya
  Naki Kaya Месяц назад

  Medya zaten America elinde kimyasal silah kullanıyor diye haber yaptı tezgahı kendileri ayarladı

 • Naki Kaya
  Naki Kaya Месяц назад

  Neyi vurdu America boş kendileri ayarladı tezgahı yalan haber

 • Olgun Bulut
  Olgun Bulut Месяц назад

  Gördük tomhawklari bı sikim olmadı 103 fuzeden 71 havada imha edildi es400 Lee tarafından yayin canlı canlı verdiler akilliymis 😂belli oldu ABD bir oyun yapmaya çalıştı ama yemedi 250 milyon doların çoğu havada infilak kim siker Tom ve Jerry i

 • samsunlu34
  samsunlu34 Месяц назад

  Tomhavk s400 karşısında şansı yok nokta 4/3 havada vurulması abd yi çileden çıkardı s400 tomhavkın 25 katı süratinde boş beleş konuşmayın ve burda s400 ler ağırlıklı kullanılmadı Rusların 20 senelik hava savunma sistemleri kullanıldı ağırlıklı

 • olcay ballı
  olcay ballı Месяц назад

  Herifler s 200 'le tomahavklari vurdu amk daha s 300 s 400 s 500 bilmiyorum bile:::)))

 • günay mutlu
  günay mutlu Месяц назад

  Durduramadi derken 110 fuzenin 71 ini indirmis onemli merkezlere gelen fuzeleri sovyetlerden kalma eski sistem hava savunma ile s400 ler kullanilmamis bos tarlalara dusenler kaldi sadece vurulmayan amerika parasiyla rezil oldu

 • onur can
  onur can Месяц назад

  ulan ne cahiller var ya s300 ler bile amına kor bunların s400 ler kullanılmadı bıle :Dtoma hawk dedıgınızz 800-1200 kmh seyır fuzeleri s300 veya s400 kullanılmadı onlardan daha geri s200 kullanıldı o bıle yeter zaten 100 de 80 i vuruldu havada :D

 • Hulya Salma
  Hulya Salma Месяц назад

  kükresene eyyyyyyyyyyyyy amerika diye dilinimi yuttun

 • Ayı Boğan
  Ayı Boğan Месяц назад

  Hepsinin amına koyim türkün türkten başka dostu yok hiç bir zamanda olmicak

 • Akın CANATAY
  Akın CANATAY Месяц назад

  Yahudi yularlı *ABD, Suriye’yi vururken… *
  Recep MARAŞLI yazıyor 14.4.2018
  Dünya siyasetinin yaşlı kurdu İngiltere, en kritik zamanlarda ABD’yi harekete geçirme kabiliyeti olduğunu bir kez daha gösterdi…
  Anlaşıldığı kadarıyla Rusya’nın Suriye’de, Trump yönetiminin belirsizliklerinden de yararlanarak inisyatif kazanması İngiltere’yi daha çok telaşlandırmış.
  İki Rus ajanına suikast olayını Rusya’ya karşı bir siyasi seferberlik haline dönüştürmeyi başaran İngiltere; Duma’da kimyasal silah kullanılma konusuyla ABD’yi ittirerek Suriye’de yaniden inisyatif almaya zorlamış oldu.
  Konu, Suriye özgülünden çok Rusya ve onun Ortadoğu’ya bir biçimde rakipsizmiş gibi geri dönmesi…
  Suriye’nin füzelerle vurulması, Rusyanın tüm çabalarına rağmen bunu önleyememis ve muhtemelen herhangi bir askeri cevap da veremeyecek olması onun yükselen prestijine darbe olacak nitelikte.
  Rusya’nı trendi epeyce düşmüş olacak ama karşılık olarak yapabileceği şeyler oldukça sınırlı. Rejim için ABD’yle NATO ile savaşma riski alacak halde değil. Yeni “müttefik” TC elbetteki güvenilmez ve adece İran’a yaslanarak da bir şeyler yapması zor.
  TC, ABD’nin bu güç gösterisi karşısında Menbiç’le ilgili sesini biraz daha kısabilir; Esat rejiminin sonlandırılması için ABD ile zaten öteden beri işbirliği istediği gibi argümanları öne çıkarabilir.

  Yine de TC için bundan sonra ip üstünda oynamak çok daha zor olacak, her şey tepetaklak olabilir. En azından Suriye konusunda bir yanda ABD-İngiltere-Fransa (sahada SDF); diğer tarafta da Rusya-Türkiye-İran (sahada-Rejim ve ÖSO güçleri) gibi cepheleşme görülüyor. Bu birliktelik aslında çok çelişik, sorunlu ve çürük bir birliktelikl çünkü TC hem Suriye Rejimini n amansız bir karşıtı hem de Cihadistlerin hamisi durumunda. Bu cepheyi tutkallayan tek şey TC’nin KÜRT DÜŞMANLIĞI… Rusya ve İran, Suriye Kürtlerini TC’ye yem vererek onu yanlarına almayı başardılar.
  Rusya ve ABD geriliminin Türkiye’yi zora sokabileceği gibi krizlerden yararlanma becerisiyle kendine başka fırsatlar üretebilme potansiyeli de var. TC, günün sonunda kazanan tarafa yatmayı bilir. Rusya’dan kazanacağını kazandı; ABD ile de bu kazanımlarını kalıcılaştırmaya bakar.
  Hem ABD ve hem de Rusya aralarındaki çelişki bu kadar keskinleşmişken, TC’yi öncelikle yanlarında tutmak ya da tarafsızlaştırmak isteyecekleri için, şu günkü verilere göre fazla beklenti doğru olmaz derim.
  Yorumlardan seçmeler:
  Raşit ALAŞEHİRLİ diyor ki; *”Türkşye’de sığırlaşmış seçmen sürüleri Recep Tayyip ERDOĞAN’ı ne olarak görüyorlar; hiçbir önemi yoktur.Önemli olan, Recep’in Pentagon’da ve TelAviv’de nasıl betimlendiğidir (tasvir edildiğidir). Gerçek şu ki, ERDOĞAN, eylemsel ve işlevsel bakımdan Yahudi sermayesinin silah fabrikalarının işine en çok yarayan, en kullanışlı politik orospudu (polit-whore).*
  {(*`..´*)\ {(*`..´*)\ {(*`..´*)\

