Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

 • Опубликовано:  2 года назад
 • www.enikoci.info
  https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages
  instagram.com/enikociiii
  twitter:https://twitter.com/eni_koci


  Kjo kenge eshte lançuar per here te pare, ne Dhjetor 2010
 • КатегорииРазвлечения
 • Длительность: 4:14

Комментарии: 465

 • Alesja.Alesja Ale Ale
  Alesja.Alesja Ale Ale 18 часов назад

  bukur

 • Kosova/DARDANIA SHQIPERI
  Kosova/DARDANIA SHQIPERI 2 дня назад

  Eni Koci?? 😂🙈
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Eni <3

 • tvalea tvalea
  tvalea tvalea 9 дней назад

  like comentin nese e ndegjon ne 2017

 • Losi Abazi
  Losi Abazi 9 дней назад

  super

 • Clash of Walo
  Clash of Walo 18 дней назад

  ma gli italiani?

 • Maliq Gjoka
  Maliq Gjoka 18 дней назад

  2017 😍😍😍💞💫

 • Αννα Μαρια Κλμς
  Αννα Μαρια Κλμς 20 дней назад

  #E 💔

 • boxing GSV
  boxing GSV 20 дней назад

  shum bukur

 • Driton Muli
  Driton Muli 28 дней назад

  muzik e pa harrushme 2013 u ndegju shum ne Burgun e geneves un zvicerr kemi shum kujtime me ket muzik akoma un 2017 e ngojmi muzik e pavdekshme

 • Andrea Panajoti
  Andrea Panajoti 28 дней назад

  hala 2017

 • Lola Mazllami
  Lola Mazllami 1 месяц назад

  💚💋💥

 • Cristina Zemra
  Cristina Zemra 1 месяц назад

  Hala Ndegjohet

 • Remzi Bajrami
  Remzi Bajrami 1 месяц назад

  2017 ✌😁

 • Hitech Shop
  Hitech Shop 1 месяц назад

  kush e degjon kte keng dhe ne 2018
  😍😍😍👍👍

 • unknown crybaby
  unknown crybaby 1 месяц назад

  13 vjece ka qen kjo ktu?

 • Esmin Kadriu
  Esmin Kadriu 1 месяц назад

  Noizy 👌👌👌

 • Pranvera Rexhaj
  Pranvera Rexhaj 1 месяц назад

  viti 2017 dhe akoma e degjoj

 • Pranvera Rexhaj
  Pranvera Rexhaj 1 месяц назад

  kenga me e bukur

 • Sinti Mi
  Sinti Mi 1 месяц назад

  loveee thiiss song😍

 • morena dolce
  morena dolce 1 месяц назад

  me ka ngel fiksi perzotin e degjoi çdo minut❤❤❤❤💋💋

 • Kevin DiA
  Kevin DiA 1 месяц назад

  Duam nje tjeter bashkpunim sepse ju shkon shume ju te dyve I love you so much ❤️❤️👌

 • Redi Redi
  Redi Redi 2 месяца назад

  👑😍👌❤👏

 • Kejsi Tare
  Kejsi Tare 2 месяца назад

  kenga ime dhe e jetes sime ... (I need .I lov I missss u my king)

 • eglisjon sota
  eglisjon sota 2 месяца назад

  a ngjohet 2017????

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 2 месяца назад

  🌟

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 2 месяца назад

  🌟

 • Gentian Gjini
  Gentian Gjini 2 месяца назад

  super keng

 • Edison Q.
  Edison Q. 2 месяца назад

  10.05.2017

 • Armando Banaj
  Armando Banaj 2 месяца назад

  OTR

 • sav4g3 toni
  sav4g3 toni 2 месяца назад +1

  05/05/2017 still the best 🔱👏🔥💯

 • syga loci
  syga loci 2 месяца назад

  E pavdekshme 💥💥

 • Lirim Smajli
  Lirim Smajli 2 месяца назад +2

  kush e nigjon 2017 💎💎💎💎💪💪💪💪

 • Albana Zerra
  Albana Zerra 2 месяца назад

  👌👌👌👌❤

 • Ola otr
  Ola otr 2 месяца назад

  kush e degjon ket keng n 2017😍

 • Redi Redi
  Redi Redi 2 месяца назад

  Enny is sexy angel❤

 • Gerald Ibra
  Gerald Ibra 3 месяца назад +1

  nertila ersi .....

 • Edi Pashollari
  Edi Pashollari 3 месяца назад

  201777 noizy mbret

 • Donjeta Lika
  Donjeta Lika 3 месяца назад

  zoizy eshtë gjithqka për mua OTR

 • Jani Kacaj
  Jani Kacaj 3 месяца назад

  Super kenge

 • Anna annA
  Anna annA 3 месяца назад +1

  2017 super keng

 • Geri Brozi
  Geri Brozi 3 месяца назад +1

  2017. noizy xhithmon mbret.