  TV WarCrimes-Watch Net Channel broadcasting documentary online

 • alper ali Metli
  alper ali Metli 2 месяца назад

  Normal şartlarda bir hava üssü için 1 yada en fazla 2 adet tomahawk füzesi yeterli olmaktadır. Peki neden 59 tane tomahawk füzesi kullanıldı sizce? Çünkü 59 tomahawk füzesinin tamamı o hava üssüne düşemedi. Bildiğim kadarıyla 30 tanesinden fazlası elektronik karıştırma yoluyla düşürüldü(imha edildi) veya başka bir bölgeye yönlendirildi.Rusya'nın o esnada s-400 füzesi kullanması açık bir savaş sebebi sayılabilir.Elektronik karıştırma sistemlerinin Suriye'ye ait olduğu iddia edilebilir veya inkar edilebilir ancak s-400 füzeleri inkar edilemeyecek boyutta silahlardır. 59 adet füze çok fazla arkadaşlar. Rusya yapması gerekeni yaptı. Burada asıl prestij kaybını Amerika yaşadı. Çünkü ultra modern silahlarına güvenemeyip 2 tane yerine 59 tane yolladı.

 • Zulfikar
  Zulfikar 2 месяца назад

  Olaya asiri bir stratejik anlam yuklemeyin. Bu fuzeler cok uzak mesafelerden isabeti buluyo. Bu mesafeden jet kullanamaz cunki dusme riski cok yuksek. O yuzden en mantikli yol fuze.

 • ThuGxTV
  ThuGxTV 3 месяца назад

  +Teskilat TV hayatımda gördüğüm en boş kanalsın ve yanıltıcı videolar yapmaktan başka bi işe yaramıyorsun

 • Alik Sultanov
  Alik Sultanov 10 месяцев назад +1

  Unutmadan rusiyanin S400 dende basqa daha ireli texnoloji hava savunma fuzeleri vardir. Bunlara Sam sinifi fuzeler S500ler dahildir. Vurmama sebebi cok basit zaten kendine kilitlenen fuze deyil bu yuzden imha etmemelerinin gerek olmadigin dusunmuslerdir.Ayrica Rusiyain Satan 2 adlanan fuzeside vardir Dunyanin en iyi uzunmenzilli Nuklerbaslikli fuzesi olarak bilinir.

 • Osman Nuri Tuğcu
  Osman Nuri Tuğcu 11 месяцев назад

  Barboros More konuyu çok güzel özetlemiş. S400'ler balistik nükleer füzelere karşı önlem almak için alınacak. 100'lerce seyir füzesini karşılamak için alınmıyor. Seyir füzesi ve uçaklara karşı Hisar O geliştiriliyor. Artık ne kadar geliştirebilirlerse.

 • lordaeron lordaeron
  lordaeron lordaeron Год назад

  Seyir füzeleri yere yakin gittiği icin radara yakalanmaz görüş mesafesinde önlenebilir

 • Ariz Abilov
  Ariz Abilov Год назад +1

  asagidakilar gic gic yazir amerka bele gucludu niye rusiyani dagitmir orduynan ozde cunki qorxur rusiya ona muharibe elan eliyen xalqlari muharibade meyus gonderib rusiya bioyoji silah atdi kimse onu vura bildi bu bir govde gostermekdir bide ki bu raketlerin atilmasi rusiyaya cox xeyri deydi cunki raketlrin coxusu partlamayib diye bilersiz hardan gordun suriyanin yayimladigi videolarda rusia zerer deymemis raketlerin icini acib arasdira biler asagidakilar yazir ki rus silahlari sssr den qalmadir onda amerka sssr dagilanda niye sssr silahlarinin sirrini oyrenmek istiyirdi yaxsi tanidigiviz teyare tayfun rafael 2kiside rus prayekti miq 1.44 di f 35 yak 141 prayeti uzerinde hazirlanib birde dunyan sizin dilde tomahawk kimi raketler siyahisinnda ilk 3 rus raketidir 3 cusu caliber raketleri xezer denizinden suriyaya atildi hamsi duz yerine catib partladi

 • Seyhan Acikgoz
  Seyhan Acikgoz Год назад

  ben amarikaya ve diger yabsnci ulkelere guvenmiyorum cunki oyun icinde oyun pilanlari mazlumlarin kanlari var elinde esat mi isitmi garga buruunlu kitapsiz yabanci ulkelere satilmis ve satmis ha ocalan ha fetos bunlar hayvan eti yiye yiye insanliktan ciktilar tererutler suriyeliler arakanlilar filistinliler sehit ama siz katilsiniz esat ve sana yardim edenler seni anan yattigi yerden hotlicsk babsn da hortlucak babag bellimi kerhane cikardigi ulkeni n derelerinde su yerin mazlumlarin kani petrol yerine kan akittin ooo petrol senin atesin olacak eeeeeey avrupa lutven oynama zehirli yilan o avrupa birligini dunya sayesinde kazandin dunya avrupa birligine iteat etmek zorunda degil elbette yiyit cikacak oyunlariniz kendinize donecek

 • Coşkun Zafer
  Coşkun Zafer Год назад +1

  yakalanmiyormus, hadi şimdi doğru abd nin kapısına dilenmeye.

  • xxx xxx
   xxx xxx 4 месяца назад

   Coşkun Zafer helal be sana işte anlatilmak istenen.. bizim dilenmememiz lazim muhtaç olmamamiz lazim işte.

 • Mehmet Kizil
  Mehmet Kizil Год назад

  yararak yakalanamiyor 59 tane bosunami gönderdi vurduğu hedef 23 daha öncesi bi 59 tane de av olarak sam füzelerini yolladı onlar vuruldu bunlardan 23u hedefini buldu

 • Jhonny SİNS
  Jhonny SİNS Год назад

  DOSTUM ARASTIRMA YAPICAKSAN ADAM AKILLI YAP BELLI YARIM YAMALAK OLDUĞU abd zaten rusya ile bu olayi önceden konuşmuşlar dı ruslar zaten biliyordu vurucagini trump onceden haber verdi. Sonrasında s400 ler devre dışı birakildi yoksa s400 tomahawki vuramaz falan hikaye anasini bile siket

 • Enver Kibaroglu
  Enver Kibaroglu Год назад

  Yanlış bilgi!. Tomahawk'ın menzili 1600 KM'dir.!

 • Imran HaLiLzaDe
  Imran HaLiLzaDe Год назад +2

  lan 59 fuze bir dushunun 26 imha edilmish kach s400 fuzesi atmali 59 taneye ? 59 fuzeyi vurmak demek rusya ichin chok para demek ekonomisi yetmez ruslarin 59nu vurmaya

 • Coşkun Zafer
  Coşkun Zafer Год назад

  uçağın hızı sadece avcı görevi için kullanıldığında, 3 750 km çıkıyor, 300 km menzilli radar ağı var. Uzun menzilli hızlı füzeleri sahip, üç tane havalanirsa radar menzili 900 km çıkıyor. Yüksek irtifada çalışma özelliği var.

 • Coşkun Zafer
  Coşkun Zafer Год назад

  s400 ler savaş uçakları ve uzun menzilli blastik füzeler için tasarlanmıştır. Bu tür orta menzilli füzeleri de vurabilirler ama biraz riskli. Bunlar için üretilmiş rus mali mig31 uçakları var.

 • İNGİLİZ YALAMASI MISTIK KEMAL
  İNGİLİZ YALAMASI MISTIK KEMAL Год назад +1

  S400 Dünya'nın en iyi hava savunma sistemidir ayrıca rusya açıklama yaptı atılan 59 füze'nin 23'ü isabet etmiş hem ona bakarsanız koral sistemi ile rusya'nın füzelerini s400 füzelerinin kordinatını bozup terör örgütlerinnin üzerine düşürmüştü ayrıca rusya bölgeye daha fazla s400 taşıycaklarını açıkladılar o yüzden fazla takılmayın bu konulara :D yani 100 füze atıp 100'ünü de indiricek diye birşey yok hava savunma sistemi her atılan füzeyi %100 isabetle vurucak olsa Amerika böyle birşeye kalkışmazdı .
  Kaldı ki Amerika S400 Füzelerini küçümseyip bize mesaj vermek için yapmışsa o zaman patriot sistemi de hiçbir işe yaramıyor demektir . Patriotlar S400'ün yanında çok pasit kalan bi hava savunma sistemidir . Hatta S400'ler olmasaydı şuan da belki Amerika Rusya'ya çoktan savaş açmıştır ki bu sistemi Rusya 2007'den beridir kullanıyo

 • danzerani
  danzerani Год назад

  buralarda burnuma dümen kokusu geliyor amma yine de iyimser olmak istiyorum. ŞİMDİ BU ESED DURDUK YERDE KİMYASAL SALDIRI YAPIYOR ADETA ABD YE DAVETİYE YOLLUYOR EZELİ RAKİBİ RUSYA YANAR DÖNER POLİTİKA İZLİYOR aklıma bölgede bir kaos ortamı nın altyapısı mi hazırlanıyor demeden alamıyorum kendimi sanki bölgede kaotik planlar için düğmeye basıldı gibi bir his var içimde özellikle Türkiye çok dikkatli okumalı bölgedeki olayları . görüntüye kesinlikle aldanmamalı çünkü resim 3 4 boyutlu yani gerçek resim görünen resmin arkasında saklı. bu olaylar Türkiye ye dönük bir eylemin adımları da olabilir nitekim Suriye göstere göstere 2. kimyasal saldırıyı yapıyor Türkiye bence Suriye den çekilmeli bu bir tuzak olabilir ve sınırlarında teyakkuza geçmeli nedendir bilmiyorum ama bir tehlike seziyorum 15 temmuz psikolojimi bozdu tamam amma sanki birileri başka planları devreye sokmak istiyor

 • Görkem Kahraman
  Görkem Kahraman Год назад

  2:07 müziğin ismini bilenler?

 • ALPASLAN
  ALPASLAN Год назад

  ADAMLAR NE GÜZEL NOKTA ATIŞI YAPIYOR BİZDE O TEKNOLOJİ YOK DÜNYANIN EN GERİ ORDULARINDAN BIRI OLAN KUZEY KORE NÜKLEER SİLAHLANMA YAPIYOR BİZ YAPMIYORUZ ARTIK ZAMANI GELMEDİMİ BÖYLE ŞEYLERİN

 • Ali gasimov
  Ali gasimov Год назад +5

  Rusiya ancag zayif ulkelerin torpaklarini elinden alib kendini super guc sayiyor ukraniya gurcustan azerbaycan kimi zayif ulkelerin torpagini alib kendi fuzleriyle qururlaniyor indi gurundu kim super guc 59 fuzenin hic birini yakilayamamis insallah inaniram ruisya isgalina son koyulacag

  • Imran HaLiLzaDe
   Imran HaLiLzaDe Месяц назад

   Ali gasimov rusla iskalde doyku ruslarin bir amaci var nato olkeleri gelif suryeye yerlese rusyayi yox eliyer

 • Milletchi TV
  Milletchi TV Год назад +10

  ruslarin da anasini sikim, besar esadin da anasini sikim, farslarin da anasini sikim. Tanri Turku qorusun! Azerbaycandan salam olsun Anadolu'lu qardaslarimiza!