 • Klodi OTR
  Klodi OTR 3 месяца назад

  Jeni me te miret

 • Xhami Xeka
  Xhami Xeka 3 месяца назад +2

  07.04.2017 👌🏻✌🏻👏🏻

 • Ana Hoxha
  Ana Hoxha 3 месяца назад

  2017-04-06😍😍😍

 • Aleks Prengzi
  Aleks Prengzi 3 месяца назад

  3/4/17 gjithmon on top of the rest👑👑

 • nikoleta koro
  nikoleta koro 3 месяца назад

  14/10/2016 te toua zemra

 • Esmin Kadriu
  Esmin Kadriu 3 месяца назад

  Super noizy me I mire ne shqiperi kosove maqedoni

 • marinela skenderi
  marinela skenderi 4 месяца назад

  shume kenge e bukur me pelqen shume kete kenge ia kushtoj dashurise sime qe e dua shume te dua jeta ime edhe pse jemi larg njeri-tjetrit zemrat tona jane shume afer dy zemra ne 1

 • fatjon maloku
  fatjon maloku 4 месяца назад

  hdh

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 4 месяца назад

  I love noyzo and eni💕💋💝

 • Besian Mehmeti
  Besian Mehmeti 4 месяца назад

  21-03-2017 hala dëgjohet

 • Lavdrim Sadiku
  Lavdrim Sadiku 4 месяца назад

  😍😍

 • Kaltrin Haj
  Kaltrin Haj 4 месяца назад

  Eminem - Depressed

 • Artan Hoxha
  Artan Hoxha 4 месяца назад

  2017

 • Marsel Ahmati
  Marsel Ahmati 4 месяца назад

  1+ kush e digjon nai 2017

 • Zani Shkurti
  Zani Shkurti 4 месяца назад

  2017 and forever

 • Adnan Berisha
  Adnan Berisha 4 месяца назад

  2017 <3

 • Halili Mani
  Halili Mani 4 месяца назад +1

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Brati Brati
  Brati Brati 4 месяца назад

  still listening 24.02.2017
  ...je gjithcka qe kam dasht
  gjith jeten time me pas...
  ♡M♡

 • sofia spaho
  sofia spaho 4 месяца назад +1

  Noizy kingu! 🌟👑💋Otr 4life 4ever!!!!! 😘

 • Ardita Hyseni
  Ardita Hyseni 5 месяцев назад

  2017 💙

 • Albanian Girl
  Albanian Girl 5 месяцев назад

  2017 ❤❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Fitim Troshupa
  Fitim Troshupa 5 месяцев назад

  I like this Song

 • Angela Zefi
  Angela Zefi 5 месяцев назад

  2017 kush e degjon prap

 • Matilda Jangu
  Matilda Jangu 5 месяцев назад

  akoma e preferuar ... 😊

 • Igli Dhamo
  Igli Dhamo 5 месяцев назад

  2017 ;)

 • Drritan Basha
  Drritan Basha 5 месяцев назад +1

  edhe ne 2017 edigjojme kete keng

 • Ermal Spahija
  Ermal Spahija 5 месяцев назад

  2017 <3

 • Maloku Loku
  Maloku Loku 5 месяцев назад

  😎😎😎

 • Arbnor Kastrati
  Arbnor Kastrati 5 месяцев назад

  06.01.2017... 23:23 ❤

 • paolina haxhillari sanco
  paolina haxhillari sanco 5 месяцев назад

  shume bukur

 • furka otr Otr
  furka otr Otr 5 месяцев назад +1

  Noizy otr me ❤ 👌

 • paolina haxhillari sanco
  paolina haxhillari sanco 5 месяцев назад

  💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dorjan Leka
  Dorjan Leka 5 месяцев назад +3

  Like kush e Degjon akoma kte Perl <3

 • Eno Sali
  Eno Sali 5 месяцев назад

  2017 super

 • emejli qezi emejli qezi
  emejli qezi emejli qezi 5 месяцев назад +1

  Kjo keng esht super

 • Xhami Xeka
  Xhami Xeka 5 месяцев назад +2

  💎💎

 • armando deda
  armando deda 5 месяцев назад

  Ropt n pil varrigarsa vau ci rept

 • kristina likaj
  kristina likaj 5 месяцев назад +2

  kjo eshte kenga me e bukur e eni kocit dhe noizitt

 • Besnike Dashi
  Besnike Dashi 5 месяцев назад +1

  25.01.2017 ❤❤❤❤❤

 • Adriano Mailinda
  Adriano Mailinda 6 месяцев назад +1

  Just a two of us,
  now lets forget the rest,
  just a two of us,
  just a two of us.

  Je gjithçka që kam dashë,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, ti më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Lexoj letrën që m'ke lënë,
  ditën perfect ma bënë,
  krejt streset mbi ngarkimet,
  të tepërta m'i lehtëson.

  Unë mendoj nonstop për ty,
  ndoshta 24/7,
  unë mendoj për ne të dy,
  kujtimet na mbajnë t'gjallë.

  Mezi pres më ardhë në shtëpi,
  e di që malli shumë t'ka marrë,
  mezi pres më t'marrë n'gji,
  kam shumë sende për më t'thënë.