 • Arslan Dost
  Arslan Dost Год назад

  tomagav füzeleri ni kaydırmak kolay sıcak firin yeterli kızılötesi yerde bir sıcaklık hissesse hemen yalnış yere saaplenır.

 • Arslan Dost
  Arslan Dost Год назад

  rusya kendi teknolocusunu satmak istemiyor herhalde.

 • Arslan Dost
  Arslan Dost Год назад +3

  bu füzelerin 36 sı s 400 lere yem olmuş bile.

 • Master Gamer Efe Demir
  Master Gamer Efe Demir Год назад

  bencede vurmalılar hele hele fetöyü

 • arowanakangal1
  arowanakangal1 Год назад

  59 füzenin sadece yarısı isabet etmiş. Bunun açıklaması nedir?

  • Cetin Soyek
   Cetin Soyek 4 месяца назад

   arowanakangal1 23 yarisimi

  • Yusuf YILDIRIM
   Yusuf YILDIRIM Год назад +1

   arowanakangal1 23 tanesi isabet etmiş

 • Yasin B.Hellaç
  Yasin B.Hellaç Год назад +3

  *Vaxtiylə Andolu Xəbər Ajansının Aparıcısına(sunucusuna) Putin dedi İndi Suriya Üzərindən Heç Quşda Bizim İcazəmiz olmadan uça bilməz təxminən belə bir söz demişdir. Nə oldu Amerka Suriyanı vurdu Tomşla Həmdə Rusyanı Surayanı Vurmamışdan Öncə Xəbərdar edib. İşin Pik Nöktəsi Odurki Rus Radarları Amerkan Raketini(Füzesini) atarkən Qeydə Ala bilmədi, Buda onu görsədirki Rusya Amerkadan Herbi Texnika Baxımından Geridədir. Rusda Cox Silah SSR qalmadir Sonra Restavrasiya ediblər.*

 • Yasin Ege
  Yasin Ege Год назад

  abd bi sikimi yiyemez.gücü yetseydi çoktan indirecekti esadı zaten ama yetmiyor füze atmayla şov yapmayla olmuyor bu işler. ortadoğuda şangay5 lisi natodan daha güçlü bunu bütün dünya gördü.

 • Mehmet T
  Mehmet T Год назад

  Neden vurduğunu belirtmemişsin

 • Babek Ceferov
  Babek Ceferov Год назад

  ABD nin Ruslardan korktugunu diyenler hakikaten hayret ediyorum ne kadar bilgisizsiniz.Sovyet zamani Stalinin bir mektubu var Yugoslavya diktatoru Titoya.Diyorki sen ABD le cok karsi karsiya gelme ben destek vermem.Ben sana gore en guclu devlet olan ABD ni karsima alamam.O Sovyetler simdiki Rusyadan iki defa daha gucluydu ama yinede ABD den cekiniyorlardi acik askar.Gidin tarihi acin okuyun sonra yorum yapin.Yorum yapanlarin coxuna turk tarihini sorsam bilmezler gelib rusdan konusuyorlar.ABD Rusyanin her zaman korkulu ruyasi olmusdur.Rusya hic bir zaman super bir guc olamayacak ABD gibi.Zaten herseyiyle ABD den farkli sekilde geri kalmis bir devletdir.

 • Bilgin Yaman
  Bilgin Yaman Год назад

  Teskilat TV BEN TAKİP EDİLECEK 10 KANAL HAZIRLIYORUM SENİN KANALINI TANITSAM TELİF YERMİYİM

 • Üç Oyun YBA
  Üç Oyun YBA Год назад +2

  esad rusya ananı ********************************** iyi olmuş geber piç esaddddddd piç oglu piç amk çocugu

 • Furkan Mks
  Furkan Mks Год назад

  kanal geri açılmış :)

 • Halil Karagöz
  Halil Karagöz Год назад +1

  +Teskilat TV kardeşim sana bi soru sorucam o Büyüklükteki bi bombanın heleki 59 tane hadi 23ü durdurulmuş olsun kaldı 26 tane O üssü yerle bir etmesi gerekmezmi ? Üssün ortasında küçük bir delik vardı Benim aklıma şöyle bi soru Geliyo Acaba Onlarda Savaş başlığı yokmuydu ? çünkü üssün ortasındaki patlama izi çok küçük Onu 1 ton 600 kg lık bir bomba heleki havadan düşüyor daha çok olması gerekmezmi ?

  • Imran HaLiLzaDe
   Imran HaLiLzaDe 4 месяца назад

   Halil Karagöz belkide bir boka yaramiyan fuzelerdir amerika buytuyordur

 • Cengiz Güler
  Cengiz Güler Год назад +1

  abd yeni fuzesini denedi.rusya savunma sistemi yakalayamadi.basarili oldu

  • Cetin Soyek
   Cetin Soyek 4 месяца назад

   Cengiz Güler rusya bilerek kapattı zaten amerikan gemilerini 7/24 izliyorlar

 • RBK- GÜNEŞ
  RBK- GÜNEŞ Год назад

  zaten 23'ü vuramadı:)

 • Android Oyunlar
  Android Oyunlar Год назад

  sondaki şarkı ne alaka amk

 • Jesse Mccree
  Jesse Mccree Год назад

  arifin masncahtera attığı golü ararken nelere geldim mk

 • Omer Faruk Sahin
  Omer Faruk Sahin Год назад

  Bu arada s-400 lerin tomahawkı engelliyememesi gibi birşey söz konusu bile olamaz.Rusya rejim suclu olduğu için hava savunmas sistemini kullanmadı.