  Me ty koha kalon shpejtë,
  nganjehere as vetë s'e shohë,
  mëngjesi shpesh na zë tu fol,
  për të ardhmën tonë.

  Ajo m'pyetë se si do jetë,
  unë I them sikur në përalla,
  I Am The King,
  dhe ti do jesh borëbardha.

  Unë do jem aty për ty,
  në momentet me t'vështira,
  unë do bëjë gjithçka për ty,
  ti për mu' je më e mira.

  Nëse koha ka një prishje,
  dhe qielli vrënjtet me re,
  jam i pari më i dal para,
  se vetëm ty kurrë nuk t'lë.

  T'japë mbështetje, dashninë,
  mbi të gjitha respektin,
  t'thirri My Wife,
  midis krejt Milet-it.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton.

  I kujtoj shpesh ditët,
  që lamë pas,
  sikur t'ishin thjeshtë,
  Perfect Life.

  Jam me ty,
  të dy,
  ndaj dhe koha për ne,
  jo s'ndal.

  Se të kujtoj të mendoj,
  zemër më mungon,
  të dua pranë,
  edhe një sekondë.

  Ku je tani,
  a më mendon,
  dua të di,
  letrën time a po e lexon.

  Një minutë pa ty,
  një minutë pa frymë mbes,
  t'lutëm mos vono më shumë,
  se pa frymë vdes.

  Kthehu, kthehu,
  kam frikë vetminë,
  të dua pranë,
  shpirti im.

  Një minutë pa ty,
  një minutë pa frymë mbes,
  të lutëm mos vono më shumë,
  se pa frymë vdes.

  Kthehu, kthehu,
  kam frikë vetminë,
  të dua pranë,
  shpirti im.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton.

  Unë i bëjë krejt femrat tjera,
  t'ndihën xheloze për ty,
  I'm Such A Gentleman,
  kisha bëhë ç'mos për ne dy.

  Kishim shku në t'gjitha vëndet,
  ku ti ke ëndërru më shku,
  jam si plaku I vitit t'ri,
  I Make Your Dreams Come True,
  Make A Wish.

  You make my dream come true,
  dhe për këtë jam shumë mirënjohës,
  so for life I keep it true,
  për jetë Just Me And You.

  Ain't no lie I miss you, too,
  if ever you should fall,
  I be there just for you,
  I love you.

  Ndjehem mirë kur me ty jam,
  pranë vetës ti me mbanë,
  dhe pse larg syve je,
  afër zemrës të kam.

  Afër zemrës të kam,
  dhe pse larg syve je,
  brenda meje të mbajë.

  You're my everything,
  you're my, you're my everything,
  the only thing I dream of,
  only you I need.

  You're my everything,
  you're my, you're my everything,
  the only thing I dream of,
  only you I need,
  I need you.

 • Anisa Linda
  Anisa Linda 6 месяцев назад +2

  bravo eni koci shume e bukur je dhe ti noizy shum bukur bravo nice video love

 • Igli Allushi
  Igli Allushi 6 месяцев назад

  2017 :*

 • Xristina K.
  Xristina K. 6 месяцев назад

  💜💜

 • Aela Rexhepallari
  Aela Rexhepallari 6 месяцев назад

  te dua

 • Pavarsie Mazreku
  Pavarsie Mazreku 6 месяцев назад +1

  2017 hala nghey

 • Adela Trota
  Adela Trota 6 месяцев назад +5

  brovo noizy. 💞❤💖💜👑👑👑

  • Adela Trota
   Adela Trota 6 месяцев назад

   je gjithcka per mu
   I love just you. 💗💗💖💓


 • Gjendi Fetahu
  Gjendi Fetahu 6 месяцев назад

  💞💞💞👍💘💘

 • L P
  L P 6 месяцев назад +8

  ndihem mir kur me ty jam pran vets ti me mban 06.01.2017😻

 • Χριστίνα Κίκους
  Χριστίνα Κίκους 6 месяцев назад +3

  Jurgen je gjithcka per mua😍 te dua shum shum 💓💖

 • EMINEMTV
  EMINEMTV 6 месяцев назад

  2017

 • Official Mml
  Official Mml 6 месяцев назад

  2017

 • Albi Training
  Albi Training 6 месяцев назад +1

  ta kishe bo tani kte keng noizy do kishte mbi 10 mln wiews

 • Rosita Kotollaku
  Rosita Kotollaku 6 месяцев назад +1

  noizy je me i miri
  l LOVE YOU

 • Hamdi.heset H
  Hamdi.heset H 7 месяцев назад

  I l❤ve noizy

 • Salbion Rabija
  Salbion Rabija 7 месяцев назад +2

  je gjithcka qe kam dash

 • klodiana marra
  klodiana marra 7 месяцев назад +2

  ❤❤❤🎤🎤😘😘

 • Arjan Kokallaj
  Arjan Kokallaj 7 месяцев назад +4

  I love noizy 💝

 • Adhurim Ameti
  Adhurim Ameti 7 месяцев назад

  🔐❤🔥

 • Rudina Mustafa
  Rudina Mustafa 7 месяцев назад

  👌👌👏👏👐

Seo