 • Cesur1
  Cesur1 Год назад

  Amerika Suriyeye Petrol icin Geldin Teröristlere Destek Veriyon Arkadaşlar Türk Askeri Menbice Sincara Girmeli çünkü önceden Haberlerde izliyorduk Hakkari Sınırından Giren bir Grup Terörist diyorlardı Şimdi Gaziantep ve Kilis Sınırından Giren Terörist Gruplar diyecekler onun için Şimdiden Menbicteki Sincardaki Terör Örgütlerini Vurmalı bu ilerde Türkiyenin Faydasına

 • Halil Özer
  Halil Özer Год назад

  Zahmet et de seslendir yazini okumak zorunda degil herkes nasil seslendiriyosa sende seslendir

 • ELAZIĞSPOR
  ELAZIĞSPOR Год назад +3

  59 füze atmışlar 26 tanesini Rusya engellemiş ama geri kalanları nafile

  • yılmaz akca
   yılmaz akca Год назад +1

   Gayet başarılı vuramayan da var.

  • Мазахир Алиев
   Мазахир Алиев Год назад +1

   Ruhi Çenet Vid Rusya 1 fuze vurmuw olsaydi şimdi rus tv kanallari bar bar bagiriyordu... bi bok yememiş..

 • Caglayan Kocak
  Caglayan Kocak Год назад +1

  askerlerimizi komple iceriye alacaklar suriyeye tekrar darbeye gececekler planlari boyleee

 • Caglayan Kocak
  Caglayan Kocak Год назад +2

  rusya okadar vurdu suriyeyi tikkk yok. trump geldi esadi vurdu yokboyle oyun bunlar Turkiyeye karsi oyunlar....

 • Caglayan Kocak
  Caglayan Kocak Год назад +7

  Arkadaslar Turkiyeye karsi cok buyuk oyunlar donuyooo

  • Ghiath barry
   Ghiath barry Год назад +5

   Caglayan Kocak farkindayiz kardesim

 • Göktuğ Güneș
  Göktuğ Güneș Год назад

  bizim GEZGİN-D Cruise füzesi ile ilgili bir gelişme var mı? TOMAHAWK standartlarında olacakmış diyorlar.

 • Mehmet Horuz
  Mehmet Horuz Год назад

  Bilgiler çok güncel devamını bekliyoruz

 • Çam Ağacı
  Çam Ağacı Год назад +1

  kimin ne bok yediği belli deyilki. oyun içinde oyun.

 • ккк ссс
  ккк ссс Год назад +2

  rusya,i hiç kim enemez,rusya Amerikai bi bombaila su altinda bogar..

  • mehmet demir
   mehmet demir Год назад +1

   ккк ссс İKİTELLİ ORG.SAN.BÖLG. ATATÜRK BUL.MAHMUT TORUN İŞ MER.N.54 - Başakşehir - İstanbul

  • ккк ссс
   ккк ссс Год назад

   mehmet demir san ancak sikimi eme bilürsun

  • mehmet demir
   mehmet demir Год назад

   Yae he he amk liselisi seni siktir senle mi ugrasacam yarrak yalandan bos bos konusyon

  • ккк ссс
   ккк ссс Год назад

   mehmet demir senin o gotunu sikerim,amcih çocuk,köt yazsana

  • mehmet demir
   mehmet demir Год назад

   Rus oc hangi ildesin onu soyle

 • Ekrem Bilicank
  Ekrem Bilicank Год назад +2

  nede hayran kaldınız abd ye öldüren onlar iyi görenmek gibi olsun onlar la? boş hava linanını vuşmuş filmler yapmanıza gerek varmı okadar doğruysa rus veya esedin askerlerini vurur oyun içi oyun saf olmayın Allah ab abd rus esdında belasını versin amin.

 • burak saygan
  burak saygan Год назад +1

  ruslara rezil oldu diyen ahmaklar rusların istese amerikay ıyok edebilecegini bilmiyor heralde abd anca boş araziyi bombalasın yiyorsa askerler ordayken vursaydı anca rusya askerleri cektikden sonra vurur göt korkusu denir buna

  • mutellim mehemmedov
   mutellim mehemmedov 7 месяцев назад

   rusyada got korkusundan askerlerını cekmıs olmasın nede olmasa abd haber vermıstı vuracagını

  • Ilhan Han
   Ilhan Han Год назад +1

   Murşil Manavis sen kimin piçisin Arap çocuğu millete o bu şu diye hakaret etme hakkını kim veriyor çakalın enigi.

  • Murşil Manavis
   Murşil Manavis Год назад +3

   esadçı piç deşifre oldun bak siktir ol git alevi arap piçi

 • Alpaslan Şen
  Alpaslan Şen Год назад

  altyazin okunmuyor

 • Tayfun öz
  Tayfun öz Год назад +1

  aşagı yukarı tanesi 5 trilyon 59 tane fırlatıldı ve bu zamanda somalide 2000 insan açlıktan öldü dünyada insanlık kalmamış o parayla somaliyi doyurursun.

 • Ariz Abilov
  Ariz Abilov Год назад +2

  basiviz xarab olub s 400 bie dene raketi 2 milyondu 59 dene raket bilirsiz neqeder eliyir ruslara lazimdi bu qeder pul itirmek ozude pul az olan vaxti

 • Ahmet Sahin
  Ahmet Sahin Год назад +5

  S-400 sistemi o tomahawk füzelerinin anasını bile sikerdi beyler mantıklı olun sadece etkin değildiler Allah musluman gardaslarimizi korusun vesselam

 • La Edri
  La Edri Год назад +1

  İki fil bir mekanda oynamaya başlarsa yerdeki karıncalar için kötü günler başlamış demektir. ALLAHU teâla sonumuzu hayra eriştirsin.

 • Jonathan Husein
  Jonathan Husein Год назад +4

  we suspect that the s-300 / 400 systems were used, as 36 of the 59 cruise missiles did not impact the airfield and are now "unaccounted for". and world know USA beside terrorist USA made Daesh + all jihadist like Nusra becase protected terrorist with missile, really embarrassed being an american

 • Büyük Ansiklopedi
  Büyük Ansiklopedi Год назад +1

  BU olayları bir yana bırakalım.ABD de Devlet kademelerinde sözünü geçiremeyen bir Trump var , Her hamlesi ABD kurumları tarfından reddediliyor veya bloke ediliyor , Trumpın yakın zamanda sinirden patlaması muhtemeldir.ABD iç karışıklıklara ve siyasi kaoslara gebe ....

 • veten Susa
  veten Susa Год назад +2

  KAFDAR ASAD COCUQLARI QOVURDU ALLAH LENET ETSIN

 • Bilge D.
  Bilge D. Год назад +5

  ruslar suriyede iyice rezil oluyorlar artik eskisi gibi biz ermenileri silah bile vermiyor bu yüzden trump iyi ki yapmis.

  • Мазахир Алиев
   Мазахир Алиев Год назад +5

   Agop Kasapyan Lan siz ermenilerin tuvalek kagidindan hic bir farkiniz yok... osmanliyi satdiginiz gibi bir gun rusyayi da satacaksiniz...

  • Kaan Akkoyun
   Kaan Akkoyun Год назад +2

   sg ***** ermenisi

  • Hakki Demirer
   Hakki Demirer Год назад +7

   Agop Kasapyan amk ermeni hainleri sizi ırkını siktiklerim sizi

 • Sefa Ertürk
  Sefa Ertürk Год назад +1

  türkiye olarak bu işi destekliyoruz helal olsun trump esad masumları zehirledi ve bu sayede 15 savaş ucagı kulaılmaz hale geldi üs darma dagın oldu

 • Mondimotor ÖMER
  Mondimotor ÖMER Год назад

  Danışıklı Döğüş İle Müslüman Kıyımı Devam Ediyor Kimyasal Silah Kullanımı Dünyada Kayıtsız Şartsız İnsanlık Ve Savaş Suçudur Kimyasal Silah Kullanan Bir Ülke Karşı Ülkeler Tarafından Vurulur Ve Yaptırım Uygulanır ( Hatırlayın Irak Saddama Ne Demişlerdi Sen Kimyasal Silah Kullandın Sende Kimyasal Silah Var ) Irak Haritadan Silindi Şimdi İse Suriye Esad Bir Bakın Kimsenin Umrunda Deyil Neden Gece Yarısı Göstermelik Vurulan Boş Hava Alanı Ölü Yok Zaiyat Yok Yaralı Yok Peki Bu Hareketi abd Neden Yaptı Çünki Kimyasal Silahı Kullanan Kim Esad Destekleyen Kim Abd Şimdi Diyer Ülkelrden Tepki Almamak İçin Yalandan ! Boş Hava Alanını Vurdu Neden Sadece Benim Bu Durum İle Alakam Yok Sizde Gördünüz Yapan Esad Ve Ben Buna Ceza Olarakta Gittim Vurdum Demek İçin ASLINDA Herşey Bir Oyun - Irak Saddama Yapılan Neden Burda Esad Suriye Yapılmıyor Tek Basına IRAK Giren Abd Neden ESED SURİYEY Girmiyor !!!

 • *Semih Can Yılmaz*
  *Semih Can Yılmaz* Год назад

  hacı sen haberi izlemedinmi anlaşmalı atıldı o füze zten rusya fırlatılıcağını biliyordu a:DaS: o haber yüzünde sabah uyuyamadım :d kulaklarımda çınlıyordu aq

 • Barboros More
  Barboros More Год назад +23

  Abicim kafa lazım olayı anlamak için. S400 ler çok pahalı. Tomahawk ise artık son demlerini yaşıyor. Kullanıp bitirecek. 59 tane atmış, suriye 59 tane S400 ile karşılık verse tüm savaşta harcıyacağı bütçesi biter. Rusya da yan basar ))) Amerika onları parasıyla dövüyor işte anlayın. Amk bu amerika, savaş yapma değil, onun gücü uzun yıllar savaşı sürdürübilme kabiliyetinde yatıyor. Savaş sadece vurmak değil. Uzun sürecek bir savaşı sürdürebilme kabiliyeti. Suriye 4 sene önce bitecekti. Rusya iran destek çıktı da yaşıyor. Ama yakında onlarında pili bitecek. Bu sayede amerika suriye yi vururken iran ve rusyanın gazını enerjisini eritiyor. Hey yavrum hey, ulan bu ibne amerika ne çakaldır var ya.

  • Cenap Galagan
   Cenap Galagan Месяц назад

   Rüyayl'yi hiç tanımıyoruz. . Oysa en iyi bizim bilmemiz lazım. . Tek bir cümle söylüyorum. . ABD bu savaşı başlamadan kaybetti.. Neden mi.. çünkü savaş başından beri kaybedilmeyecek üzere tasarlandı. . ABD nin ortadoğu edindiği yerleri pekiştirmek adına yapılan bir oyundan başka bir şey degil..

  • Zekeriya Çavdar
   Zekeriya Çavdar Месяц назад

   Amerika burda güç gösteriside yapıyor aslında bakarsak ve amerikanın ekonomisi rusyanın 9 çinin 2 katı artık savaşlar ekonomik ve teknolojik olarak var askeri değil neden şuan israil bile dünya üstünde canlı bırakmıycak kadar atom bombası bulunduruyor nükleer savaşı kimse istemez burda amerika rusyaya savaşa davet etmiyor gövde gösterisi yapıyor yoksa savaş açıcak olsa savaş açar ya 10 gün içinde rusya düşer yada dünyada canlı kalmaz

  • Aldebaran Alazar
   Aldebaran Alazar Месяц назад

   Guzel analiz lakin Suriyede petrol var,bu petrol cok ve bu yuzden o topraklar isteniyor.Petrol varken para bitermi? Bos bitirmissin sonunu.

  • ümit mümit
   ümit mümit 2 месяца назад

   Barboros More birde iki dünya savaşındada gördüğüm şu abd bu savaşlarda dünyanın büyük devletlerin ekonomik olarak yıpranmasını bekliyor ve savaşa daha sonra giriyor, dünyada taraflardan birini tutuyor( genelde İngiltereyi tutar) ve silah satışı yapar silah satışından elde ettiği sermaye ile savaşa girer böylece bu savaş abdyi çokta etkilemez

  • ümit mümit
   ümit mümit 2 месяца назад

   Barboros More haklısın

 • Levi
  Levi Год назад +2

  bu kanal çok iyi yerlere gelecek

 • Ayyıldız Tim
  Ayyıldız Tim Год назад +21

  ABD Esadın üssünü vurmuştur.Buda bizim yararımıza bir olay.Bu işi yarrak obamanın yapması gerekiyordu ama yapmadı ve müslümanların ölmesine göz yumdu.Trump sayesinde Dünya normale dönecek gibi.

  • Aldebaran Alazar
   Aldebaran Alazar Месяц назад

   Trump oyle bir ignrenc cahil insan ki,silahlarini yarin ulkemize cevirdiginde bakalim ayni seyleri soyluyor olacakmisin amina koydumun trolu.

  • muho
   muho 7 месяцев назад

   Ayyıldız Tim nasil vurduk suriyeyi.iste oyle adami madam yapariz.Afghanistan da 22 tonluk bomba attik Taliban teroristlere.niye abd sevmiyonuz.

  • danzerani
   danzerani Год назад

   csgo tim İnşaAllah dediğin gibidir ama ne bileyim işin içinde abd ve Rusya varsa 500 kere düşünmeli diyorum yine de ben

  • Kevin
   Kevin Год назад +2

   csgo tim Müslümanların yararına birşey ister mı sence Trump :D la daha ülkesine Müslüman girmesi yasak birde Müslümanların yararına birşey mı yapacak saniyorsun

  • atakan karalı
   atakan karalı Год назад

   Mert Bozoglu eyvallah doğru söylüyorsun da neden hep bi küfür

 • zafting 83
  zafting 83 Год назад +1

  yani diyorki abd sen rusyadan s400 de alsan ben seni yine vurabilirim diyor

 • Tarık Alkan
  Tarık Alkan Год назад +4

  Arkadaşlar ne kadar çok kişi bos yorumlar yapmış böyle. Kimsenin Suriyeyi düşündüğü yok Türkiye kadar.Türkiye'yi suriye ile meşkül ediyorlar sadece, asil amacı ABD'nin Rusya ya senin savunmanın bir ise yaramadığını gör diyor kısaca olay bundan ibaretdir.Şimdide Rusya başka bir silahını gemi ile Türkiye üssünden Suriyeye kuracak we bir dahaki ABD saldırısını sawusturma derdindeler sawusturursa üstünlük sagliycak.Bunların yaptığı sadece benim babam senin babanı döwer mewzusundan ibarettir...Tarık Alkan
  Saygılarımla

  • Stylish LOL montages
   Stylish LOL montages Месяц назад

   Yok amk Rusyanin s400'leri zaten aktif degildi ki... zaten rus usslerine fuze atan olmadi, hedef DAES'ti...

 • Dünya
  Dünya Год назад +1

  Görüntüye göre danışıklı dövüş gibi gözüküyor. Katliama sessiz kalmadık.
  Kırmızı çizgilerimizi belirtmiştirk diyip.
  Saldırıda kocaman üst aniden yok oldusa 6 kşi ve 9 uçak kayıp .
  Artı abd ise saldırdan önce rusyayı uyardık.
  Rısya ise üstte rus askeri yoktun.
  Bundna bir hafta önce orda rus kaynıyordun.
  Demekki suriye askeride yok. Göstermelik bir shov için yapılmış ama arkasında başka bir plan var kesinlikle.
  Hava sahasını pasif yapmak gibi. Deşaın varlığının hemen bitmemesi için uğraşlar var.
  Kimyasal silah kullandı ise esadın savaş suçlusu olarka yargılanması gerekir. Artı
  Esadın da Tam işleri yerine koyduk derken kimyasal silahı kullanması entrasanlık taşıyor.
  Kahpe dölü esad kimlere köpeklik ediyor sormak lazım. Biz biliyoruzda burda niyet kimyasal silahı bahane ederek rolleri değiştirme olarak algılanabilir.
  Rusya Abd köpeklik oyununa devam edecekler anlaşılan.

  • Dünya
   Dünya Год назад +1

   +kuralsız pompacı he imla hatasıdan türkçe bilmiyom kardeş anca idare ediver.

  • kuralsız pompacı
   kuralsız pompacı Год назад

   Dünya Düz ve Yuvarlaktır rusya yerine rısya yazmışsın yoktu yerine yoktun yazmışsın anlam bozukluğu yapıyon

  • Dünya
   Dünya Год назад

   +kuralsız pompacı onu nereden çıkardın da.
   Biz bu oyunlarını Irak savaşında canlı canlı görmüştük..
   Rusya-Abd köpek dalışını.
   PKK pisliği hortlemıştın.
   Saddamın sözde kimyasal tesislerini vurduk diye ABD dünyada göz bebeği olmuştun. Bir tane kimyasal izine raslıyamadık diyorsa.
   Saddamın sarayına ülkesine 2 binden fazla olmayan kimyasal silah için bomba yağdırdı. Simdi kesin kes açık açık olan bir olaya sesiz kalamdık demesi gariptir.
   Esadın derhal tanınmamazoı gerekir nasıl olmyan bir kimyasal gazda saddamı tüm ülkeler tanımadısa olan bir kimyasal silahı olan kişinin tanınmasına devam edilir.
   Açık açık ülkenizi bölmeye geliyoruz esadcıyım diyor. Taşı toprağı sakla diyor.

  • kuralsız pompacı
   kuralsız pompacı Год назад

   Dünya Düz ve Yuvarlaktır kardeş sen türk değilsen herhal

 • CENGİZ HAN REMZİ ERDEJ
  CENGİZ HAN REMZİ ERDEJ Год назад

  teşkilat tv videonun sonunda kullanabileceğin bi müzik önerisi tanrı türke yar olmalı diye yazmış adamın biri o şarkı güzel bi bak istersen

 • 3.Reich 1000 years
  3.Reich 1000 years Год назад +37

  Benim yorumum şu Biz Şimdi S400 ler için rusya ile anlaştik Amerikaninda Bize Uyarisi Sizi Tomahawk füzeliriyle vurabiliriz S400 ler bile durduramaz Akilli Olun Diye Mesaj Verdi Yoksa Durduk Yere Neden Böyle bi İş Yapsin Sanki Önceden Kimyasal Silah Kullanmiyormuydu Suriye Ordusu Dikkatli Olalim TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.

  • marina ramazanova
   marina ramazanova Месяц назад

   His Siz DOGRU , ERDOGANA DEMEK LAZIM, ALMASIN. AZERBAYCANDAN VETENDAS,

  • Basagun Tv
   Basagun Tv Месяц назад

   S200 onlar S400 piyasada yok amk😃

  • ĄÝŢØĆĄŅ BĄBĄ
   ĄÝŢØĆĄŅ BĄBĄ Месяц назад

   hepinizde yanlissiniz amerika çok iyi yaptı çünkü esat öruspu çocuğu geçen gün sivillerin arasına kimyasal silâh kullandı ve 100 lerce çocuk katledildi . bir densize bir imansız gerek sözde suriye müslüman ülke. ama hayır. abd çok iyi yaptı. ellerine sağlık donalt tramp. ayrıca cumhur başkanımız da bu saldırıyı destekledi farkındaysanız. türkiyeye bir tehdit değildi.

  • mutellim mehemmedov
   mutellim mehemmedov 7 месяцев назад

   sımdı ıkısı arasında bı secım yapmalı rusmu abd mı turk abdyı secdı cunku rus turkun gercek dusmanı korkutulmus ayı gıbı bısey dusunun rusyayı onunku ıngılıs korkusu ıngılızler olmasaydı suan rusyanın ıcınde yasıyor olucaktık orda ınsanlar oluyor derken zaten ınsanlar olucekler bosuna olumdense baska ınsanlara ozgurluk bı ders gıbı bı cıkar ugruna olmelerı ıyı devrımcıler olumu goze alarak savasmıslar

 • dude deno
  dude deno Год назад +2

  Hersey sadece bir oyundur, saka gibi ya, abd suriyeyi yarim saate isgal eder fakat yapmiyor . Niye yapmiyor Rusya var diye me? Hadi ordan ABD sanki rusyadan korkucak. Kimyasal silahlari hep kullandi suriye rejimi kimse sesini cikarmadi, ama simdi herkes azini acti, almanya bile peki neden? Yine büyük oyunlar oynaniyor.

 • GÖK TÜRK
  GÖK TÜRK Год назад +12

  abd şerefsiz. ..Müslümanların bokunu yemeyin. .BİRGUN KELLENIZI KESCEM. KAN DOLU FICIYA ATACAM. ..

  • Zekeriya Çavdar
   Zekeriya Çavdar Месяц назад

   Sen hala silahla mı savaş oluyor zannediyorsun 😂 artık savaşlar ekonomik yani pek yapabileceğini zannetmiyorum şuan nato ülkeleri olmadan dünya ekonomisinin toplamı amerika etmiyor yani sen hayal kurmaya devam et

  • sadiq aga aga
   sadiq aga aga Месяц назад

   ooooooooooooooo go hell bitch and kiss my dick

  • əli cəbrayılzadə
   əli cəbrayılzadə 9 месяцев назад +2

   GÖK TÜRK Tomrisimi örnek alıyorsun?

 • Jadolive_Mehmet
  Jadolive_Mehmet Год назад +2

  Arkadaşlar Bunlara Kanmayım neymiş abd rejimi vurmuş aslında olan şu abd rusya ve esada bilgi veriyor askrlerini çekmesi için çektikten sonrada abd füze atıyor bunlar türkiyenin üzerinde oynanan bir oyundur bunlara kanmayn !!!!!!!

 • GVP Doğukan Nazlıkaya
  GVP Doğukan Nazlıkaya Год назад +1

  En sonda çalan remixin adı ney

 • Kaplum Baba
  Kaplum Baba Год назад

  ihtiyarlar heyetinin sembolünü niye koydun anlamadım abi

  • Kaplum Baba
   Kaplum Baba Год назад

   ihtiyarlar heyetininki 4 hilalmiş pardon

 • Kayra Kaya
  Kayra Kaya Год назад

  Ya Trump, Putin yardımı ile seçimi kazandı sanıyorlar onlar da böyle küçük çaplı bir kriz çıkardılar alayı oyun bunların

 • Fenerbahce Adamin Amina Koyar
  Fenerbahce Adamin Amina Koyar Год назад +3

  Turkun turkten baska dostu yoktur

 • Berat Taner
  Berat Taner Год назад

  Yanlıs yazmisin kardesim suriyede s 400 yok s 300 var

  • Traffic Accidents
   Traffic Accidents Год назад

   Rusyadaki s-400 nasıl vuracak 400 km menzili var

  • Berat Taner
   Berat Taner Год назад

   GVP Doğukan Nazlıkaya bilmem

  • GVP Doğukan Nazlıkaya
   GVP Doğukan Nazlıkaya Год назад

   Berat Taner s400 durdurur ama ya tomahawk ı durduramıyo yada menzilinde degildi

  • Berat Taner
   Berat Taner Год назад

   GVP Doğukan Nazlıkaya hm tam izlemedim fotoya gore yotum yaptim birde s 400 durdurur

  • GVP Doğukan Nazlıkaya
   GVP Doğukan Nazlıkaya Год назад +1

   Berat Taner rusyadaki s400 den bahsediyor

 • Burak Emre Ceylan
  Burak Emre Ceylan Год назад +3

  bana bu saldırı fake gibi geldi reiz diğer ülkelere iyi gozukmek için

 • THE ALSAS VĔVǾ
  THE ALSAS VĔVǾ Год назад

  *1

 • ๖Rainforce
  ๖Rainforce Год назад

  akilli ilerlediler